ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Щорічний дебатний турнір зі сталого розвитку

25 квітня 2016 року в Херсонському державному аграрному університеті  в рамках Тижня сталого місцевого розвитку було проведено студентські дебати. За результатами попередніх відбіркових турів, що проходили протягом березня-квітня, до півфіналу дійшло чотири команди.

 

Теми на які дебатували студенти були « Соціальні мережі приносять більше шкоди, ніж користі» та «Сучасні держави повинні мати ядерну зброю». Звісно, вразив запал та активність студентів, оскільки всі команди хотіли перемогти.

 

Темою фінальної гри була наступна: «Врятувати Україну від кризи можна шляхом зміни керівництва старшого покоління  на молодих фахівців в різних галузях». Гра фіналу була активна, цікава та емоційна.

 

Учасники обох команд були добре підготовлені та на високому рівні володіли ораторським мистецтвом. Переможцем студентських дебатів зі сталого розвитку стала команда «Vox populi» у складі: Пєтухова Максима, Сапронової Олександри та Сапоги Олексія. Учасників цієї команди відрізняло вміння вживатися у роль та відстоювати позицію згідно жеребкування (стверджувальна або заперечувальна), хоча інколи власна життєва позиція і не співпадала з отриманим завданням.

Саме ця команда і буде представляти наш університет на Всеукраїнських студентських дебатах, що відбудуться у місті Одесі і пройдуть 17-18 травня цього року.
По закінченню дебатного турніру ще довго вирували емоції та лунали коментарі. І студенти-учасники, і викладачі, які оцінювали дебатні бої, і глядачі отримали масу приємних вражень та яскравих емоцій.

 

Дякуємо нашим студентам, які навіть під час сесії знаходять час та бажання для якісної підготовки та участі у подібних заходах!