ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Конференції та виїздні практичні заняття

ВІДБУВСЯ КОНКУРС ДО АГРОІНТЕРНАТУРИ (п’ятий набір)

14 вересня 2018 року в Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки ДВНЗ «ХДАУ» відбулося засідання конкурсної комісії другого етапу відбору студентів на стажування до виробничих підприємств по грантовій програмі від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Детальніше...

Участь у Міжнародному Дні Поля «XXI століття – час кліматично-адаптованого сільського господарства»

11-12 вересня 2018р. делегація ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва на чолі з проректором з наукової роботи та міжнародної діяльності, професором Аверчевим О.В., науковці, викладачі, аспіранти та студенти, прийняли участь у Міжнародному Дні Поля «XXI століття – час кліматично-адаптованого сільського господарства». 

Детальніше...

Проведення конкурсного відбору «І етап конкурсного відбору серед студентів ХДАУ, які претендують на участь в агроінтернатурі»

11 вересня 2018 року в Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки ДВНЗ «ХДАУ» відбулося засідання конкурсної комісії першого етапу відбору студентів на стажування по грантовій програмі від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Детальніше...

День практичної підготовки «Український кавун – солодке диво 2018»

04 серпня 2018 року студенти ДВНЗ «ХДАУ» за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В. Мали змогу відвідати у Голій Пристані ХV Вcеукpaїнcький феcтивaль "Укpaїнcький кaвун – coлoдке дивo". У цьому році на нього пpиїхaли більше 30 феpмеpcьких гocпoдapcтв-учacників.

Детальніше...

День практичної підготовки «Демонстраційні покази с.-г. техніки для сучасного плодовоовочівництва» (в рамках проведення Агропорт Херсон 2018)

28 липня 2018 року студенти ДВНЗ «ХДАУ» за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В.. Мали змогу відвідати третій день найбільшого агрофоруму в Східній Європі - АГРОПОРТ Південь Херсон 2018, а саме конференцію «Демонстраційні покази с.-г. техніки для сучасного плодовоовочівництва».

Детальніше...

День практичної підготовки «Сучасне плодовоовочівництво 2018» (в рамках проведення Агропорт Херсон 2018)

27 липня 2018 року студенти ДВНЗ «ХДАУ» за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В.. Мали змогу відвідати другий день найбільшого агрофоруму в Східній Європі - АГРОПОРТ Південь Херсон 2018, а саме конференцію «Сучасне плодоовочівництво-2018».

Детальніше...

День практичної підготовки «Просторовий розвиток. Потенціал та пріорететні вектори розвитку південних регіонів» (в рамках проведення Агропорт Херсон 2018)

26 липня 2018 року студенти ДВНЗ «ХДАУ» за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В. Мали змогу ознайомитись першим днем найбільшого агрофоруму в Східній Європі - АГРОПОРТ Південь Херсон 2018.

Детальніше...

І етап конкурсного відбору серед студентів ХДАУ, які претендують на участь в агроінтернатурі

17 травня 2018 року в Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки ДВНЗ «ХДАУ» відбулося засідання конкурсної комісії першого етапу відбору студентів на стажування по грантовій програмі від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Детальніше...

День практичної підготовки «Сучасні види зрошення на прикладі Управління Каховського Магістрального каналу та Управління Північно - Кримського Каналу».

25 квітня 2018 року студенти 3 та 4 курсів спеціальності «Гідротехніка (водні ресурси)» факультету водного господарства, будівництва та землеустрою  за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В.. Мали змогу ознайомитись з сучасними видами зрошення на прикладі Управління Каховського Магістрального каналу (смт. Любимівка) та Управління Північно - Кримського Каналу (м.Таврійськ).

Детальніше...

Виїзне практичне заняття та конкурс на кращого обрізувача плодових дерев в АФ «Білозерський»

29 березня 2018 року в рамках співпраці з UHBDP «Український проект бізнес – розвитку плодоовочівництва» під керівництвом д.с.-г.н., професора Аверчева О.В. спільно з Інститутом підвищення кваліфікації та перепідготовки, студенти 3 курсу агрономічного факультету з асистентом кафедри рослинництва, генетики, селекції та насінництва Козловою О.П. та студенти спеціальності «Садово – паркове господарство», «Лісове господарство» з доцентом Бойко Т.О. здійснили виїзне заняття в АФ «Білозерський», та провели конкурс на кращого обрізувача плодових дерев.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Виїзне заняття на ТОВ НВП «5 ЕЛЕМЕНТ».
  2. Студентська науково - практична конференція за секцією «Актуальні управлінські аспекти діяльності підприємств».
  3. Регіональна науково-практична конференція «Розвиток малого та середнього підприємництва в аграрному секторі півдня України».
  4. Студентська науково-практична конференція «Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці та агробізнесі».
  5. Круглий стіл «Встановлення рівня університетської освіти до вимог бізнесу у галузі зрошуваного плодоовочівництва».
  6. Студентська наукова конференція на факультеті водного господарства, будівництва та землеустрою.
  7. Конкурс на кращу бізнес-ідею «МЕНЕДЖМЕНТ – БІЗНЕС NEW GENERATION.UA».
  8. Регіональна студентська науково – практична конференція «Розвиток малого та середнього підприємства в аграрному секторі півдня України, секція «Облік, оподаткування та фінансування діяльності малих і середніх підприємств».
  9. Навчальна практика з плодівництва у ФГ «Курінь».
  10. Відбулася регіональна студентська науково-практична конференція «Розвиток малого та середнього підприємництва в аграрному секторі Півдня України».