Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету
Оновлені інформаційні ресурси та документи, що сприяють розвитку системи вищої освіти в Україні та інтеграції до Європейського освітнього простору
Міністерство освіти і науки України спільно з командою Національного Еразмус+ офісу в Україні та Національними експертами з реформування вищої освіти запрошують ознайомитись з оновленими інформаційними ресурсами та документами, що сприяють розвитку системи вищої освіти в Україні та інтеграції до Європейського освітнього простору.
Детальніше...Наукова Бібліотека ХДАЕУ пропонує
Наукова Бібліотека ХДАЕУ пропонує книжки
Детальніше...
Доцентка ХДАЕУ взяла участь у міжнародній конференції ISTE Live 2025
У межах академічного обміну доцентка кафедри публічного управління, права та гуманітарних наук Херсонського державного аграрно-економічного університету Олена Кан взяла участь у щорічній міжнародній конференції ISTE Live 2025, яка проходила з 29 червня по 2 липня 2025 року в місті Сан-Антоніо, штат Техас, США.
Детальніше...Освіта в польових умовах де ХДАЕУ та TRAVELITE AGRO UKRAINE |WRRU відкривають новий формат практики
Що буде, якщо об’єднати аграрну науку, міжнародний досвід і реальні фермерські поля?
Детальніше...
Викладачі ХДАЕУ успішно стали Сертифікованими Сільськогосподарськими Дорадниками
Розвиток сільського господарства неможливий без людей, які постійно навчаються, діляться досвідом і підтримують аграріїв у реальних умовах.
Детальніше...Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus
Вітаємо авторів!
Нові статті науковців ХДАЕУ, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS
Детальніше...Фахове переодчне видання «Тваринництво та технології харчових продуктів»
Пропонуємо ознайомитись з короткими відомостями про фахові періодичні видання (категорії А, Б) за напрямками підготовки у Херсонському державному аграрно-економічному університеті.
Детальніше...
Наукова бібліотека ХДАЕУ - серед учасників всеукраїнського проєкту «Здорові бібліотеки»
Із-поміж бібліотек Херсонщини Наукова бібліотека ХДАЕУ стала єдиною освітянською установою, яка долучилась та успішно пройшла відбір до другої фази Всеукраїнського проєкту «Здорові бібліотеки».
Детальніше...Готельно-ресторанний і туристичний бізнес зблизька: практика з історією, смаком і сучасними рішеннями
Студенти 3 курсу спеціальностей 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм захистили звіти з комплексної виробничої практики з фаху. Вона стала справжнім зануренням у світ культури, сервісу, туризму та гастрономії.
Детальніше...Наукові досягнення викладачів Університету
Вітаємо наших науковців з отриманням патентів на корисні моделі, що свідчить про визнання ваших інновації на рівні законодавства.
Детальніше...
Здобувачка 017 Спеціальності Вікторія Ісаєва Триразова Чемпіонка Європи З Грепплінгу!
Для більшості здобувачів вищої освіти, після складання літньої заліково-екзаменаційної сесії, настає період відпочинку та канікул. Проте зовсім інші завдання стоять перед здобувачами вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт. Тренувальний та змагальний процес в спорті майже не припиняється, а продовжується, не дивлячись на літній період.
Детальніше...Участь Співробітників Наукової Бібліотеки ХДАЕУ В Наукових Програмах
Співробітники Наукової бібліотеки ХДАЕУ, в.о. директора НБ ХДАЕУ Світлана ЛЮБИМЕНКО та заввідділом Оксана ТОКОВИЛО прийняли участь в експертній дискусії «Доброчесність і наукова комунікація в цифрову епоху».
Детальніше...Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету
Шановні друзі!
Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.
Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.
Студентам, що навчаються на умовах контракту!
До уваги авторів
Подати матеріал для сайту
2011.10.01 - 6-й ежегодный конкурс Стипендиальной программы «Завтра.UA» Фонда Виктора Пинчука
Участие в открытом всеукраинском конкурсе могут принять все студенты 3-6 курсов дневной формы обучения украинских вузов 4-го уровня аккредитации и вузов-партнеров программы. Критерии отбора – высокий уровень профессиональных знаний, самостоятельная научная работа, лидерские, коммуникационные и творческие способности.
На данный момент Программа охватывает все регионы Украины, а количество высших учебных заведений, ставших партнерами «Завтра.UA», за пять лет увеличилось с 11 до 75. За это время стипендиатами Программы стали более 1 400 человек.
Стипендиаты «Завтра.UA» получают от Фонда ежемесячную стипендию размером 942 грн на протяжении года, поддержку индивидуальных инициатив, имеющих творческий, научно-исследовательский и социально-экономический характер; привлекаются к участию в совместных социальных проектах с финансовой и организационной поддержкой Фонда. Также стипендиаты посещают ежегодный Молодежный форум «Завтра.UA», который проходит в Киеве, участвуют во встречах Ялтинской Европейской Стратегии, публичных лекциях с ведущими представителями бизнеса, политики и культуры, привлекаются к проектам Фонда и PinchukArtCentre.
С момента создания Программы стипендиаты были слушателями публичных лекций с такими спикерами, как 42-й президент США Билл Клинтон, премьер-министр Великобритании (1997-2007) Тони Блэр, президент Израиля Шимон Перес, 65-й Государственный Секретарь США Колин Пауэлл, седьмой Генеральный секретарь ООН (1997-2006) Кофи Аннан, лауреат Нобелевской премии мира 2006 года Мухаммед Юнус и другие.
При поддержке Фонда Виктора Пинчука стипендиаты разработали и успешно реализовали более 50 социальных проектов. В частности, проект «Заповедник» (благоустройство и облагораживание природных заповедников и историко-культурных комплексов Украины), «Всеукраинская аграрная летняя школа» (программа учебных курсов и практических занятий для студентов-аграриев), «Художественная мастерская» (проведение мастер-классов для детей по разным видам народного творчества) и ряд других инициатив по культурному воспитанию, популяризации здорового образа жизни, развития интерактивных коммуникаций и тому подобное.
Узнать больше
о программе и условиях участия в конкурсе
можно на сайте: www.zavtra.in.ua.