ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Новини

Зустріч викладачів університету з майбутніми абітурієнтами з Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36

Пройде зовсім небагато часу і теперішні учні 11 класу стануть випускниками, які будуть обирати свій майбутній шлях у своєму житті. Допомогти знайти його, визначитися з основними напрямками подальшого життя була присвячена зустріч з учнями одинадцятих класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36.

Детальніше...

Вебінар Elsevier для дослідників

Маєте нову статтю в журналі, індексованому в Scopus, але не бачите її у своєму профілі автора? Чи хочете виправити некоректно вказаний ідентифікатор ORCID?

 

 

 

Детальніше...

Участь викладачів та здобувачів вищої освіти економічного факультету у тренінгу “Бізес-планування”

У межах викладання дисциплін “Бізнес-планування у ГРБ” та “Бізнес-планування підприємницької діяльності”, доцентка кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Бойко В.О., та доцентка кафедри підприємництва, обліку та фінансів Бойко Л.О. разом зі студентами другого (магістерського) рівня спеціальностей 051 “Економіка” та 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” взяли участь у тренінгу “Бізнес-планування”.

Детальніше...

Сучасна магістратура – це проєкт «Агрокебети»

Новий 2023-2024 навчальний рік для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за удосконаленою магістерською програмою «Агрокебети» зі спеціальності 201 «Агрономія» розпочався з циклу гостьових онлайн-лекцій з Агроінженерії.

Детальніше...

Зустріч із майбутніми науковцями!!!

У рамках меморандуму про співпрацю МІЖ ХЕРСОНСЬКИМ ДЕРЖАВНИМ АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ТА КОМУНАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ «ЛІЦЕЙ ПРИРОДНИЧИХ НАУК» КРОПИВНИЦЬКОЇ ​​МІСЬКОЇ РАДИ» відбулася зустріч першого проректора Вікторії Грановської та декана Павла Бойка з учнями старших класів ліцею.

Детальніше...

Майстер клас з Бразильського джиу-джитсу

В межах святкування Міжнародного дня Студентського спорту, Херсонський державний аграрно-економічнмй університет організував у м.Кропивницький майстер клас з Бразильського джиу-джитсу та флешмоб із загальної фізичної підготовки.

Детальніше...

Секрети Успішного Бізнесу: Відкриття Із Конференції 'Бізнес в кейсах'

Занурився в світ міжнародного підприємництва та дізнався про ключові навички успішного бізнесу асистент кафедри менеджменту, маркетингу та інформаційних технологій Артем Гараєв, який 17 вересня приєднався до онлайн бізнес-конференції під назвою "Бізнес в кейсах," організованої міжнародною закритою школою бізнесу Diamond Alliance UA.

Детальніше...

Онлайн-зустріч фахівця-практика зі студентами агрономічного факультету

19 вересня відбулася зустріч доктора с.-г. наук, представника ТОВ «ІНСТИТУТ ПРИКЛАДНОЇ БІОТЕХНОЛОГІЇ», групи компаній «БТУ-ЦЕНТР» Корсун Світлани Георгіївни зі студентами 1 і 2 курсів спеціальностей 201 Агрономія, 202 Захист і карантин рослин, 203 Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство, 208 Агроінженерія.

Детальніше...

Вебінар – як ефективний спосіб навчання та корисний інструмент для розвитку професійної кар’єри

Протягом двох тижнів (з 04 по 15 вересня), доцентка кафедри підприємництва, обліку та фінансів Бойко Л.О. у межах викладання дисциплін “Підприємництво” та “Власний бізнес” проходила онлайн-навчання для підприємців, які зацікавлені у розвитку власної справи.

Детальніше...

Держава VS громадянське суспільство: співпраця чи протистояння?

В рамках проведення Тижня громадянського суспільства доцентом кафедри публічного управління, права та гуманітарних наук Марією Новіковою було проведено онлайн-тренінг з учнями 9 класу Херсонського наукового ліцею.

Детальніше...

Вебінар «Навігація в харчовій промисловості та виробництві напоїв: стратегії міграції даних для успіху»

Здобувачі вищої освіти спеціальності 181 «Харчові технології» Велнечук Олександра та Велнечук Вікторія відвідали онлайн вебінар «Навігація в харчовій промисловості та виробництві напоїв: стратегії міграції даних для успіху».

Детальніше...

21 вересня – Міжнародний день миру

Міжнародний день миру, який в Україні відзначається 21 вересня, є символом надії та співчуття для мільйонів людей у всьому світі, які прагнуть завершення воєнних конфліктів та створення світу без війн.

Детальніше...

Перша студентська година на ІІ курсі

Вперше в новому навчальному році, викладачі кафедри землеробства провели зустріч зі здобувачами агрономами – другокурсниками, на якій розглянули питання щодо планів навчання за перший семестр та майбутні наукові плани на друге півріччя.

Детальніше...

Про безбар'єрне середовище в готельно-ресторанному бізнесі дискутували майбутні фахівці індустрії гостинності

Як зробити простір сучасного закладу індустрії гостинності більш доступним і зручним для гостей та персоналу? Саме в таких питаннях розбиралися здобувачі спеціальностей 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм і рекреація Херсонського державного аграрно-економічного університету.

 

 

Детальніше...

Зі святом рідна alma mater! Херсонському державному аграрно-економічному університету 149 років!

Щиро вітаємо науково-педагогічних працівників, співробітників, здобувачів вищої освіти та випускників із 149-річчям від дня заснування Херсонського державного аграрно-економічного університету!

Детальніше...

Засідання наукового гуртка «Креативні розумники»

18 вересня 2023 року на онлайн-платформі Zoom відбулося перше засідання студентського наукового психологічного гуртка «Креативні розумники» з теми «Виникнення соціофобії та інших бар’єрах спілкування».

Детальніше...

На кафедрі готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов відбулася відкрита лекція к.е.н. Нікітенко К.С.

14 вересня 2023р. відбулася відкрита лекція к.е.н. кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Катерини Нікітенко для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» і 242 «Туризм» з дисципліни «Паблік рілейшнз у готельно-ресторанному та туристичному бізнесі» на тему: «PR чи реклама? Як створити особистий бренд? »

Детальніше...

Засідання ректорату ХДАЕУ

18 вересня 2023 року під головуванням Юрія Кирилова відбулося засідання ректорату. 

  

Детальніше...

Вітаємо з днем працівника лісу!!!!!!!

З нагоди дня працівника лісу, викладачі кафедри лісового та садово-паркового господарства вітають своїх колег з виробництва!!!!!

Ваша щоденна праця неоціненна! Прийміть найщиріші вітання та дозвольте подякувати Вам за самовідданість, терплячість, невтомність та професійність.

Злагоди та миру Вашим родинам, добробуту та достатку!!!!

Детальніше...

Участь в засіданні ради проректорів з міжнародного співробітництва

На базі Київського національного університету ім.Тараса Шевченка 14 вересня відбулося перше засідання Ради проректорів з міжнародного співробітництва за головуванням проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) Ксенії Смирнової.

Детальніше...