ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Фізкультура і спорт

Фізична культура та спорт

 Основною метою фізичного виховання і студентського спорту є оздоровлення студентів та викладачів університету, оптимізація навчально-тренувального процесу, використання передових методів навчання та наукових досліджень. Заняття з фізичної культури і спорту сприяють розвитку здоров’я, правильному формуванню і всебічному розвитку організму, профілактиці захворювань, забезпеченню загальної і професійної прикладної фізичної підготовленості. 

 

Шаповал Сергій Івановичстарший викладач, 

куратор спортивних секцій ДВНЗ «ХДАУ»

ауд. 101, 103 головного корпусу ДВНЗ "ХДАУ"

E-mail:kafphilosophy@ukr.net

 

 

 

Спортивне сьогодення

    На теперішній час спортивну славу університету продовжують:

   Пешенко Микита – майстер спорту України з кіокушин - карате , учасник чемпіонату світу    (м. Токіо Японія 2015 р.)  призер Європи  (м. Люблін Польща 2016 р.), дворазовий чемпіон України (2015р.,2016 р.) один з найкращих кіокушин – каратистів в Україні та світу,  входить до складу збірної команди України. 

 

Фото 1. Пешенко Микита – майстер спорту України з кіокушин - карате

    Корягіна Ганна – майстер спорту України з греблі на байдарках і каное, призерка Всесвітнього марафону в Іспанії (2017р) чемпіонка України (2017р) неодноразова призерка України (2015 – 2017 рр.) .) входить до складу збірної команди України.

    Харитонов Сергій - майстер спорту України з греблі на байдарках і каное, учасник Всесвітнього марафону в Іспанії (2017р.) неодноразовий  призер України (2016р., 2017р.) .) входить до складу збірної команди України.

     Ковальов Андрій – майстер спорту України з легкої атлетики (стрибки у висоту), чемпіон Всесвітньої гімназіади (Катар 2016р.), трьохразовий чемпіон України (2015 – 2017 рр.) .) входить до складу збірної команди України.

    Тедіашвілі Георгій – кандидат в майстри спорту України з тайського боксу, чемпіон Всеукраїнського турніру (м. Херсон 2017р.) .

 

Фото 2.    Тедіашвілі Георгій – кандидат в майстри спорту України з тайського боксу

    Ншімірімана Жан Жермен Жанович – майстер спорту з боксу, призер чемпіонату світу (Болгарія 2014р.), чемпіон України (2012р. 2014р. 2016р.), призер Всеукраїнської Універсіади (м. Харків 2017р.) неодноразовий призер України. .) входить до складу збірної команди України.

   Черніченко Олександра – кандидат в майстри України з греблі на байдарках і каное, призерка  чемпіонату України (м. Дніпро 2016р.) неодноразова чемпіонка обласних змагань.

   Войтюк Олександр - кандидат в майстри України з волейболу, учасник чемпіонату України (І ліга)