ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Розвиток сільських територій

Рада молодих вчених

ПРАВЛІННЯ РАДИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ УНІВЕРСИТЕТУ

 

 

ПІЧУРА Віталій Іванович – голова Ради молодих вчених, кандидат с.-г. наук, доцент кафедри екології та сталого розвитку

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

КУТІЩЕВ Павло Сергійович – керівник секції "Рибне господарство та природокористування", кандидат біологічних наук., доцент кафедри водних біоресурсів та аквакультури

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

ЛЕВЧЕНКО Максим Валерійович – керівник секції "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва", кандидат с.-г. наук, доцент кафедри технологій переробки та зберігання с.-г. продукції.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

КИРИЧЕНКО Наталя Валеріївна –

Керівник секції «Економіка, облік та оподаткування" кандидат економічних наук, доцент кафедри прикладної математики та економічної кібернетики

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

ШЕВЕРДЄЄВА Ірина Сергіївна – керівник секції "Технології виробництва, переробки та зберігання продукції рослинництва", аспірант кафедри технологій переробки та зберігання с.-г. продукції.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

АНДРІЄВСЬКА Яніна Павлівна – керівник секції "Водне господарство, будівництво та землеустрій", аспірант кафедри будівництва

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЗАСТУПНИКИ КЕРІВНИКІВ СЕКЦІЙ:

 

КОВАЛЕНКО Тетяна Сергіївна – кандидат с.-г. наук, доцент кафедри генетики та розведення сільськогосподарських тварин імені В.П. Коваленка

СЕКЦІЯ

"Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва"

 

БОЙКО Вікторія Олександрівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та фінансів

СЕКЦІЯ

«Економіка, облік та оподаткування"

 

ЖЕЛУДЕНКО Крістіна Володимирівна – асистент кафедри будівництва

СЕКЦІЯ

"Водне господарство, будівництво та землеустрій"

 

ШАШЛИКОВА Світлана Сергіївна – аспірант кафедри водних біоресурсів та аквакультури

СЕКЦІЯ

"Рибне господарство та природокористування"

 

ДИЧОК Євгенія Юріївна – магістр агрономічного факультету

СЕКЦІЯ

"Технології виробництва, переробки та зберігання продукції рослинництва"

КОНТАКТИ:

73006, м. Херсон, вул. Стрітенська, 23, ДВНЗ "ХДАУ"
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Секретар: Ірина Сергіївна Шевердєєва
Тел.: (066) 6882517