ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Конференції та виїздні практичні заняття

Вперше в Україні бізнес-симуляція для здобувачів вищої освіти

11 та 12 грудня в ДВНЗ «ХДАУ» відбувся тренінг у вигляді бізнес-гри, за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В, яку проводив запрошений бізнес-консультант, тренер Компанії Корпоративних Тренінгів "СТС" Леонід Бутенко.

Детальніше...

Виїзне практичне заняття студентів економічного факультету у фермерському господарстві «Курінь»

Студенти першого бакалаврського рівня та викладачі економічного факультету ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» 11.12.2018 р. провели виїзне практичне заняття на тему «Основні аспекти підтримки іміджу підприємств галузі плодівництва для підвищення лояльності споживача» на території ФГ «Курінь» (Херсонська область, с. Степанівка). 

Детальніше...

«Активне студентство - визначне майбутнє»

16 листопада 2018 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбулась робоча зустріч «Активне студентство - визначне майбутнє» за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В.

Детальніше...

День практичної підготовки на підприємстві АФ радгосп «Білозерський»

15 листопада 2018 року, в рамках співпраці ДВНЗ «ХДАУ» з Українським проектом бізнес – розвитку плодоовочівництва, під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В., здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня другого року навчання економічного факультету з доцентами Кафедри економіки та фінансів Аверчевою Н.О. та Галат Л.М. провели практичне зайняття на підприємстві АФ радгосп «Білозерський».

Детальніше...

Робота наукового гуртка Кафедри економіки та фінансів

13 листопада Кафедрою економіки та фінансів за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) було проведено засідання наукового гуртка «Економіст, фінансист, підприємець» у форматі круглого столу «Напрями ефективного розвитку галузі овочівництва». Роботу гуртка розпочав проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, координатор проекту по роботі в ДВНЗ «ХДАУ», професор Аверчев О.В.

Детальніше...

Екскурсія студентів спеціальностей "Садово-паркове господарство" та "Лісове господарство" до ТМ "Курінь"

02.11.2018 студенти спеціальностей "Садово-паркове господарство" та "Лісове господарство" в рамках співпраці з UHBDP - Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва відвідали сімейну виноробню ТМ "Курінь". Молодь ознайомили зі створенням автентичного вина, на невеликій виноробні, яка створена за прикладом французького шато!!!! Успіхів виробникам!!!! А для студентів це приклад створення успішного бізнесу!!!!!

Детальніше...

Збори Агроінтернів

 На початку листопада 2018 року проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності ДВНЗ «ХДАУ», координатор Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва по роботі в ДВНЗ «ХДАУ», професор Аверчев О.В. провів збори для агроінтернів. 

Детальніше...

ЗРОШЕННЯ – ПОТУЖНИЙ ФАКТОР РОЗВИТКУ САДІВНИЦТВА І ВИНОГРАДАРСТВА

19 жовтня 2018 р. делегація ДВНЗ «ХДАУ» під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева Олександра Володимировича, до якої входили: професор Кафедри науки про Землю Морозов Олексій Володимирович, доцент Кафедри рослинництва, генетики, селекції та насінництва Керімов Алі Наріманович та аспірант Ісаченко С.О., за підтримки Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва, прийняли участь у VIII науково – практичній конференції «Меліорація та водокористування. Зрошення – потужний фактор розвитку садівництва та виноградарства», яка відбулась на базі Новотроїцького управління водного господарства.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Круглий стіл «Ізраїльський досвід вирощування, зберігання та реалізація плодової продукції та винограду»
  2. Круглий стіл: «Кооперативи: витоки, рушійні сили і перспективи»
  3. День практичної підготовки для здобувачів вищої освіти 1 курсу спеціальності «Агрономія»
  4. Професор Аверчев О.В. оголосив остаточні заявки провідних підприємств Херсонської області та провів вступну лекцію для агроінтернів
  5. ВІДБУВСЯ КОНКУРС ДО АГРОІНТЕРНАТУРИ (п’ятий набір)
  6. Участь у Міжнародному Дні Поля «XXI століття – час кліматично-адаптованого сільського господарства»
  7. Проведення конкурсного відбору «І етап конкурсного відбору серед студентів ХДАУ, які претендують на участь в агроінтернатурі»
  8. День практичної підготовки «Український кавун – солодке диво 2018»
  9. День практичної підготовки «Демонстраційні покази с.-г. техніки для сучасного плодовоовочівництва» (в рамках проведення Агропорт Херсон 2018)
  10. День практичної підготовки «Сучасне плодовоовочівництво 2018» (в рамках проведення Агропорт Херсон 2018)