ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Кафедра технологій переробки та зберігання с.-г. продукції і елементи дистанційного навчання

Квітневий дайджест новин

біолого-технологічного факультету

Якщо на твій device (смартфон, ноутбук, комп’ютер та ін.) приходить більше повідомлень, чим у повсякденному житті, ти розумієш, що карантин продовжується, а, відповідно, і дистанційна освіта. Нічого не зробиш, карантин є карантином, але навчання ніхто не відміняв. Адже, який ти ТЕХНОЛОГ, якщо не маєш знання про улюблену та вибрану професію. Для цього і введено дистанційне навчання відразу після запровадження карантину.

Допомагають при дистанційному вивченні дисциплін презентації лекцій, які підготували викладачі кафедри. Навчальний матеріал, що  подається таким способом, сприяє кращому його запам’ятовуванню. Після освоєння матеріалу здобувачі вищої освіти точно знають, що кожний процес у виробництві і переробці впливатиме на якість продукції, а, це - головне!

Суттєву допомогу в засвоєнні та поглибленому вивченні навчального матеріалу надає «Веб-середовище Moodle» - навчальний електронний портал #ХДАЕУ. На якому розмішена інформація по навчальним дисциплінам. За допомогою чіткого опису кожна практична та лабораторна робота виконується вірно та швидко, а, головне, приносить знання.

  

Фото з процесу вивчення дисципліни «Основи зберігання та пакування с. г. продукції» та «Технологічне обладнання виробничих процесів у тваринництві та переробній промисловості»

Під час вивчення теми «Оцінка якості готових комбінованих продуктів» з дисципліни «Технології продукції тваринництва з комбінованим складом сировини» здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня Артем Величко поділився із своїми одногрупниками власним практичним досвідом органолептичної оцінки сирів.

 

Фото з власного архіву Артема

Під час дискусії та при опрацюванні матеріалів, запропонованих викладачем для вивчення даної теми,  виникли пропозиції щодо проведення додаткових досліджень, які цікавлять здобувачів, в умовах лабораторії після закінчення карантину.

Цікаві фото надіслала Владислава Колесник, яка не лише теоретично опрацювала матеріали, але й практично дослідила готовий продукт.

  

Дослідження якості готового продукту 

В рамках даної дисципліни було заплановано провести тематичну дискусію, для якої здобувачі, які навчаються на 3 курсі біолого-технологічного факультету, підготували інформацію щодо новинок на ринку комбінованих продуктів або власних композиційних розробок з інгредієнтами різного призначення на м'ясній або молочній основі.

   

Роботи здобувачів вищої освіти з дисципліни «Технології продукції тваринництва з комбінованим складом сировини»

В умовах карантину для здобувачів другого (магістерського) рівня освіти першого року навчання з дисципліни «Інноваційні технології переробки продукції тваринництва на кафедрі було створено групу у Viber, де вони мають змогу оперативно отримувати інформацію і ставити запитання, які виникають під час вивчення дисципліни.

Використовуються відео-, аудіоспілкування, обмін необхідними для навчання документами, виконується перевірка індивідуальних завдань, консультації з курсового проекту для денної так і заочної форми навчання тощо.

  

Здобувачі вищої освіти 6 курсу (заочна форма навчання) 204 ТВППТ відпрацьовують індивідуальні завдання та отримують консультації щодо написання курсового проекту з дисципліни «ІТППТ» за допомогою групи у Viber.

Крім того проводяться лекційні, лабораторно-практичні заняття згідно розкладу.

  

Здобувачі вищої освіти 5 курсу 204 ТВППТ навчаються за допомогою групи у Viber.

Продовжує свою роботу студентський науковий гурток «Технолог». Так, здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня третього року навчання спеціальності 201 - «Агрономія», які вивчають дисципліну «Технологія переробки винограду» підготували цікаві презентації з виноробства для участі в конференції.

  

Татарчук Ілля і його презентація

  

Вальчук Андрій і його презентаційний матеріал

Куратори академічних груп тримають руку на пульсі подій й обговорюють зі здобувачами тему «Святкування Великодня на карантині» в онлайн-режимі. Пам’ятаємо, що головне в період карантину - навчання, саморозвиток, читання книг, перегляд улюблених фільмів, здоровий сон і харчування, заняття спортом, йогою, музикою… І буде все добре ;)

Мийте руки, навчайтесь вдома та будьте здоровими!

Автори: Левченко М.В., Каращук Г.В., Карпенко О.В., Ушакова С.В. (за редакцією Кривий В.В. Прес-центр БТФ) (16.04.2020)