ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

До уваги майбутніх вступників!

Шановні випускники 11-х класів, ДВНЗ “Херсонський державний аграрний університет” запрошує Вас прийняти участь у Всеукраїнській олімпіаді професійної орієнтації вступників та отримати до + 20 балів до сертифікату ЗНО.

Олімпіада проводиться у два тури (дистанційний та очний) з навчальних предметів: українська мова та література, математика, біологія, хімія, географія, фізика, іноземна мова (англійська, німецька) . 

Детальніше...

До уваги науковців!

Семінар "Можливості платформи Web of 
Science для пошуку, аналізу та публікації наукових досліджень  (аграрні науки)"

  • Як знайти якісні, актуальні публікації за Вашою темою?
  • Оформити статтю згідно вимог певного видання
  • Де краще опублікувати роботу?
  • Чи можна вберегтися від хижацьких видань?
  • Як не загубитися в світі науковців?
Детальніше...

Робота студентського наукового гуртка «Землеустрій і геодезія»

У студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» відбулося засідання студентського наукового гуртка «Землеустрій і геодезія». З доповідями виступали: студент 3 курсу Вишневецький Богдан на тему "Особливості геодезичного забезпечення при роботах по землевпорядкуванню" та студент 2 курсу Завгородній Владислав на тему "Методи створення планових геодезичних мереж згущень". Після виступу доповідачів було розглянуто ряд питань стосовно відповідних тем.

Детальніше...

«Introduction to Economics»

Учні Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцею журналістики, економіки та правознавства» сьогодні стали студентами Аграрного університету. Викладач кафедри загальноекономічних дисциплін Несін Ю.М., провів практичне заняття з Англійської мови професійного спрямування «Introduction to Economics».

Детальніше...

Тренінг в рамках реалізації проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID/Україна) «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

В ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» в рамках реалізації проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID/Україна) «Підтримка аграрного і сільського розвитку» за участі ТОВ «БломІнфоЮкрейн», фонду Східна Європа, громадської організації «ДЄСПРО», Міжнародної громадської організації «Київський економічний інститут» та кафедри землеустрою, геодезії та кадастру з 18.02- 20.02.19 р.

Детальніше...

Профорієнтаційний захід для учнів Херсонського ліцею журналістики, економіки та правознавства в рамках Меморандуму про співпрацю

Викладачами кафедри публічного управління та адміністрування у рамках співпраці Херсонського державного аграрного університету та Херсонського НВК «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради було організовано зустріч з к. с.-г. н, доцентом кафедри загальноекономічних дисциплін Рудік Наталею Михайлівною, яка провела для учнів 11 класу заняття на тему «Безробіття як результат порушення рівноваги на ринку праці».

Детальніше...

Презентація моделі автоматизованої системи поливу

15 лютого 2019 року для викладачів та студентів факультету водного господарства, будівництва та землеустрою відбулася презентація моделі автоматизованої системи поливу. Проект створено за сприянням Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) у співпраці громадської організації "Земля Таврії" та ДВНЗ "Херсонський державний аграрний університет" здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти Шаталовим Анатолієм та Кузьменко Євгеном в рамках роботи Студентського конструкторського бюро кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій під керівництвом Волочнюка Є.Г.

Детальніше...

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

24 січня 2019 року було відкрито І етап Всеукраїнської студентської олімпіади для студентів спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології». Участь прийняли здобувачі вищої освіти першого бакалаврського (4 курс) та другого магістерського рівня. З привітальним словом розпочав захід помічник декана факультету ВГБЗ Волошин М.М. та побажав успіхів.

Детальніше...

Студенти Аграрного визначали, хто крутіший: хлопці чи дівчата?

«Хто зверху»? Чоловіки чи жінки – ось у чому питання. Студенти Аграрного вирішили знайти на нього відповідь, адже бажання дізнатися, хто кращий, розумніший і спритніший не покидає теперішню молодь. Шоу було надзвичайно напруженим та веселим.

Детальніше...

Олімпіада зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

Кафедрою публічного управління та адміністрування проведено І тур олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування». В заході взяли участь здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня третього року навчання. Студенти, які посіли І та ІІ місце, представлятимуть ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті провідного вищого навчального закладу Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» - це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 21 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахунковий рахунок змінено з 01.01.2016 р.
новий р\р № 312 572 411 00 213
МФО 820172
код 00493020
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
За реквізитами та довідками звертатись
у соціально-економічний відділ, ауд. 78 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Шановні коллеги!

Автор: Карташова Ольга Григорівна – доцент кафедри публічного управління та адміністрування