ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

База відпочинку «Колос»

 

 

 

Чечін Олег Валерійович

Директор відокремленого структурного підрозділу бази відпочинку «Колос» Херсонського державного аграрно-економічного університету.

 

 

 

Селище Лазурне розташоване на березі Чорного моря за 29 км від автомагістралі Скадовськ-Гола Пристань та за 100 км від обласного центру - міста Херсона.

 

Лазурне є кліматологічних курортом, користується популярністю  як в жителів нашої країни, так і в закордонних гостей. Прибережна зона селища представлена лікувальними водами Джарилгацької затоки і Чорного моря, піщаними пляжами і грязями. Клімат м'який, теплий і рівний. Звичайна температура води в червні-серпні від + 24 ºС до + 28 ºС. Цілюще-унікальний по насиченості повітря з солонуватим присмаком моря і духмяним ароматом степу особливо сприяє зміцненню здоров'я.

 

Одним із затишних місць, де можна приємно відпочити і зміцнити своє здоров'я є база відпочинку «Колос» Херсонського державного аграрно-економічного університету, розташована в самому центрі курортної зони південного узбережжя. Тут створені всі умови, необхідні для зручного, здорового, змістовного та активного відпочинку студентів та викладачів ХДАЕУ: упорядкована територія бази потопає в зелених насадженнях . Є 1-2-3-х поверхові корпуси, люкси, напів-люкси з зручностями, холодильником, телевізором, кондиціонером, 2-3-4-х місне розміщення, 3-х разове збалансоване харчування, медпункт, дитячий та спортивний майданчики, більярдна, тенісний зал, літній кінотеатр, бібліотека, автостоянка, піщаний пляж в ста метрах від бази і справді лазурне море, яке наповнює життєдайною силою, здоровим духом і оптимізмом.

 

 

 

 

Чекаємо Вас на нашій базі відпочинку «Колос»! 

База відпочинку "Колос" працює сезонно з 01.06 до 01.09

Ціна путівок

Графік заїздів:

- для окремих осіб і сімей - щодня;

- для груп - за попереднім погодженням. 

Тим, хто добирається до «Колос» самостійно потрібно їхати від автобусного і залізничного вокзалів м. Херсона автобусом або маршрутним таксі «Херсон–Лазурне».

Для прибулих на власному транспорті є автостоянка. 

НАША АДРЕСА:

Україна, Херсонська область,
Скадовський район,
смт. Лазурне,
база відпочинку "Колос"

моб.: директор:      095-277-07-82

                             096-177-50-52

моб.: адміністрація: 095-064-23-52

                              096-167-76-53

Е-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Реквізити ВСП БВ "Колос"

75722, Херсонська обл., смт Лазурне, вул. Курортна,6
МФО 820172
ЄДРПОУ 38594665
п/р 3125 2263 285 315 УДКСУ м. Київ

В.о. керівника Чечін О.В.

Положення ВСП БВ Колос

Зміни до положення ВСП БВ Колос