ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

І етап конкурсного відбору серед студентів ХДАУ, які претендують на участь в агроінтернатурі

17 травня 2018 року в Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки ДВНЗ «ХДАУ» відбулося засідання конкурсної комісії першого етапу відбору студентів на стажування по грантовій програмі від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

У засіданні конкурсної комісії взяли участь: проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, координатор проекту по роботі в ДВНЗ «ХДАУ», професор Аверчев О.В., заступники деканів з наукової роботи та міжнародної діяльності: Агрономічний факультет - Рудік Олександр Леонідович; Біолого-технологічний факультет - Новікова Наталя Володимирівна; факультет Рибного господарства та природокористування - Воліченко Юрій Миколайович; факультет Водного господарства, будівництва та землеустрою - Ладичук Дмитро Олександрович та Економічного факультету – Бойко Людмила Олександровна.

На фото: засідання конкурсної комісії

Аверчев Олександр Володимирович представив подані заяви студентів, які побажали взяти участь в агроінтернатурі. Кожен заступник декана висловив своє бачення щодо студента свого факультету та запропонували ще студентів відмінників, які не змогли вчасно подати документи у зв’язку з проходженням виробничої практики.

 

На фото: засідання конкурсної комісії

Заключний етап конкурсного відбору серед студентів ДВНЗ «ХДАУ», які претендують на участь в агроінтернатурі, домовились провести 30 травня 2018 року.

Автор: начальник відділу ІПКП ДВНЗ «ХДАУ» Барсук Ю.В.