ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Участь представників біолого-технологічного факультету у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Теорія і практика розвитку вівчарства України в умовах Євроінтеграції»

23-24 травня 2019 року представники біолого-технологічного факультету прийняли участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Теорія і практика розвитку вівчарства України в умовах Євроінтеграції».

Метою заходу було оприлюднити та популяризувати сучасні досягнення галузі вівчарства, визначити перспективні напрямки розвитку та налагодити взаємодію виробничників, науковців та представників переробних підприємств.

 

У організації та роботі конференції взяли участь вітчизняні та зарубіжні науковці: Козирь В.С. - академік НААНУ, Туринський В.М. - голова асоціації ВАВ і К України, Анрі Барнабо -  радник з аграрних питань при Уряді України (Франція), Юрій Герман - професор, НАН Білорусі із тваринництва, Славомир Реловський - асоціація вівчарів і козівників Словаччини, та представники Чехії та Угорщини.

Біолого-технологічний факультет представляли професори Вовченко Б.О., Нежлукченко Т.І., доценти Сморочинський О.М., Папакіна Н.С., Корбич Н.М. докторант Нежлукченко Н.В., аспірант Мамедов С.М. За результатами конференції опубліковано збірник матеріалів.

Після пленарних та секційних засідань учасники конференції відвідали виставку селекційних досягнень галузі вівчарства, конкурс стригалів, майстер-класи з роботи пастуших собак, розроблення туш овець за стандартами «Халяль», відвідали дегустацію продукції вівчарства.

Автори: доценти Папакіна Н.С., Нежлукченко Н.В. (за редакцією Прес-центр (БТФ) Кривий В.В)