ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Конференції та виїздні практичні заняття

Робота наукового гуртка Кафедри економіки та фінансів

13 листопада Кафедрою економіки та фінансів за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) було проведено засідання наукового гуртка «Економіст, фінансист, підприємець» у форматі круглого столу «Напрями ефективного розвитку галузі овочівництва». Роботу гуртка розпочав проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, координатор проекту по роботі в ДВНЗ «ХДАУ», професор Аверчев О.В.

Детальніше...

Екскурсія студентів спеціальностей "Садово-паркове господарство" та "Лісове господарство" до ТМ "Курінь"

02.11.2018 студенти спеціальностей "Садово-паркове господарство" та "Лісове господарство" в рамках співпраці з UHBDP - Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва відвідали сімейну виноробню ТМ "Курінь". Молодь ознайомили зі створенням автентичного вина, на невеликій виноробні, яка створена за прикладом французького шато!!!! Успіхів виробникам!!!! А для студентів це приклад створення успішного бізнесу!!!!!

Детальніше...

Збори Агроінтернів

 На початку листопада 2018 року проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності ДВНЗ «ХДАУ», координатор Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва по роботі в ДВНЗ «ХДАУ», професор Аверчев О.В. провів збори для агроінтернів. 

Детальніше...

ЗРОШЕННЯ – ПОТУЖНИЙ ФАКТОР РОЗВИТКУ САДІВНИЦТВА І ВИНОГРАДАРСТВА

19 жовтня 2018 р. делегація ДВНЗ «ХДАУ» під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева Олександра Володимировича, до якої входили: професор Кафедри науки про Землю Морозов Олексій Володимирович, доцент Кафедри рослинництва, генетики, селекції та насінництва Керімов Алі Наріманович та аспірант Ісаченко С.О., за підтримки Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва, прийняли участь у VIII науково – практичній конференції «Меліорація та водокористування. Зрошення – потужний фактор розвитку садівництва та виноградарства», яка відбулась на базі Новотроїцького управління водного господарства.

Детальніше...

Круглий стіл «Ізраїльський досвід вирощування, зберігання та реалізація плодової продукції та винограду»

17 жовтня 2018 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбувся круглий стіл «Ізраїльський досвід вирощування, зберігання та реалізація плодової продукції та винограду» за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В.

Детальніше...

Круглий стіл: «Кооперативи: витоки, рушійні сили і перспективи»

4 та 5 жовтня 2018 р. в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації та Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва на чолі з проректором з наукової роботи та міжнародної діяльності, професором Аверчевим О.В. був проведений круглий стіл: «Кооперативи: витоки, рушійні сили і перспективи». 

Детальніше...

День практичної підготовки для здобувачів вищої освіти 1 курсу спеціальності «Агрономія»

02 жовтня 2018 року здобувачі вищої освіти ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» 1 курсу спеціальності «Агрономія» за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В. Мали змогу ознайомитись з організацією територій, вирощуванням, зберіганням та переробкою плодово-ягідною продукції на приватному підсобному господарстві «Павлівські» с. Веселе Бериславського району та технологією вирощування та доглядом посадкового матеріалу нішевих культур "Дослідне господарство "Новокаховське " с. Плодове в м. Нова Каховка.

Детальніше...

Професор Аверчев О.В. оголосив остаточні заявки провідних підприємств Херсонської області та провів вступну лекцію для агроінтернів

26 вересня 2018 року проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності ХДАУ, координатор Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва по роботі в ДВНЗ «ХДАУ», професор Аверчев О.В. оголосив остаточні заявки провідних підприємств Херсонської області та провів вступну лекцію для агроінтернів, які проходять практику за системою дуальної освіти.

Детальніше...

ВІДБУВСЯ КОНКУРС ДО АГРОІНТЕРНАТУРИ (п’ятий набір)

14 вересня 2018 року в Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки ДВНЗ «ХДАУ» відбулося засідання конкурсної комісії другого етапу відбору студентів на стажування до виробничих підприємств по грантовій програмі від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Детальніше...

Участь у Міжнародному Дні Поля «XXI століття – час кліматично-адаптованого сільського господарства»

11-12 вересня 2018р. делегація ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва на чолі з проректором з наукової роботи та міжнародної діяльності, професором Аверчевим О.В., науковці, викладачі, аспіранти та студенти, прийняли участь у Міжнародному Дні Поля «XXI століття – час кліматично-адаптованого сільського господарства». 

Детальніше...

Більше статей...

  1. Проведення конкурсного відбору «І етап конкурсного відбору серед студентів ХДАУ, які претендують на участь в агроінтернатурі»
  2. День практичної підготовки «Український кавун – солодке диво 2018»
  3. День практичної підготовки «Демонстраційні покази с.-г. техніки для сучасного плодовоовочівництва» (в рамках проведення Агропорт Херсон 2018)
  4. День практичної підготовки «Сучасне плодовоовочівництво 2018» (в рамках проведення Агропорт Херсон 2018)
  5. День практичної підготовки «Просторовий розвиток. Потенціал та пріорететні вектори розвитку південних регіонів» (в рамках проведення Агропорт Херсон 2018)
  6. І етап конкурсного відбору серед студентів ХДАУ, які претендують на участь в агроінтернатурі
  7. День практичної підготовки «Сучасні види зрошення на прикладі Управління Каховського Магістрального каналу та Управління Північно - Кримського Каналу».
  8. Виїзне практичне заняття та конкурс на кращого обрізувача плодових дерев в АФ «Білозерський»
  9. Виїзне заняття на ТОВ НВП «5 ЕЛЕМЕНТ».
  10. Студентська науково - практична конференція за секцією «Актуальні управлінські аспекти діяльності підприємств».