ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Шановні колеги!

Від імені ректорату  Херсонського державного аграрно-економічного університету щиро вітаємо Вас з величним національним святомДень Соборності України!

Зичимо всім громадянам України здоров’я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни! Хай воля та завзяття згуртовують нас для здійснення всіх планів та задумів – процвітання соборної незалежної могутньої України, надійної запоруки щасливого життя її народу!

 

                                                    Ректор університету

                                                   Юрій КИРИЛОВ 

Підсумки діяльності економічного факультету в 2021 році підведено, шляхи розвитку визначено.

19 січня відбулися збори трудового колективу економічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Декан факультету – Вікторія Крикунова прозвітувала про підсумки роботи у 2021 році та окреслила основні завдання факультету на 2022 рік.

Детальніше...

Різдвяні та новорічні свята в Україні та Ірландії

Сьогодні, 21 січня, відбулася ще одна зустріч наукового гуртка «Англійська мова в міжкультурний комунікації», на якій здобувачі спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» ділилися своїми враженнями про новорічні та різдвяні свята з нашим другом з Ірландії Бренданом Моллой.

Детальніше...

Профорієнтаційна робота кафедри рослинництва та агроінженерії

Викладачі кафедри рослинництва та агроінженерії ХДАЕУ провели профорієнтаційну роботу в Чулаківському закладі повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради Херсонської області. Майбутнім вступникам - учням 11 класу було доведено значення професій аграрної сфери, проінформовано про існуючі спеціальності та напрями підготовки у ХДАЕУ, а також їх ознайомлено з умовами вступу, з науковою та навчальною діяльністю, спортивним і культурним життям в університеті, можливістю закордонного стажування та реального працевлаштування.

Детальніше...

Клумба безперервного цвітіння - буйство барв у саду цілий рік.

У січні, коли в саду невелике затишшя в роботі, саме час зайнятися плануванням квітників на наступний сезон.

 В кожному саду бувають такі періоди, коли нічого не цвіте. І це робить ділянку малопривабливою. Як домогтися цвітіння, що називається, без зупинок?  На допомогу прийде квітник безперервного квітування, який не так вже й складно створити, якщо знати основні правила підбору і компонування культур та спланувати все заздалегідь. 

Детальніше...

Традиційна гостьова лекція стейкхолдерів для здобувачів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» та 205 «Лісове господарство»

Особливого значення на сьогодні набуває створення й реалізація цілісної системи підготовки майбутніх фахівців до професійної діяльності, що здатна своєчасно, оперативно, гнучко реагувати на зміни в науці та виробництві, вимоги ринку праці, забезпечуючи високу якість результатів.

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка «Хімік» факультету рибного господарства та природокористування

 

 У науку можна прийти різними шляхами. Якщо наука експериментальна, як хімія, немає більш вірного супутника, ніж самостійний, своїми руками поставлений і своїми очима побачений експеримент.

 

Детальніше...

Участь викладачів у форумі «Адаптація до кліматичних змін та особливості вирощування плодоовочевих культур за умов зміни клімату»

19 січня 2022 року доценти кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка Алмашова В.С. та Стратічук Н.В. прийняли участь у форумі-вебінарі «Адаптація до кліматичних змін та особливості вирощування плодоовочевих культур за умов зміни клімату».

Детальніше...

ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ В ІНТЕРНЕТ ПРОСТОРІ

Враховуючи, що можливість отримати  достовірну та своєчасну інформацію не виходячи із дому –  вже не фантастика, а реальність. Адже, завдяки Інтернету, з одного боку, отримано можливості щодо розвитку та вдосконалення особистості,  а з іншого   –  електронні комунікації значно розширюють коло спілкування, тому важливо дотримуватись важливих правил безпечного користування у всесвітньому павутинні.

Детальніше...

Студенти Херсонського державного аграрно-економічного університету продемонстрували високий рівень знань з української мови

У ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови, який проходив з 12 листопада по 5 грудня 2021 року, взяли участь студенти Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Детальніше...

Участь у засіданні бюро Президії НААН України

19 січня 2022 року відбулось засідання бюро Президії НААН України, на якому було заслухано доповідь Дудченка Володимира Вікторовича, директора Інституту рису НААН України, члена-кореспондента НААН України, професора кафедри ботаніки та захисту рослин ХДАЕУ на тему «Інноваційні підходи до виробництва вітчизняного зерна рису».

Детальніше...

Агроскаутинг: створюємо нові можливості для українських товаровиробників

Безперечно, агроскаутинг є важливим інструментом для успішної діяльності виробників. Але на жаль, наразі в Україні відсутній розвинений інститут агроскаутингу. Саме тому на допомогу приходять іноземні інвестори і партнери.

Детальніше...

Аспірантура відкриває горизонти для нових захоплюючих можливостей

Сьогодні молоді люди після закінчення магістратури або, попрацювавши в практичній сфері, замислюються про те, щоб продовжити свій професійний розвиток в науковій сфері. Навчання в аспірантурі  вимагає багато сил і ресурсів. Але якщо ви готові долати всі труднощі і чітко бачите кінцеву мету навчання – захист дисертації – тоді аспірантура чекає вас.

Детальніше...

Засідання комісії з академічної доброчесності та етики академічних взаємовідносин

Цього тижня відбулося позачергове засідання комісії з академічної доброчесності та етики академічних взаємовідносин. Дотримання академічної доброчесності усіма учасниками освітнього процесу є одним із пріоритетних завдань університету, що направлене на підвищення якості освіти.

Детальніше...

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА «ТЕХНОЛОГ» НА ТЕМУ: «ОСОБЛИВОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ОКРЕМИХ ВИДІВ ВИНОРОБНОЇ ПРОДУКЦІЇ»

На черговому засіданні студентського наукового  гуртка «Технолог» кафедри технологій переробки та зберігання с.-г. продукції було розглянуте питання особливостей виготовлення окремих видів виноробної продукції, а саме виробництво безалкогольного вина.

 

Детальніше...

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА «ТЕХНОЛОГ» НА ТЕМУ «ВИГОТОВЛЕННЯ ЦИБУЛЕВОГО КОНФІТЮРУ В ЛАБОРАТОРНИХ УМОВАХ»

Засідання студентського наукового гуртка «Технолог» кафедри технологій переробки та зберігання с.-г. продукції було присвячене виготовленню цибулевого конфітюру в умовах лабораторного комплексу кафедри.

Детальніше...

Вебінари українською Web of Science. Січень 2022

Повторюємо вебінар про гранти, необхідна нова реєстрація (нижче посилання), та запрошуємо вас і колег на вебінари по роботі з бібліографією EndNote та базою Web of Science. Всі заходи українською, безкоштовні, тривалість кожного - одна година, проходять у Webex. Дана програма не працює з операційними системами ХР і чутлива до версії браузера.

Детальніше...

Фінальний етап чемпіонату м. Херсона з футзалу!

Команда нашого ЗВО потрапила до складу найсильнішої вищої ліги, де поряд з найкращими командами міста продовжує вести боротьбу за місце у чільній трійці кращих футзальних команд міста.

 

Детальніше...

Щотижневе засідання ректорату

17 січня під головуванням ректора Юрія Кирилова відбулося засідання ректорату, присвячене поточній діяльності університету та плануванню роботи на найближчий тиждень та II семестр 2021-2022 н.р.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

 Нові статті науковців

Херсонського державного аграрно-економічного університету,

які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Детальніше...