ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Увага!

Сьогодні окупаційна влада з військовими рф захопили приміщення Херсонського державного аграрно-економічного університету та представили їх "ректора" й "адміністрацію", які вже зайняли кабінети та проводять "співбесіди" із співробітниками.

Із 01.08.2022 року ми втратили контроль над корпусами, гуртожитками та матеріально-технічною базою (наказ від 01.08.2022 року №35/ОД). Але Аграрно-економічний університет залишається Українським закладом вищої освіти! Ми продовжуємо працювати у Кропивницькому та проводимо вступну кампанію. Всі ті, хто не мав змоги виїхати, або працюють дистанційно, або відправлені у простій. Жоден співробітник університету не залишиться без заробітної плати!  

Детальніше...

Оголошується відбір студентів на стипендії від Кільського університету імені Крістіана Альбрехта (Німеччина)

Херсонський державний аграрно-економічний університет  в рамках грантових проєктів  сприяє міжнародній та національній співпраці, координує та консультує науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти з питань мобільності.

Детальніше...

Майстер-клас "Мотиваційний лист: практичні поради вступникам"

Щовівторка у червні та липні 2022 року, в онлайн-форматі відбувався майстер-клас із написання мотиваційного листа.

 

 

Детальніше...

Прийшов час збирати перший урожай інжиру

Прийшов час збирати перший інжир в навчальному розпліднику нішевих плодових культур Херсонського державного аграрно-економічного університету. Достигання першої хвилі плодів в сезоні 2022 року відмічено з середини липня.

 

Детальніше...

Херсонський державний аграрно-економічний університет здобув потужній грантовий проєкт за програмою DAAD “Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis”

Проєкт має на меті підтримку якості освіти за Європейськими стандартами із використанням сучасних цифрових технологій.

Він виконується групою викладачів економічного факультету сумісно із викладачами факультету Інституту статистики и економетрики, факультет бізнесу, економіки та соціальних наук Кільського університету імені Крістіана Альбрехта (м. Кіль, Німеччина).

Детальніше...

Проведення атестаційного екзамену зі спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва за ОС Молодший бакалавр

21 червня 2022 року згідно затвердженого графіка підсумкової атестації було проведено атестаційний екзамен для здобувачів вищої освіти початкового рівня (короткого циклу) освітньо-професійної програми «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» зі спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва в дистанційній формі на платформі zoom.

Детальніше...

Агрономічний факультет ХДАЕУ.

Агрономічний факультет ХДАЕУ.

Спеціальності: агрономія, захист і карантин рослин, садівництво та виноградарство, агроінженерія.

 

Детальніше...

Біолого-технологічний факультет ХДАЕУ

Біолого-технологічний факультет ХДАЕУ.

Спеціальності: ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза, технологія виробництва та переробки продукції тваринництва, харчові технології.

Детальніше...

Економічний факультет ХДАЕУ

Економічний факультет ХДАЕУ

Спеціальності: облік і оподаткування, менеджмент, економіка, публічне управління та адміністрування, підприємництво, торгівля та біржова діяльність, готельно-ресторанна справа, туризм, маркетинг, фінанси, банківська справа та страхування, менеджмент ІТ, право, менеджмент спортивної діяльності, професійна освіта (економіка).

Детальніше...

Факультет рибного господарства та природокористування ХДАЕУ

Факультет рибного господарства та природокористування ХДАЕУ.

Спеціальності: водні біоресурси та аквакультура, екологія, лісове господарство, садово-паркове господарство, технології захисту навколишнього середовища, науки про землю.

Детальніше...

Факультет архітектури та будівництва ХДАЕУ

Факультет архітектури та будівництва ХДАЕУ.

Спеціальності: архітектура та містобудування, дизайн, будівництво та цивільна інженерія, геодезія та землеустрій, гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології, електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Детальніше...

Підсумкова атестація бакалаврів з обліку і оподаткування

Цьогоріч підсумкова атестація бакалаврів за освітньо-професійною програмою «Облік і оподаткування» відбувалася в особливих умовах – в умовах воєнного стану. Підсумкова атестація пройшла у дистанційному форматі на платформі ZOOM з урахуванням всіх сучасних вимог безпеки, у формі Комплексного атестаційного екзамену з фаху на денній і заочній формах навчання. За допомогою відео-конференції здобувачам надано інформацію про процедуру проведення комплексного атестаційного екзамену з фаху на платформі ZOOM, зокрема щодо підготовки власного обладнання (веб-камери, мікрофону) для можливості ідентифікації кожної особи.

Детальніше...

Науково-дослідна робота на кафедрі ботаніки та захисту рослин

Багаторічні культури як предмет дослідження мають свої переваги, а саме, дають можливість щороку розширювати коло наукового пошуку з метою впровадження отриманих результатів у різних сферах господарської діяльності.

Детальніше...

Наукова активність викладачів кафедри землеустрою, геодезії та кадастру у весняний семестр

Навіть в умовах військового стану, знаходячись на окупованих територіях викладачі кафедри землеустрою, геодезії та кадастру факультету архітектури та будівництва  самі та долучаючи студентів та аспірантів прийняли активну  участь у ряді міжнародних конференцій, круглих столів та семінарів.

Детальніше...

Анкетування та обговорення зі стейкхолдерами та здобувачами удосконалення освітніх програм

На факультеті архітектури та будівництва  по закінченню 2021-2022 навчального року відбувся поточний моніторинг і періодичний перегляд освітніх програм.

Детальніше...

Атестація здобувачів освітнього ступеня «Молодший бакалавр» спеціальності 071 Облік і оподаткування

Через воєнний стан по всій території України цьогорічні молодші бакалаври змушені були складати Комплексний атестаційний іспит не в стінах рідного Університету, а виходити на підсумкову атестацію з різних куточків нашої країни - підконтрольних і не підконтрольних, з територій поза межами України.

Детальніше...

Атестація здобувачів вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

В дистанційній формі на платформі Zoom відбулася 21 та 22 червня 2022 р. підсумкова атестація за освітньою програмою 193 «Геодезія та землеустрій» першого (початкового) рівня вищої освіти - молодший бакалавр та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти – бакалавр.

Детальніше...

Кваліфікаційний іспит бакалаврів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»

На кафедрі лісового та садово-паркового господарства 21 червня 2022 року відбувся кваліфікаційний іспит здобувачів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання.

Детальніше...

Вітаємо здобувачів вищої освіти спеціальності 181 Харчові технології з успішною здачею атестаційного екзамену

Згідно затвердженого графіка 22 червня 2022 відбувся атестаційний екзамен для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освітньо-професійної програми «Харчові технології» зі спеціальності 181 «Харчові технології» денної та заочної форми навчання.

Детальніше...