ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Новини

Відбулася Інтернет-конференція «Стратегія фінансово-економічного розвитку підприємницьких структур в умовах глобалізації»

Зазвичай в листопаді на кафедрі економіки та фінансів відбувається Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «СТРАТЕГІЯ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦЬКИХ СТРУКТУР В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ», незважаючи на війну в країні,складні умови та відключення світла, цей рік не став виключенням.

Детальніше...

Засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти спеціальності 202 Захист і карантин рослин

29 листопада 2022 року відбулося засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти «Захист і карантин рослин» на конференц-платформіZoom за темою: «Вогнівка самшитова – небезпечний шкідник декоративних насаджень». 

Детальніше...

Висловлюємо співчуття рідним і близьким з приводу трагічної загибелі.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким з приводу трагічної загибелі співробітників університету внаслідок ворожих обстрілів м.Херсон:

- Бзикова Фатіма Ельбрусівна, 1966 р.н.:

- Троценко Наталія Іванівна, 1954 р.н.

Вічна пам'ять...

 

 

Детальніше...

День пам’яті жертв Голодомору

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.Голодомор – акт геноциду українського народу. Через насильницьке вилучення продовольства, блокаду сіл і цілих районів, заборону виїзду за межі охопленої голодом України, згортання сільської торгівлі, репресії щодо незгодних тоталітарна система створила для українців життєві умови, розраховані на їх фізичне знищення.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Спортивна перемога здобувача вищої освіти херсонського державного аграрно-економічного університету

Вітаємо здобувача вищої освіти спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія факультету архітектури та будівництва Херсонського державного аграрно-економічного університету – Михайла КУТАФІНА, який посів І місце на Чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборству всестилевому бою у версії В-2(вікова категорія 18-39 років, вагова категорія 75-80 кг).

 

 

Детальніше...

День Гідності та Свободи!

В Україні у понеділок, 21 листопада, відзначають День Гідності та Свободи. Свято встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

Детальніше...

Вітаємо з Днем працівників сільського господарства!

Єдиний засіб утримати державу в стані незалежності
від будь-кого – це сільське господарство.
Володій ви хоч всіма багатствами світу,
якщо вам нічим харчуватися – ви залежите від інших.
Торгівля створює багатство, однак
сільське господарство забезпечує свободу

Жан-Жак Руссо

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Філософські аспекти професійної освіти»

17 листопада 2022 року у Херсонському державного аграрно-економічному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Філософські аспекти професійної освіти»

 

Детальніше...

Шановні студенти! Щиро вітаємо Вас зі святом – Міжнародним Днем студента!

Дорогі студенти Аграрно-економічного університету! Щиро вітаємо вас зі святом – Міжнародним днем студента!

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це – Міжнародний День студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей, бо це, насамперед, день студентської солідарності. Міжнародний день студента – це свято патріотизму.

Детальніше...

Всесвітній день філософії

День філософії відзначають з 2002 року в третій четвер листопада, цього року – це 17 листопада. Безліч мислителів стверджували, що суть філософії полягає в подиві. І справді, філософія народжується з природного прагнення людини цікавитися собою і світом, у якому вони живуть.

Детальніше...

Участь викладачів факультету архітектури та будівництва у вебінарі на тему: «Створення організацій водокористувачів: нові можливості для агровиробників»

14 листопада 2022 року відбувся вебінар на тему: «Створення ОВК: нові можливості для агровиробників». Від ХДАЕУ був запрошений та прийняв участь в.о. завідувач кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії, к.т.н., доцент Микола ВОЛОШИН.

 

Детальніше...

Зустріч зі старшокласниками

14 листопада 2022 року доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри професійної освіти Тетяна Степанівна Плачинда зустрілася з учнями одинадцятих класів Комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання природничо-економіко-правовий ліцей – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

Детальніше...

Ознайомлення та залучення здобувачів вищої освіти до наукової діяльності: участь в конференціях, що проводяться на факультеті архітектури та будівництва

Студенти факультету архітектури та будівництва були ознайомлені із запрошеннями на конференції які зараз проводяться в Херсонському державному аграрно-економічному університеті.

Здобувачам вищої освіти було запропоновано різні варіанти напрямків наукової діяльності та участі у конференціях. Участь у такого роду заходах є дуже корисною для студентів, оскільки вона дає змогу розширити власний кругозір, отримати нові знання, взяти участь у дискусіях.

Детальніше...

Cпортивні досягнення здобувача вищої освіти херсонського державного аграрно-економічного університету

Вітаємо здобувача вищої освіти спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія факультету архітектури та будівництва Херсонського державного аграрно-економічного університету – Михайла КУТАФІНА із перемогою у Чемпіонаті України з військово-спортивних багатоборств з дисципліни «БОЙОВЕ ДВОБОРСТВО» у версії Б-4 вагової категорії 70-75 кг

Детальніше...

Підвищення кваліфікації спеціалістів-землевпорядників

08-09 листопада 2022 року в онлайн форматі пройшло навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації спеціалістів-землевпорядників місцевих рад Кіровоградської області «ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ».

Детальніше...

Відкриття XXIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

9 листопада, у День української писемності та мови, у Херсонському державному аграрно-економічному університеті відбулося відкриття XXIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Конкурс проводиться на виконання указів Президента України «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика» та «Про деякі заходи щодо піднесення ролі української мови». Метою конкурсу є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

Детальніше...

Формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів факультету архітектури та будівництва

З метою урахування сучасних вимог ринку праці та потреб здобувачів вищої освіти у формуванні індивідуальної освітньої траєкторії були сформовані каталоги вибіркових дисциплін та винесені на обговорення представниками студентської спільноти і ради роботодавців протягом жовтня 2022 року. На факультету архітектурі та будівництва в цей час відбулась зустріч деканату факультету та здобувачів.

Детальніше...

Участь кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов у міжнародному науковому заході

10 листопада відбулася Міжнародна наукова конференція «ХХV сходознавчі читання А. Кримського» в онлайн-форматі, організована Інститутом сходознавства ім. А. Ю. Кримського на платформі ZOOM. Науковці з різних регіонів України і зарубіжжя зібралися для обговорення широкого кола питань, що стосуються Стародавнього Сходу, історії та культури країн Близького та Середнього Сходу, історії та культури країн Азійсько-Тихоокеанського регіону, історії та культури держав і народів Євразійського степу, Криму, релігій та філософських учень Сходу та ін.

Детальніше...