Захист комплексної виробничої практики з фаху для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 015 Професійна освіта (Економіка)
Згідно з робочим навчальним планом і графіком освітнього процесу на 2024/2025 навчальний рік 25.02.2025 р. відбувся захист комплексної виробничої практики з фаху.
В.о. завідувача кафедри доцент Інна ВАРНАВСЬКА наголосила на важливості узагальнення і вдосконалення здобутих знань, практичних умінь і навичок, оволодіння професійним досвідом і формування готовності здобувачів до самостійної діяльності. Гарант освітньої програми «Професійна освіта (Економіка)» доцент Роман ЧЕПОК зазначив, що комплексна виробнича практика з фаху є одним із засобів успішної підготовки здобувачів до роботи викладачами у закладах ІІ, ІІІ, IV рівнів акредитації та інших професій за фахом, визначених класифікатором професій. Практика проводилась в умовах максимально наближених до реальної професійної діяльності і стає початковою ланкою практичного засвоєння професії. Також оприлюднив загальні положення захисту комплексної виробничої практики з фаху.
Здобувачі вищої освіти під час доповідей та демонстрацій презентацій, зазначили, що основна мета комплексної виробничої практики з фаху досягнута, вона є продовженням реалізації наскрізної навчальної програми, заснованої на принципах безперервності та послідовності проведення всіх видів практики, і спрямована на формування необхідного обсягу практичних знань та умінь, відповідно до другого (магістерського) рівня вищої освіти.
Основні завдання комплексної виробничої практики з фаху здобувачів вищої освіти зі спеціальності 015 Професійна освіта (Економіка) виконані: здобувачі вищої освіти отримали вміння з адаптації теоретичних положень, методичного інструментарію, викладеного в спеціальній літературі; закріпили практичні навички проведення занять економічного спрямування; сформували його інформаційне, методичне забезпечення, виходячи з сутності проблем, що вирішуються; впровадили розроблені науково-обґрунтовані рекомендації і пропозиції в діяльність підприємств, професійних (професійно-технічних) закладів освіти, закладів вищої освіти.