ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

ХДАЕУ відзначає Міжнародний день студентського спорту!

З ініціативи Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Спортивної студентської спілки України здобувачі вищої освіти Херсонського державного аграрно-економічного університету долучилися до святкування Міжнародного дня студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Детальніше...

Міжкафедральний семінар агрономічного факультету

На кафедрі землеробства 21 вересня пройшов загально-факультетський науковий семінар, на якому були заслухані наукові доповіді здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії спеціальності 201 «Агрономія» третього і четвертого років навчання. У заході прийняли участь  академік НААН Ушкаренко В.О., доктори наук Аверчев О.В., Базалій В.В., Домарацький Є.О., Жуйков О.Г., Марковська О.Є., Рудік О.Л. Представлені  роботи  охоплюють широкий спектр наукових напрямків досліджень -  від «нішових» культур капусти  броколі та  зимуючого  гороху до традиційних таких як соя,  кукурудза, соняшник.

Детальніше...

Науковці-юристи Аграрно-Економічного – учасники засідання Верховної Ради України!

17 вересня викладачі кафедри публічного управління та права Аграрно-Економічного мали ексклюзивну можливість взяти участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань правової політики. Саме ХДАЕУ представляв заклади вищої освіти Херсонщини на цьому заході!

Детальніше...

Вебінар МОН щодо запуску конкурсного відбору проектів у рамках зовнішнього інструменту допомоги ЄС

Сьогодні 21 вересня о 10.00 відбувся вебінар МОН щодо запуску конкурсного відбору проектів у рамках зовнішнього інструменту допомоги ЄС. Від факультету архітектури та будівництва участь прийняли: професори Морозов В.В. та Морозов О.В., доценти Волошин М.М., Ладичук Д.О., Янін О.Є., Ємельянова Т.А.

Детальніше...

Спілкування з батьками – це завжди відповідально!

На запрошення директора Високопільського ліцею Херсонської обласної ради Світлани Миценко представники Херсонського державного аграрно-економічного університету відвідали батьківські збори в 11-му класі. Професор кафедри обліку і оподаткування Олександр Пристемський та здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня другого року навчання спеціальності Облік і оподаткування Артем Тельних детально розповіли батькам про університет, спеціальності та переваги навчання в ХДАЕУ.

Детальніше...

Впровадження теоретичних знань та наукових розробок на практиці.

Практика для здобувачів та викладачів – є чудовою можливістю закріпити та засвоїти весь багаж теоретичних знань та наукових розробок. Здобувачі другого, третього та четвертого року навчання спеціальностей 201 «Агрономія», 202 «Захист і карантин рослин» та 203 «Садівництво та виноградарство» під час проходження навчальної практики на базі АФ «Білозерський» прийняли участь у збиранні врожаю яблук сортів Камспур, Чорний принц та ін.

Детальніше...

Організаційні збори студентських наукових гуртків кафедри технології виробництва продукції тваринництва

16 вересня науково-педагогічний склад кафедри технології виробництва продукції тваринництва біолого-технологічного факультету присвятив питанням залученням здобувачів вищої освіти до науково-дослідної роботи. Були проведені організаційні збори студентських наукових гуртків Технолог з виробництва продукції тваринництва», «Декоративне птахівництво», «та «Smart beehive».

Детальніше...

Розвиток творчого мислення здобувачів вищої освіти є важливою навчального процесу!

Результатом багаторічних досліджень науковців кафедри професійної освіти економічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету став навчально-методичний посібник «Політологія» (210 сторінок). Основна мета вивчення курсу «Політологія» полягає в розвитку творчого мислення здобувачів вищої освіти, їх уміння самостійно аналізувати й пояснювати зміст і сутність політичних явищ і процесів, які відбуваються в Україні і за її межами.

Детальніше...

Робочий візит до Архангельського професійного аграрного ліцею.

17.09.2021 р. з робочим візитом до Архангельського професійного аграрного ліцею завітав професор кафедри обліку і оподаткування Олександр Пристемський. Під час зустрічі учні ліцею отримали вичерпну інформацію про університет, дізналися його історію, факультети та спеціальності.

 

Детальніше...

Захист звітів про виконання індивідуальної програми науково-дослідної практики здобувачів вищої освіти другого магістерського рівня (Освітня програма підготовки «Геодезія та землеустрій)

На кафедрі землеустрою, геодезії та кадастру вересень розпочався зі захисту звітів про виконання індивідуальної програми науково-дослідної практики здобувачів вищої освіти другого магістерського рівня  спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Під час захисту здобувачі доповіли про  місце та умови проходження практики;   зміст  своєї практичної роботи  та її стислий аналіз; знання, уміння, навички, придбані та вдосконалені під час практики;  труднощі, що виникли у процесі практичної діяльності; додали пропозиції щодо вдосконалення процесу практичної підготовки за освітньою програмою 193 «Геодезія та землеустрій».

Детальніше...

Зустріч з учнівською молоддю!

17 вересня 2021 року представник кафедри обліку і оподаткування Херсонського державного аграрно-економічного університету Олександр Пристемський відвідав Архангельську ЗОШ I-III ступенів з метою профорієнтації. Відбулась зустріч з учнями 10-11 класів, під час якої присутні були ознайомлені з історією розвитку ХДАЕУ, його факультетами та спеціальностями.

Детальніше...

Зустріч з видатними спортсменами Аграрно-Економічного університету

Святкування Дня фізичної культури і спорту, проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня стали чудовою нагодою зустрічі студентів економічного факультету з видатними спортсменами, випускниками нашого університету, організованою 17 вересня викладачами кафедри загальноекономічної підготовки.

Детальніше...

Поповнення навчально – матеріальної бази кафедри рослинництва та агроінженерії

Гарним подарунком 16 вересня 2021 року, саме в день посвяти у студенти, стало поповнення навчально-матеріальної бази кафедри рослинництва та агроінженерії. Навчальні лабораторії поповнились демонстраційними стендами сучасної сільськогосподарської техніки від компанії New Holland Україна. Подаровані стенди – це важлива матеріальна база для нових практичних та лабораторних робіт, які виконуватимуть студенти спеціальностей 201  «Агрономія», 202  «Захист і карантин рослин» та 203 «Садівництво та виноградарство» в рамках дисципліни «Механізація, електрифікація та автоматизація сільськогосподарського виробництва (автоматизація та електрифікація с.-г. виробництва; трактори і автомобілі)».

Детальніше...

Екологи ХДАЕУ на День міста Херсон 2021

З нагоди Дня міста Херсон кафедра екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка прийняла участь в Екофестивалі «Херсонські дЕКОрації». На еколокації від Херсонського державного аграрно-економічного університету було представлено унікальне лабораторне обладнання, яке є в наявності в закладі вищої освіти та широко використовується в учбовому процесі науково педагогічними працівниками кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка при проведені досліджень та практичних занять.

Детальніше...

Формат неформальних зустрічей набирає обертів

Процес здобуття освіти у вищій школі – явище багатогранне та динамічне. Виступаючи двохстороннім процесом, а саме «викладач – здобувач вищої освіти», навчально-виховний процес спрямовується на формування світогляду  студентської молоді, громадської відповідальності та формування покоління фахівців, здатних конкурувати на ринку праці України та за її межами.

Детальніше...

«Місце зустрічі змінити не можна». Неповторні миті зустрічей інженерів-гідротехніків

Зустріч випускників – видатна подія, яка присвячена  радісним зустрічам та приємних спогадам в теплій атмосфері, коли кожен відчуває себе знову частиною дружньої родини будівельно-гідромеліоративного факультету, а нині – факультету  архітектури та будівництва Херсонського державного аграрно-економічного університету. Випускники  1976 року,  мали можливість пригадати незабутні  моменти років навчання, університетські традиції  та поспілкуватись із улюбленими викладачами.

Детальніше...

Міжнародна співпраця ХДАЕУ: нові можливості та перспективи

Міжнародна діяльність університету є незамінною складовою сучасної вищої освіти. Неможливо забезпечити якісну підготовку майбутніх фахівців без впровадження досягнень світової наукової думки і досягнень провідних університетів. У ХДАЕУ 15.09.21 року відбулася робоча зустріч щодо реалізації співробітництва між Херсонським державним аграрно-економічним університетом та University of Business in Wroclaw (Poland).

Детальніше...

Креативний початок навчального року - посвята у студенти ХДАЕУ!!!

Що ж таке посвята? Це довго очікувальний момент, коли вчорашні абітурієнти, а вже сьогодні студенти факультету архітектури та будівництва, вступають на сповнений цікавих відкриттів шлях у стінах Херсонського державного аграрно-економічного університету. При цьому, першокурсник – студент, котрому необхідно зробити перші кроки на шляху здобуття вищої освіти та  опанування майбутньої професії. Урочистий та креативний формат церемонії створив  незабутню атмосферу справжнього свята.

Детальніше...

«Медицина лікує людину, а ветеринарія зберігає людство!»

Ця істина у словах великого академіка Івана Петровича Павлова сьогодні, як ніколи, актуальна! Ветеринарна служба займається не тільки лікувальною роботою, але й профілактикою, інспектуванням всіх переробних підприємств, ринків, тваринницьких ферм. Здобувачі, які обрали навчання за спеціальністю 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» заслуговують великої пошани, адже їх покликання стати фахівцями з розширеними компетенціями у сфері контролю безпечності та показників якості харчових продуктів і кормів.

Детальніше...

Виробнича практика з подальшим працевлаштуванням

Студенти, тепер уже 4 курсу, спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» відзвітували про свою першу в житті виробничу практику. Практику  проходили на підприємствах землевпорядного профілю різної форми власності. Відповідно, різною організаційної структури та переліком виконуваних робіт та послуг.

 

 

Детальніше...