ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Четвертий день конкурсу англійської мови ENGLISHLANGUAGEQUEST від Херсонського державного аграрно-економічного університету

Конкурс ENGLISHLANGUAGEQUEST, організований викладачами іноземних мов кафедри публічного управління, права та гуманітарних наук ХДАЕУ «перейшов екватор». Сьогоднішні детективи смаків занурилися у пошуки кулінарних шедеврів англомовних країн. Їхнім завданням було розгадати таємниці фотографій, визначити традиційні страви та описати одну з них, розкриваючи її секрети.

Детальніше...

Вибір дисциплін вільного вибору – реалізація індивідуальної освітньої траєкторії

23 квітня 2024 року у on-line форматі на кафедрі підприємництва, обліку та фінансів пройшли кураторські години зі здобувачами всіх рівнів навчання щодо обрання Дисциплін вільного вибору на 2024-2025 н.р.

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво, облік та фінанси: сучасний стан й перспективи повоєнного відродження»

24 квітня 2024 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво, облік та фінанси: сучасний стан й перспективи повоєнного відродження», організована кафедрою підприємництва, обліку та фінансів ХДАЕУ.

Детальніше...

Академія політичного лідерства

12-14 квітня відбулася подія для молодих лідерів і спеціалістів з різних сфер - навчальний захід в "Академії політичного лідерства", організований за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) від Міжнародного республіканського інституту (IRI).

Детальніше...

Підсумки роботи IІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасний стан та потенціал розвитку індустрії гостинності в Україні»

23 квітня кафедрою готельно-ресторанного та туристичного бізнесу ХДАЕУ було проведено IІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Сучасний стан та потенціал розвитку індустрії гостинності в Україні».

Детальніше...

«Чорнобиль – болюча рана людства»

До Міжнародного дня пам’яті Чорнобильської катастрофи – 26 квітня, співробітники наукової бібліотеки ХДАЕУ в читальній залі підготували тематичну книжкову поличку «Чорнобиль – болюча рана людства» з матеріалами про події трагедії на ЧАЕС та для користувачів ютуб канала презинтацію по даній тематиці.

Детальніше...

Третій день конкурсу англійської мови ENGLISH LANGUAGE QUEST від Херсонського державного аграрно-економічного університету

Сьогодні, 24 квітня 2024 року, продовжив свою роботу ENGLISH LANGUAGE QUEST. Учасники конкурсу здійснили захопливу подорож до світу професій Херсонського державного аграрно-економічного університету.

 

Детальніше...

Глобальний контекст управління промисловим розвитком вітчизняних підприємств та організацій: гурток «Сучасний менеджер в умовах цифрової трансформації» продовжує роботу

19 квітня відбулось засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти економічного факультету на тему: «Глобальний контекст управління промисловим розвитком вітчизняних підприємств та організацій».

 

Детальніше...

Підготовка до професійного старту! Настановчі збори напередодні проходження виробничої (переддипломної) практики здобувачами освіти першого (бакалаврського) рівня 4 року навчання спеціальності 073 «Менеджмент»

На кафедрі менеджменту, маркетингу та інформаційних технологій відбулися настановчі збори, присвячені початку виробничої (переддипломної) практики у здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня четвертого року навчання спеціальності 073 «Менеджмент».

Детальніше...

Проведення лабораторної роботи для бакалаврів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка в ХДАЕУ

На базі фізичної лабораторії кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії ХДАЕУ 24 квітня 2024 р. доцентом кафедри Литвиненком В.М. була проведена лабораторна робота з дисципліни «Основи електроніки» на тему:«Дослідження кремнієвого варикапа».

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч у школі № 32 м. Кропивницький

У стінах школи № 32 м. Кропивницький 19 квітня проходив профорієнтаційний захід-зустріч випускників цього закладу з доцентом кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії Херсонського державного аграрно-економічного університету Володимиром Кравченком.

 

Детальніше...

Виїзне практичне заняття у форматі екскурсії історичними пам’ятками м. Кропивницького «Архітектурні перлини старого міста» від кафедри публічного управління, права та гуманітарних наук

Для забезпечення ефективної практичної складової в підготовці фахівців за освітнім компонентом “Історія суспільства, державності та господарства України” була організована тематична екскурсія «Архітектурні перлини старого міста» у м. Кропивницькому.

 

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

 

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

Зворотний зв'язок

info@ksaeu.kherson.ua


 

Найкращі винахідники України

21 квітня 2017 років в день Міжнародного дня інтелектуальної власності відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Винахід року – 2016». Наші вчені завдяки патентному відділу (керівник Шебаніна Т.В.) щорічно приймають участь та здобувають високі призові місця, що свідчить про вагомий внесок у розвиток інноваційної діяльності в Україні.

Конкурс «Винахід року» проводиться Державним підприємством "Український інститут інтелектуальної власності" (Укрпатент) під егідою Державної служби інтелектуальної власності України з метою популяризації винахідницької діяльності серед широких верств науково-технічної громадськості України, заохочення роботодавців до впровадження у виробництво результатів інтелектуальної праці, а також для виявлення найбільш талановитих та перспективних розробок і привернення до них уваги як вітчизняних, так і іноземних підприємців та інвесторів. Конкурс є відкритим для підприємств, установ, організацій, дослідницьких груп незалежно від їх відомчої підпорядкованості, форм власності та місця розташування, а також для індивідуальних винахідників.

Усього на конкурс у цьому році подано 348 робіт, серед яких 122 винаходи й 226 корисних моделей, що становить 35% і 65% відповідно. Також варто зазначити, що 275 конкурсних робіт (79% від загального їх обсягу) було подано науковими закладами України.

До категорії «Кращий винахід року серед молоді» та «Краща корисна модель року серед молоді» потрапило 10 робіт, авторами яких є винахідники, вік яких не перевищує 35 років. За галузевими номінаціями подані на конкурс роботи розподілилися таким чином:

«Будівництво» – 12;

«Пристрої та технології промислового призначення» – 44;

«Пристрої та технології побутового призначення» – 15;

«Енергетика та енергоефективність» – 32;

«Поновлювані джерела енергії» – 12;

«Транспортні системи» – 26;

«Інформаційні та комунікаційні технології» – 20;

«Екологія» – 35;

«Переробка промислових та побутових відходів» – 7;

«Речовини і матеріали» – 18;

«Технології агропромислового комплексу» – 9;

«Сільськогосподарські технології» – 24;

«Медицина» – 48;

«Фармацевтика» – 8;

«Харчове виробництво» – 12;

«Металургія» – 16;

«Оборона і державна безпека» – 10.

Серед регіонів України найбільшу кількість робіт на конкурс подали Київ і Київська область (87); Харківська (45), Херсонська (29), Запорізька (23) та Дніпропетровська (19) області.

За результатами конкурсу були визначені переможці в абсолютній номінаціях «Кращий винахід року», «Краща корисна модель року», «Кращий винахід серед молоді», у галузевих та регіональних номінаціях.

Кращим у 2016 році в абсолютній номінації «Краща корисна модель року» став комплекс корисних моделей: Спосіб вирощування сочевиці в Південному Степу України, №№ патентів: 108202 U, 108527 U Автори: Лавренко Сергій Олегович, Максимов Максим Валерійович, Лавренко Наталія Миколаївна. Патентовласник: Лавренко Сергій Олегович

Кращим у 2016 році в галузевій номінації «Будівництво» став комплекс винаходів: Регульовані балки Чекановича: №№ патентів: 110308 С2, 110309 С2, 112733 С2 Автор: Чеканович Мечислав Геннадійович. Патентовласник: Чеканович Мечислав Геннадійович.

Повний перелік переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року – 2016» наведений у таблиці результатів.

Детальніша інформація про ці роботи представлена в спеціальному каталозі.

Автор: Мринський І.М.