ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Участь науково-педагогічних працівників кафедри ботаніки та захисту рослин і здобувачів вищої освіти в зимових онлайн конференціях від ВAYER

  З 18 по 25 лютого 2025 року НПП кафедри та здобувачі вищої освіти спеціальності 202 Захист і карантин рослин взяли участь у циклі зимових онлайн конференцій від компанії ВAYER, впродовж яких було розглянуто широкий спектр тематик: «Важливі складові борщового набору: морква, цибуля, капуста.  З 18 по 25 лютого 2025 року НПП кафедри та здобувачі вищої освіти спеціальності 202 Захист і карантин рослин взяли участь у циклі зимових онлайн конференцій від компанії ВAYER, впродовж яких було розглянуто широкий спектр тематик: «Важливі складові борщового набору: морква, цибуля, капуста. Як виростити і як захистити?», «Пасльонові і гарбузові відкритого ґрунту: вирощування і захист», «Томат і огірок в теплицях – інноваційна сучасність і перспективне майбутнє», «Знати, щоб зростати. Актуальні питання про вирощування кукурудзи та соняшнику».

18-20 лютого спікери Валентина КОЦУР, Ігор ТАРУШКІН, Віктор ВАСІН розповіли про особливості технологій вирощування овочевих культур відкритого й закритого ґрунту, перспективні та високоврожайні гібриди, найбільш поширених та небезпечних збудників хвороб і фітофагів, ефективні методи регулювання їх шкодочинності, інноваційні продукти компанії ВAYER для системи захисту моркви, цибулі, капусти, томатів, огірків від шкідників і фітопатогенів.

 

25 лютого відбувся Всеукраїнський онлайн круглий стіл, де в прямому ефірі експерти з технологічного супроводу ЗЗР та насіннєвого бізнесу «Байєр» Володимир ЖЕЛЕЗКОВ, Віктор ЛЮБАР, Олександр ТУРЧИНОВ та Микола УМАРОВ розкрили теми: «Недооцінена шкода в посівах кукурудзи та соняшнику», «Як отримати максимально досяжний рівень урожайності в умовах критичного вологозабезпечення», «Виклики та досвід минулого сезону». Під час спілкування всі учасники мали змогу задавати питання стосовно прийняття обґрунтованих агрономічних рішень в умовах дефіциту вологи, особливостей захисту посівів від небезпечних та важко контрольованих видів бур’янів (ваточник сирійський) й спеціалізованих фітофагів (західний кукурудзяний жук), ефективних способів та заходів контролю склеротиніозу в короткоротаційних сівозмінах із соняшником, вибору посухостійких гібридів тощо. Спікери заходу надали максимально розгорнуті й змістовні відповіді на всі питання, що цікавили учасників круглого столу.

Представлена інформація є важливою для підготовки здобувачів вищої освіти, оскільки дозволяє отримати актуальні знання про сучасні практики в захисті рослин. Дякуємо нашим стейкхолдерам, компанії ВAYER, за постійну й корисну співпрацю з академічною спільнотою ХДАЕУ!

 

Автор: Олена МАРКОВСЬКА