ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Філософські обрії сьогодення»

VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Філософські обрії сьогодення», присвячена Міжнародному дню філософії, відбудеться 21-22 листопада 2019 року

Україна, м. Херсон, вул. Стрітенська 23, ХДАУ, ауд.104.

Інформаційний лист

Профорієнтація Олешки

Дуже насиченою та пізнавально-інформативною відбулась зустріч представників кафедри землеустрою, геодезії та кадастру разом з адміністрацією «Олешківської гімназії», учнями та їх батьками.

Детальніше...

Відбувся захист звітів агроінтернів (шостого набору)

10 жовтня 2019 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» здобувачі вищої освіти, які проходили практику на виробничих підприємствах по грантовій програмі від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва за системою дуальної освіти (агроінтернатура) шостого набору, звітували проректору з наукової роботи та міжнародної діяльності, координатору проекту по ДВНЗ «ХДАУ», професору Аверчеву О.В. та керівникам практики по університету.

Детальніше...

Бібліотечні уроки

11.10.19 р. співробітниками Наукової бібліотеки рамках ознайомлення зі спеціальністю «Вступ до фаху» проведено бібліотечний урок-екскурсію для студентів 1 курсу економічного факультету, спеціальності «Облік і оподаткування» (викладач к.е.н., доцент Круковська О.В.). Студенти ознайомились зі складанням бібліографічного опису використаних джерел літератури при написанні контрольних, курсових, дипломних та магістерських робіт відповідно ДСТУ ГОСТ 7.1:2006, ДСТУ 8302:2016 та ін., з Електронним каталогом, базами даних та електронною бібліотекою, традиційними каталогами та картотеками.

Детальніше...

З Днем захисника України!

Зі святом Вас наші сильні, мужні чоловіки, з Днем захисника України! 

З прийдешнім святом привітали чоловічу половину студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», наших Захисників викладачі кафедри землеустрою, геодезії та кадастру та дівчатка відповідної спеціальності.

Детальніше...

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Гідротехнічне будівництво: минуле, сьогодення, майбутнє»

10-11 жовтня 2019 року на кафедрі гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій ДВНЗ «ХДАУ» відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Гідротехнічне будівництво: минуле, сьогодення, майбутнє».

Детальніше...

Відкрита лекція «Реновації промислових зон у сучасних умовах міста» з кандидатом архітектури Сисоєвою В.В.

Для ознайомлення із сучасними тенденціями в архітектурі міст та покращення зовнішнього вигляду їх промислових зон, кандидат архітектури    Сисоєва В.В. 11.10.2019 провела відкриту лекцію «Реновації промислових зон у сучасних умовах міста» для майбутніх інженерів-будівельників та архітекторів  з метою познайомити здобувачів вищої освіти з практичними та теоретичними аспектами цього напрямку. Також на парі були присутні завідуючий кафедри Чеканович М.Г. та викладачі кафедри будівництва.

Детальніше...

14 жовтня Україна відзначає потрійне свято

Шановні колеги, друзі!

 Щиро вітаємо Вас зі святом справжньої мужності, Днем захисника України!

 Будьте справжніми Захисниками для своїх коханих, мам, бабусь, для своїх родин, друзів, для своєї країни!

Детальніше...

Х Міжнародний мовно-літературний конкурс студентської молоді імені Тараса Шевченка

Шановні студенти!

Економічний факультет запрошує до участі у Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Урочистості з нагоди початку Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка відбудуться

16 жовтня 2019 рокуна кафедрі професійної освіти, ауд. 101а.

Детальніше...

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва та День Захисника України

Цей день - одне з найбільших державних свят. Свято нескорених. Бо попри всі негаразди дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Напередодні у читальній залі Наукової бібліотеки представлено розгорнуті книжкові виставки, які присвячені Дню українського козацтва та Дню захисника України. 

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри інженерії харчового виробництва

10 жовтня 2019 року відбулась профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри інженерії харчового виробництва біолого-технологічного факультету з майбутніми абітурієнтами у ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище», які були ознайомлені з умовами вступу та перспективами навчання у Херсонському державному аграрному університеті.

Детальніше...

Виїзне заняття здобувачів вищої освіти із дисципліни «Технологія виробництва молока та яловичини»

10 жовтня 2019 року здобувачі вищої освіти Херсонського державного аграрного університету біолого-технологічного факультету спеціальності 204 "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" відвідали СТОВ "Дніпро" Білозерського району Херсонської області, ознайомились з основними виробничими процесами технології виробництва молока, з метою закріплення теоретичних знань зі скотарства (відповідальний викладач доцент Ведмеденко О.В.). Щиро вдячні керівництву та спеціалістам господарства за приділену увагу майбутнім фахівцям.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 25 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахунковий рахунок змінено з 01.01.2016 р.
новий р\р № 312 572 411 00 213
МФО 820172
код 00493020
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу, ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua