ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

Підписання меморандуму

25 лютого Херсонський державний аграрно-економічний університет підписав меморандум про співробітництво із Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» щодо запровадження новітньої магістерської програми «Агрокебети».

Детальніше...

Учнівська молодь в «Лабораторії фізичних експериментів»

25 лютого 2020 року учні 10-го класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 в рамках шкільного Тижня профорієнтації завітали до «Лабораторії фізичних експериментів» Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Детальніше...

Злива нових знань і шквал вдячних емоцій

Місяць тому в нашому університеті стартував бліц-проект «Інфо=меридіан». Зініційований він викладачами і студентами кафедри публічного управління та адміністрування і передбачає низку інформаційно-просвітницьких відкритих діалогів, практикумів і тренінгів щодо професійного визначення майбутніх абітурієнтів.

Детальніше...

Участь у конференції «Український трав’яний бізнес 2020»

25 лютого 2020 року Марковська Олена Євгеніївна, доктор с.-г. наук, професор, в.о. завідувача кафедри ботаніки та захисту рослин, науковий керівник, спільно зі Стеценко Іриною, здобувачем ступеня доктора філософії, прийняли участь у конференції «Український трав’яний бізнес 2020. Ефіроолійні та лікарські рослини: агротехнологія, економіка, сертифікація».

Детальніше...

Профорієнтаційний захід

Радо зустрічали учні 11-го класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов викладачів економічного факультету Оксану Ларченко та Галину Кавун, які прийшли з цікавими новинами про життя вишу. Так, 14 лютого університет був перейменований на аграрно-економічний, так як економічний факультет займає у ньому базове місце. Учні з інтересом слухали про важливість освітньої програми «Менеджмент інформаційних технологій» спеціальності «Менеджмент» та можливості працевлаштування після закінчення навчання.

Детальніше...

«Я обираю своє майбутнє!»

У приємній атмосфері дружнього спілкування відбулася зустріч викладачів кафедри обліку і оподаткування з учнями Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48.
Зацікавленість у майбутніх абітурієнтів викликала інформація декана економічного факультету, Грановської Вікторії Григорівни про особливості вступу та переваги у навчанні в Херсонському державному аграрно – економічному університеті з віковою історією.

Детальніше...

Бізнес – конференція "Зрошення в умовах південного степу"

Викладачі та студенти факультету водного господарства, будівництва та землеустрою взяли участь у бізнес – конференції «Зрошення в умовах південного степу», яку організувало та провело ТОВ «АМАКО» (м. Олешки). В конференції приймали участь представники провідних сільськогосподарських підприємств Півдня України, проектних та сервісних компаній.

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч з майбутніми абітурієнтами

20 лютого 2020 року викладачами ДВНЗ «Херсонський державний аграрно-економічний університет» було проведено виїзні зустрічі з учнями випускних класів шкіл Горностаївського (Каїрська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Горностаївська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів, Ліцей №1 Горностаївської селищної ради, Ольгівська та Констянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Каховського (Василівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) районів.

Детальніше...

Спільна профорієнтаційна робота факультетів!

В межах профорієнтаційної роботи завідувач кафедри загальноекономічної підготовки, доцент Наталія Аверчева, доцент кафедри технології переробки та зберігання сільськогосподарської продукції Олександр Карпенко та старший викладач кафедри економіки та фінансів Алла Карнаушенко відвідали школи Бериславського району.

Детальніше...

Зустріч представників кафедри менеджменту організацій ДВНЗ "ХДАУ" з учнями Музиківського ліцею

І знову зустріч представників кафедри менеджменту організацій ДВНЗ "ХДАУ" - професора Морозова Р.В. і доцента Осадчук І.В. -  з учнями Музиківського ліцею! Сьогодні вона відбулася в інтерактивній формі, а саме -  ділової гри "Екологічний менеджмент".

Детальніше...

Кафедрами менеджменту організацій і прикладної математики та економічної кібернетики було організовано зустріч зі школярами загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 47

Профорієнтація в Аграрно-економічному університеті це завжди цікаво і креативно. Сьогодні кафедрами менеджменту організацій і прикладної математики та економічної кібернетики було організовано зустріч зі школярами загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 47.

Детальніше...

І етап Всеукраїнської Олімпіади з дисциплін ОП «Менеджмент»

Завзято та з ентузіазмом. Саме так пройшов І етап Всеукраїнської Олімпіади з дисциплін ОП «Менеджмент» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів. Переможці матимуть унікальну можливість представити Херсонський державний аграрно-економічний університет на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади. Натхнення, успіхів та перемог учасникам.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 08.01.2020)

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua