ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Конференції

Більше статей...

  1. 05-06 березня 2019 р. відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «УПРАВЛІННЯ ТА РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ В НОВОСТВОРЕНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ: ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ»
  2. Міжнародна науково-практична конференція «РОЛЬ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ В НАРОДНОМУ ГОСПОДАРСТВІ: СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ» (присвячена Всесвітньому дню Землі)
  3. «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПІСЛЯЗБИРАЛЬНОЇ ДОРОБКИ ПЛОДООВОЧЕВОЇ ПРОДУКЦІЇ ЯК ВАЖІЛЬ ПІДВИЩЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ»
  4. Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні та практичні аспекти формування й розвитку ринку земель сільськогосподарського призначення»
  5. Всеукраїнська науково-практична конференція «УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ»
  6. Всеукраїнська науково-практична Інтернет- конференція АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ АГРАРНОЇ СФЕРИ: ОБЛІК, АУДИТ ТА ОПОДАТКУВАННЯ
  7. Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Перспективи розвитку обліку, контролю і оподаткування в умовах глобалізації"
  8. Колективна монографія «Розвиток економіки України в контексті активізації підприємницької діяльності» за редакцією д.е.н., професора Танклевської Н.С.
  9. Міжнародна науково-практична Інтернет - конференція «Інтеграція економічної освіти і науки у міжнародний простір», яка відбулася 19 жовтня 2018 р.
  10. ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Публічне управління та адміністрування у процесах економічних реформ»