ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Новини

Гостьова лекція "Біотехнологічні дослідження: забезпечуємо здоровіше майбутнє людства"

20.02.2024 року відбулась зустріч здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників нашого університету з професором Університету Західної Вірджинії пані Валерією Гриценко.

 

Детальніше...

Доцентка кафедри публічного управління, права та гуманітарних наук Новікова Марія була запрошена як голова журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

18.02.2024 року доцентка кафедри публічного управління, права та гуманітарних наук Новікова Марія була запрошена як голова журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, яку проведено на базі Херсонської академії неперервної освіти.

Детальніше...

«Ти могутня, рідна мова! Мова – матері уста»

Міжнародний день рідної мови — святкують 21 лютого, кожного року починаючи з 2000-го. На Генеральній конференції ЮНЕСКО у листопаді 1999 року було проголошено про “підтримку мовного та культурного різноманіття і багатомовності”.

Детальніше...

Засідання ректорату ХДАЕУ

Сьогодні 19.02.2024 року відбулося чергове засідання ректорату Херсонського державного аграрно-економічного університету під головуванням ректора університету Юрія Кирилова.

Детальніше...

Викладачі кафедри соціальних та поведінкових наук члени журі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

20 лютого 2024 року відбулися постерні захисти учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт наукового відділення: Філософія та суспільствознавства, наукової секції: Психологія.

Детальніше...

Новий посібник поповнив бібліотечний фонд Херсонського державного аграрно-економічного університету

В ХДАЕУ викладачами кафедри публічного управління, права та гуманітарних наук Оленою Кан та Катериною Совач видано новий сучасний посібник для підготовки до ЄВІ «Tutorial for English Unified Entrance Exam».

Детальніше...

Профорієнтація — фотозвіт ФРГП

20.02 2024 відбулась зустріч представників кафедри лісового та садово-паркового господарства Богадьорової Л.М. та кафедри водних біоресурсів та аквакультури Мельниченко С.Г. в рамках профорієнтаційного заходу з учнями старших класів Надеждівського ліцею Білозерської селищної ради Херсонської області.

Детальніше...

Нагородили переможців фотоконкурсу «України – це ти!», від Херсонського державного аграрно-економічного університету

Нагадаємо, що переможцем конкурсу став Нікіта Петров, студент першого курсу спеціальності «Туризм і рекреація».

На другому місці Анастасія Хоменко, студентка першого курсу спеціальності «Маркетинг».

На почесному третьому місці студентка Кропивницького фахового коледжу харчування та торгівлі Оксана Яцишина.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Знайомство здобувачів з Центром кар’єри ХДАЕУ

19 лютого 2024 року відбулася зустріч здобувачів факультету рибного господарства та природокористування з представником Центру кар’єри ХДАЕУ. Метою заходу було ознайомлення здобувачів з діяльністю Центру кар’єри та структурою сторінки ЦК на сайті університету.

Детальніше...

Гостьова лекція для здобувачів освіти зі спеціальності 181-Харчові технології

19 лютого 2024 року здобувачі освіти разом з колективом кафедри харчових технологій долучилися до гостьової лекції доцента кафедри готельного і ресторанного бізнесу ХНЕУ ім.Семена Кузнеця Крамаренка Д.П. «Магія молекулярної кулінарії: Подорож в світ смаку та науки».

Детальніше...

Кураторська година на Кафедрі Водних біоресурсів та аквакультури

День Державного герба України є пам'ятною датою, що нагадує про встановлення державного символу. Години куратора є важливим заходом проведення інформаційної, адаптаційної, виховної та культурно-просвітницької роботи в академічній групі серед здобувачів вищої освіти.

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч кафедри ветеринарії, гігієни та розведення тварин імені В.П.Коваленка.

19 лютого 2024 року на платформі ZOOM відбулася профорієнтаційна зустріч школярів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 45 Херсонської міської ради із викладачами кафедри ветеринарії, гігієни та розведення тварин імені В.П.Коваленка.

Детальніше...

«Небесна сотня – шлях у безсмертя»

«Небе́сна Со́тня» — прийнята в Україні збірна назва загиблих протестувальників, які мали безпосередній стосунок до ідеї та акції Євромайдану (Революції гідності) у грудні 2013 — лютому 2014 року.

 

 

Детальніше...

Математичні методи моделювання економічних задач: гурток «Сучасний менеджер в умовах цифрової трансформації» продовжує роботу

Прискорена динаміка розвитку інформаційних технологій, розвиток цифрових систем інтелектуального управління в сфері економіки є не лише викликом сучасності а й стимулом підвищення якості освіти за рахунок наукової складової.

Детальніше...

Майстер-клас з теми «Сучасна професійна освіта в умовах сьогодення, перспективи та історія її становлення»

Викладач кафедри соціальних та поведінкових наук ХДАЕУ Чепок Роман Володимирович взяв участь, як заступник голови журі, в обласній олімпіаді з трудового навчання (технологій).

Детальніше...

Профорієнтаційний захід кафедри лісового та садово-паркового господарства у Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради

19 лютого 2024 року в рамках профорієнтаційної роботи співробітники кафедри лісового та садово-паркового господарства провели зустріч з учнями десятих класів Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради.

Детальніше...

20 лютого — День Героїв Небесної Сотні

20-е лютого 2014-го року стало переломною датою надії на краще для всього українського народу. Відчуваючи глибокі і тривалі приниження та відвертий гніт з боку пострадянської корупційної, кримінально-комуно-кегебістско-олігархічної химери, багатонаціональний український народ пробудився.

Детальніше...

Профорієнтаційна робота: допомога у виборі майбутнього

Вибір професії – це одне з найважливіших рішень, яке людина приймає протягом свого життя. Від нього залежить не лише майбутнє кар'єрне зростання, але й загальне задоволення життям. Саме тому профорієнтаційна робота має надзвичайно важливу роль у системі підготовки молоді до самостійного життя.

Детальніше...

Участь викладачів кафедри соціальних та поведінкових наук у науково-дискусійній платформі

16 лютого 2024 року викладачі кафедри соціальних та поведінкових наук: доктор психологічних наук, професор кафедри Наталія АКІМОВА і кандидат психологічних наук, доцент кафедри Олена ШАУМЯН взяли участь у гендерній науково-дискусійній платформі Донецького державного університету внутрішніх справ «Жінка в науці під час війни».

Детальніше...