ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Конференції та виїздні практичні заняття

Відбувся конкурс до агроінтернатури (четвертий набір)

27 лютого 2018 року в Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки ДВНЗ «ХДАУ» відбулося засідання конкурсної комісії другого етапу відбору студентів на стажування до виробничих підприємств по грантовій програмі від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Детальніше...

Виїзне практичне заняття на агрономічному факультету в АФ «Білозерський».

В рамках співпраці з UHBDP «Український проект бізнес – розвитку плодоовочівництва» під керівництвом д.с.-г.н., професора Аверчева О.В. спільно з Інститутом підвищення кваліфікації та перепідготовки, студенти ІІІ курсу агрономічного факультету з асистентом кафедри рослинництва, генетики, селекції та насінництва Козловою О.П. відбулось друге виїзне заняття в АФ «Білозерський».

Детальніше...

Навчальна практика з плодівництва у ФГ «Курінь».

16 березня 2018 року в рамках співпраці з UHBDP «Український проект бізнес – розвитку плодоовочівництва» під керівництвом д.с.-г.н., професора Аверчева О.В. спільно з Інститутом підвищення кваліфікації та перепідготовки, студенти ІІІ курсу агрономічного факультету з асистентом кафедри рослинництва, генетики, селекції та насінництва Козловою О.П. відвідали ФГ «Курінь» для проведення виїзного практичного заняття з плодівництва.

Детальніше...

День практичної підготовки на Агрономічному факультеті

В межах реалізації проекту UHBDP «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва» під керівництвом д.с.-г.н., професора Аверчева О.В. спільно з Інститутом підвищення кваліфікації та перепідготовки, 21.02.2018 року було проведено день практичної підготовки в Агрофірмі Радгосп "Білозерський". Темою навчально-практичного виїзду студентів 3 курсу Агрономічного факультету було: «Технологія обрізки насіннячкових та кісточкових порід АФ «Білозерський».

Детальніше...

І етап конкурсного відбору серед студентів ДВНЗ «ХДАУ», які претендують на участь проходження практики за системою дуальної освіти (агроінтернатури)

15 лютого 2018 року в Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки ДВНЗ «ХДАУ» відбулося засідання конкурсної комісії першого етапу відбору студентів на стажування по грантовій програмі від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Детальніше...

Круглий стіл «Виробництво і переробка плодової та баштанницької продукції в малих формах підприємництва на Півдні України»

08 лютого 2018 року кафедрою економіки та фінансів за підтримки Українського Проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) під керівництвом д.с.-г.н., професора Аверчева О.В. було проведено круглий стіл «Виробництво і переробка плодової та баштанницької продукції в малих формах підприємництва на Півдні України».

Детальніше...

Круглий стіл «Економічні аспекти розвитку виробничих підприємств України».

30 січня 2018 року кафедрою економіки та фінансів за підтримки Українського Проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) під керівництвом    д.с.-г.н., професора Аверчева О.В. було проведено круглий стіл «Економічні аспекти розвитку виробничих підприємств України».

Детальніше...

Підсумки конкурсу на створення кращого логотипу «Тристоронньої співпраці»

У рамках реалізації Меморандуму про співпрацю між ХДАУ та Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) - під керівництвом координатора від університету професора Аверчева О.В.

Детальніше...

КАЛЕНДАР ПОДІЙ

НА СІЧЕНЬ 2018

Дата події

Захід

Назва

Місце проведення

Партнер

1

16.01.2018

Проведення конкурсного відбору

"Конкурсний відбір серед студентів ХДАУ, які приймали участь у створенні логотипу "Тристороньої співпраці"

м. Херсон, вул. Стрітенська, 23

ІПКП

2

18.01.2018

Проведення конкурсного відбору

"І етап конкурсного відбору серед студентів ХДАУ, які претендують на участь в агроінтернатурі"

м. Херсон, вул. Стрітенська, 23

ІПКП

3

23.01.2018

Круглий стіл (15 ч)

Економічні аспекти розвитку виробничих підприємств України на прикладі Виноробного господарства ПП Князя Трубецького

м. Херсон, вул. Стрітенська, 23

ІПКП

4

25.01.2018

Проведення конкурсного відбору

"ІІ етап конкурсного відбору серед студентів ХДАУ, які претендують на участь в агроінтернатурі"

м. Херсон, вул. Стрітенська, 23

ІПКП

Продовжено конкурс на створення найкращого логотипу тристоронньої співпраці

Студенти ДВНЗ «ХДАУ» повинні показати спільну співпрацю, застосовуючи подані вище логотипи.

Детальніше...

Більше статей...

  1. КАЛЕНДАР ПОДІЙ на жовтень – листопад 2017 року
  2. Було проведено виїзне заняття на тему «Ознайомлення з технологією вирощування та доглядом посадкового матеріалу нішевих культур»
  3. Студентські години на перших курсах ДВНЗ «ХДАУ» за участю проректора з наукової роботи, д.с.-г.н., професора Аверчева О. В.
  4. Круглий стіл: «Сучасний стан та проблеми організації території під сади і виноградники».
  5. Екскурсія студентів спеціальностей «Садово-паркове господарстово», «Лісове господарство» та «Агрономія» до унікальних господарств Каховського району.
  6. Виїзне заняття студентів біолого – технологічного факультету до ЗАО «Чумак».
  7. Виїзне практичне заняття студентів у ТОВ АТФ «АГРО-ДІЛО».
  8. Екскурсія до АФ «Білозерський» Білозерського району Херсонської області
  9. Виїзне практичне заняття студентів економічного та агрономічного факультетів ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет»
  10. Екскурсія студентів спеціальностей "Садово-паркове господарство" та "Лісове господарство"до Агрофірми Радгоспу "Білозерський".