ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Новини

Захист дисертаційної роботи Ходос Тетяни Анатоліївни на здобуття наукового ступеня доктора філософії

11 червня 2024 року у Херсонському державному аграрно-економічному університеті на засіданні разової спеціалізованої вченої ради відбувся черговий успішний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю 201 Агрономія.

Детальніше...

Захист звітів здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 201 Агрономія

10.06.2024 року на агрономічному факультеті відбувся міжкафедральний науковий семінар із звітування здобувачів ступеня доктора філософії за спеціальністю 201 Агрономія І – ІV років навчання про виконання освітнього і наукового компонентів освітньо-наукових програм та індивідуальних планів здобувачів.

Детальніше...

Засідання ректорату ХДАЕУ

Сьогодні відбулось чергове засідання ректорату Херсонського державного аграрно-економічного університету під головуванням ректора університету Юрія Кирилова. 

Детальніше...

VI Міжнародна науково-практична конференція «Вплив кліматичних змін на просторовий розвиток територій Землі: наслідки та шляхи вирішення»

10 червня кафедра землеустрою, геодезії та кадастру ХДАЕУ провела VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Вплив кліматичних змін на просторовий розвиток територій Землі: наслідки та шляхи вирішення».

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка «Індустрія гостинності Південного регіону»

10 червня 2024 р. відбулося засідання студентського наукового гуртка «Індустрія гостинності Південного регіону» зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм.

Детальніше...

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Агрономія»!

Вітаємо здобувача вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 201 Агрономія КИРИЛЕНКА Георгія з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Агрономія»!

 

Детальніше...

Навчальна практика для здобувачів

Навчальна практика для здобувачів вищої освіти з дисциплін "Основи фахової підготовки" та "Ботаніка" має велике значення для закріплення теоретичних знань і розвитку практичних навичок.

 

Детальніше...

Дружній зв'язок з вченими Інституту зернових культур НААН України

Наші добрі друзі з ДУ Інституту зернових культур запросили співробітників кафедри землеробства, ботаніки та захисту рослин, а також землеустрою, геодезії та кадастру на курси підвищення кваліфікації, яки пройшли з 03 по 07 червня 2024 р.

Детальніше...

Нетворкінг: суперсила для досягнення успіху! Здобувачі та викладачі економічного факультету опановують мистецтво нетворкінгу

05 червня 2024 року для здобувачів та науково-педагогічного персоналу економічного факультету відбувся захоплюючий вебінар з нетворкінгу під гаслом «Нетворкінг - це суперсила: як використовувати її для досягнення успіху».

Детальніше...

Робочі зустрічі деканату з колективом факультету архітектури та будівництва

Протягом травня на факультеті архітектури та будівництва були проведенні ряд зустрічей з завідувачами кафедр, гарантами, викладачами та кураторами академічних груп факультету архітектури та будівництва.

Детальніше...

Колективна монографія на тему:"Соціально-економічні трансформації та пріоритети інноваційного розвитку в умовах цифровізації та глобалізації"

Запрошуємо науковців, викладачів та аспірантів долучитися до написання колективної монографії на тему: Соціально-економічні трансформації та пріоритети інноваційного розвитку в умовах цифровізації та глобалізації.

Детальніше...

Міжкафедральний науковий семінар звітування

Економічний факультет ХДАЕУ провів міжкафедральний науковий семінар звітування здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 Економіка.

Детальніше...

Захист звітів здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти на здобуття ступеня доктора філософії кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

5 червня 2024 року на розширеному засіданні кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу було проведено захист звітів здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 Економіка.

Детальніше...

Звіт з навчальної практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія

6 червня 2024 року на онлайн-платформі Zoom відбувся захист звітів з ОК 39 «Методика проведення психологічної експертизи в різних галузях психології (навчальна практика)».

 

Детальніше...

Всесвітній день безпечності харчових продуктів

07.06.2024 р. Викладачі кафедри харчових технологій ХДАЕУ приєднатися до вебінару присвяченому Всесвітньому дню з безпечності харчових продуктів.

 

Детальніше...

Проходження навчальних практик здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 3 року навчання спеціальностей 205 Лісове господарство та 206 Садово-паркове господарство

04.06.2024 відбувся залік з навчальних практик для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 3 року навчання спеціальностей 205 Лісове господарство та 206 Садово-паркове господарство.

Детальніше...

9 перспективних рішень для сучасної харчової промисловості

Команда професіоналів Scientific Route OÜ надала у світове наукове співтовариство 9 унікальних розділів важливої інформації, 9 різних аспектів харчових технологій, 9 перспективних рішень для сучасної харчової промисловості від науковців з провідних Університетів України в новій монографії «Прогресивні рішення харчових технологій».

Детальніше...

Захист звітів з виробничої практики здобувачів вищої першого (бакалаврського) рівня третього року навчання денної форми спеціальності 181- Харчові технології

5 червня 2024 року відбувся захист звітів з виробничої практики здобувачів освітньо-професійної програми «Харчові технології» спеціальності 181 «Харчові технології» біолого-технологічного факультету ХДАЕУ.

 

Детальніше...

Завершення виробничої технологічної практики зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Цього тижня відбувся захист з виробничої технологічної практики у студентів третього курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

 

Детальніше...

Участь викладача ХДАЕУ у благодійному заході на підтримку України в Університеті штату Пенсильванія, США

Професор кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії Людмила Кузьмич долучилася до організації благодійного концерту на допомогу Україні за сприяння громадської організації SistersSister.

Детальніше...