ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

ОБ’ЯВА

Умови конкурсу 

Участь можуть приймати студенти всіх спеціальностей. Тематика роботи повинна бути пов’язана з елементами технологій вирощування, засобами захисту від шкідників (бур’янів, хвороб), органічним виробництвом, системами зрошення, внесенням мінеральних та органічних добрив, застосуванням біопрепаратів, маркетинговими дослідженнями, менеджментом, бухгалтерським обліком в галузі плодоовочівництва (овочі, виноградники, сади та ін.).

Вимоги до написання: статті приймаються обсягом від 2 до 12 сторінок, набрані в редакторі Microsoft Word (шрифт Times New Roman, розмір 14 через 1 інтервал, без переносів, сторінка А-4 з полями: ліве 3 см, праве, нижнє, верхнє – 2 см, сторінки без нумерації) в електронному вигляді та віддруковані на принтері на білому папері. Рисунки подавати у чорно-білому вигляді в тексті, а також окремими файлами.

Структура статті: назва статті, ініціали, прізвище автора, курс, група факультет. Прізвища друкуються під назвою статті. Бібліографічний покажчик подається обов’язково і не менше 3 джерел. Якщо за текстом є посилання на літературу (у квадратних дужках), то в кінці статті пишеться Список використаної літератури, а якщо не має, то тільки одне слово Література.

Роботи приймаються на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та каб. 11 4 корпус Інститут ПКП до 27.03.2017 р.

Всі статті будуть опубліковані в збірнику студентських творчих робіт.

Студенти найкращих робіт будуть нагороджені заохочувальними призами. 

ЗАПРОШУЄМО БАЖАЮЧИХ СТУДЕНТІВ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ!