ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Розвиток сільських територій

Довузівська підготовка

Шановні майбутні абітурієнти!

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ ТА МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТИ 

Шановні майбутні абітурієнти!

Зараз ви стоїте перед вибором, можливо, найголовнішим у своєму житті - ким стати, яку спеціальність вибрати? Перед вами безліч доріг, і ми щиро бажаємо, щоб вибравши свою, ви йшли по ній до кінця, не знаючи розчарування і втоми!
ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відомий своїми досягненнями, науковими виданнями, освітянськими традиціями, якістю навчання, співпрацею із зарубіжними організаціями та університетами. ХДАУ широко відомий не тільки в Україні, а й за кордоном.
Наші викладачі – справжні професіонали своєї справи з багатим досвідом щодо підготовки високоякісних фахівців. Вивчення актуальних предметів важливо не лише для професійної діяльності, а й для загального розумового розвитку, високого рівня інтелекту, потенціальних розумових можливостей та рівня володіння методами самостійної пізнавальної діяльності.
Студентське життя повне турбот і хвилювань, але немає пори прекраснішої, ніж студентська. Перед вами відкриваються великі перспективи. Ви будете навчатися за спеціально розробленими університетськими програмами, які кожного року удосконалюються, будете приймати участь у цікавих молодіжних проектах і впроваджуватимете їх в реальне життя.
Навчатися у нашому університеті не просто престижно і вигідно, але й дуже цікаво:
- заняття проводяться висококваліфікованими викладачами-практиками в інтерактивній формі (лекції поєднуються з виконанням актуальних практичних завдань);
- усі студенти забезпечуються унікальними методичними матеріалами, які можна використати у подальшій практиці;
- у кожного студента університету є можливість безкоштовно користуватися бібліотекою, в якій зібрана сучасна наукова та художня література, відвідувати творчі художні колективи ( у нас для цього створений і діє ФКМ – студенти з задоволенням займаються хореографією, музикою, вокалом, мають команду КВК) та спортивний зал (за історію університету підготовлені 1 заслуженого майстра спорту, 3 майстра спорту міжнародного класу, 8 майстрів спорту, 734 спортсмени 1 розряду. Найвідомішим нашим студентом є чемпіон України з професійного боксу, інтерконтинентальний чемпіон Вірчис Володимир Володимирович;
- тільки студенти аграрного вузу мають можливість проходити закордонну виробничу практику (Великобританія, Німеччина, Данія, Швейцарія, Польща).
- після закінчення університету випускники мають можливість консультуватися з провідними викладачами з будь-яких питань;
- ми допомагаємо своїм випускникам знайти гідну роботу (для цього кожного року проводяться ярмарки вакансій, які надають змогу зустрітися роботодавцям з нашими випускниками; на базі навчального закладу створені центри працевлаштування студентів та випускників);
- наші студенти мають можливість улітку відпочивати на березу Чорного моря на базі відпочинку «Колос».
На нашому сайті Ви можете дізнатися практично будь-яку інформацію про ХДАУ: нашу історію, етапи становлення, отримати відомості про усі сторони нашого життя. Навчальна, наукова діяльність, спортивне і культурне життя – усе це відображено у спеціалізованих розділах сайту.
У нас особливе відношення до абітурієнтів. У спеціальному розділі сайту Ви зможете отримати вичерпну інформацію про правила прийому, про підготовку документів для вступу, посилання на нормативні акти, тощо.
Після закінчення університету Ви, наші майбутні студенти, отримаєте дипломи державного та міжнародного зразку.
Ми впевнені, що попереду у Вас багато сміливих відкриттів і особистих перемог. Бажаємо, щоб кожен новий навчальний рік наближав Вас до головної мети – знайти своє місце в житті і стати гідним громадянином України!
Ми запрошуємо Вас на навчання в наш університет і до плідної співпраці!
Чекаємо на Вас!