ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Профорієнтаційна робота кафедри лісового та садово-паркового господарства

02 березня викладачі кафедри лісового та садово-паркового господарства Херсонського державного аграрно-економічного університету провели профорієнтаційний захід з майбутніми випускниками Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну.

Детальніше...

У Херсонському державному аграрно-економічному університеті відкрили багатофункціональний спортивний майданчик

В останній день зими у Херсонському державному аграрно-економічному університеті відкрили багатофункціональний спортивний майданчик із гумовим покриттям. Новий об’єкт спортивної інфраструктури університету можна використовувати для гри у футбол, волейбол, баскетбол і навіть теніс. 

Детальніше...

Відбулося засідання секції студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми будівництва півдня України»

3 березня 2021 року відбулося засідання секції студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми будівництва півдня України» кафедри будівництва (керівник секції ст. викладач Новікова С. М.). Під час практичної частини гуртківці ознайомились з принципами проектування будівельного майданчика зі складним рельєфом місцевості, навчилися виконувати розрахунок об’ємів робіт та складання балансу грунтових мас.

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка «Туристична Херсонщина»

02 березня 2021 року відбулося засідання студентського наукового гуртка «Туристична Херсонщина» кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов (керівник гуртка - к.е.н., доцент Кацемір Я.В.). Підготовка кваліфікованих кадрів в туристичній та готельно-ресторанній сфері неможливо без знання історії свого рідного краю.

Детальніше...

Аграрно-Економічні «мафіозі» навчаються, граючись

Логіка, пам’ять, кмітливість і артистизм – усе це демонстрували здобувачі Аграрно-Економічного університету.
 Все менше часу студенти економічного факультету намагаються проводити за комп’ютерами чи ноутбуками вдома, а більше часу – в стінах ХДАЕУ з друзями.

Детальніше...

Благодійний ярмарок з нагоди першого дня весни від студентів спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм»

1 березня Херсонський державний аграрно-економічний університет «впустив» у свої стіни весну. Сподіваннями на добрі зміни намагалася наповнити серця студентів, викладачів та  працівників університету дружня команда кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов. 

Детальніше...

Профорієнтаційна робота кафедри землеустрою, геодезії та кадастру у базовому закладі


В рамках профорієнтаційної роботи відбулась чергова захоплююча зустріч із учнями базової Дніпровської ЗОШ I-III ступенів Білозерського району. Кожного року керівництво аграрного університету сприяє придбанню новітніх приладів. 
 

Детальніше...

Профорієнтаційна робота кафедри лісового та садово-паркового господарства

25 лютого доценти кафедри лісового та садово-паркового господарства Херсонського державного аграрно-економічного університету Тетяна Бойко та Ольга Дементьєва з профорієнтаційним візитом завітали до державного навчального закладу м. Херсон. 

Детальніше...

Співпраця викладачів економічного факультету з базовими школами Херсона

Вибір професії – один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці, та й не тільки. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства в цілому. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її успіх, щастя. 

Детальніше...

Наукова бібліотека запрошує на перегляд літератури до 175 –ї річниці з дня народження Василя Васильовича Докучаєва

1 березня виповнюється 175 років від дня народження Василя Васильовича Докучаєва (1846-1903) – відомого природознавця, основоположника наукового генетичного ґрунтознавства та зональної агрономії.

Головна праця Докучаєва «Російський чорнозем» (1883) принесла вченому світову славу і заслужено вважається основою генетичного ґрунтознавства. В ній детально розглянуті область поширення, походження, хімічний склад чорнозему, принципи класифікації та методи дослідження цього ґрунту.

Детальніше...

Викладачі кафедри менеджменту та інформаційних технологій завітали з профорієнтаційним заходом до базового навчального закладу Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району

Викладачі кафедри менеджменту та інформаційних технологій завітали з профорієнтаційним заходом до базового навчального закладу Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району, де їх, як завжди, гостинно зустріли учні та вчителі. 

Детальніше...

Профорієнтаційна робота кафедри загальноекономічної підготовки

24 лютого 2021 року представники економічного факультету кафедри загальноекономічної підготовки у складі Сергія ШАПОВАЛА, Івана ПЕТРУШКЕВИЧА з профорієнтаційним візитом відвідали державний навчальний заклад «Вище професійне училище № 2 м. Херсону». 

Детальніше...

Засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених

У четвер 25 лютого 2021 року відбулось засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених. на якому розглядались та затверджувались плани робіт Наукових товариств факультетів ХДАЕУ. Прийняли внесені пропозиції щодо зміни складу членів Наукового товариства за факультетами.

Детальніше...

Відбувся онлайн вебінар на тему: "Зміна клімату: до чого готуватися українській аквакультурі"

25.02.2021 відбувся онлайн вебінар на тему: "ЗМІНА КЛІМАТУ: ДО ЧОГО ГОТУВАТИСЯ УКРАЇНСЬКІЙ АКВАКУЛЬТУРІ" Ця подія проводилась в рамках інтерактивної платформи «Aquaculture for life» та підготовки Міжнародного форуму з розвитку сталої аквакультури «Aquaculture Business Ukraine-2021».

Детальніше...

Засідання робочої групи з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності

23 лютого 2021 року відбулося засідання робочої групи Вченої ради університету з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності. Члени робочої групи після попереднього ознайомлення з рецензіями та протоколами перевірки на плагіат, надали рекомендації до друку та затвердження вченою радою університету навчального посібника (практичний курс) з навчальної дисципліни «Карантинна лабораторна експертиза», авторів Аверчева О.В., Марковської О.Є., Макухи О.В. та науково-методичного видання «Водне господарство: словник-довідник», колективу авторів Ушкаренка В.О., Морозова О.В., Морозова В.В. та інші.

Детальніше...

Спортивна база ХДАЕУ розвивається

Спортивна база Херсонського державного аграрно-економічного університету активно розвивається. У другому семестрі ХДАЕУ зустрів здобувачів вищої освіти удосконаленими та новими спортивними локаціями. Введено в експлуатацію два сучасні багатофункціональні спортивні майданчики для проведення практичних занять з фізичного виховання.

Детальніше...

Вебінар Повний кадр для геодезії

У першому тестуванні довгоочікуваної камери DJI ZENMUSE P1 в рамках вебінару «Повний кадр для геодезії» на якому були присутні представники кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Ігор Пєсков, Дмитро Крупіца, Ігор Мартинов та Олена Баранова.

Детальніше...

Шановні користувачі!

На сайті сервісу Grafiati (https://www.grafiati.com/uk/news/) є розділ новини – Ви можете там переглядати усі новації (їх багато), але за останній час було запущено масштабний функціонал, тому хотіли б повідомити про нього окремо, адже, на нашу думку, він буде дуже корисний як для студентів, так і для фахівців:

Детальніше...

Засідання комісії з етики та академічної доброчесності

23.02.2021 відбулося засідання комісії з етики та академічної доброчесності. Голова комісії проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Аверчев Олександр Володимирович акцентував увагу на вимоги щодо академічної доброчесності всіх учасників освітнього процесу, вказав на основні види порушень академічної доброчесності під час складання рейтингу НПП університету та під час перевірки кваліфікаційних робіт через програму Unicheck.

Детальніше...

Для спеціалістів ресторанного господарства і не тільки…

До книжкового фонду наукової бібліотеки надійшли нові навчальні посібники:

Аверчев О.В. Страви з круп'яних культур та овочевих культур оздоровчого призначення: навч.посіб. / О.В. Аверчев, О.В.Дзюнзя, Н.В. Новікова. – Херсон: ОЛДІ-ПЛЮС, 2021

Аверчев О.В. Збірник рецептур страв з рису та овочів різних країн світу : навч.посіб. / О.В. Аверчев, О.В.Дзюнзя, Н.В. Новікова, С. М. Коб’яков.  – Херсон : ОЛДІ-ПЛЮС, 2021

Детальніше...