ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Розвиток сільських територій

Абітурієнту


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті провідного вищого навчального закладу Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» - це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 18 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Заснований у 1874 році, ДВНЗ «ХДАУ» може пишатися не одним поколінням вчених, викладачів і студентів, які зробили гідний внесок у розвиток аграрної освіти та науки, розбудову економіки і суспільно-політичного життя України.

В університету працюють досвідчені викладачі, серед яких 24 доктори наук, професори і 142 кандидати наук, доценти. Основу концепції розвитку університету становить підготовка висококваліфікованих фахівців, конкурентоздатних на ринку праці. Наші дипломи визнані у всьому світі, а випускники затребувані на підприємствах різних форм власності та напрямів діяльності.

Бажаю абітурієнтам вступити на бажану спеціальність та обрати фах за покликанням, студентам – успішного навчання, колегам – плідної праці на славу ДВНЗ «ХДАУ», вітчизняної аграрної освіти та науки. 

З повагою,
Ректор ДВНЗ «ХДАУ»                       Юрій Кирилов