ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Викладачі та здобувачі кафедри лісового та садово-паркового господарства взяли участь в онлайн вебінарі «Озеленення присадибної ділянки»

Озеленення присадибних ділянок тільки на перший погляд легка справа. Здобувачі спеціальностей 206 Садово-паркове господарство та 205 Лісове господарство знають, що проєктування навіть невеликої площі передбачає використання технічних прийомів для створення унікального стилю саду, парку, земельної ділянки. Від фахівців вимагається акумулювання знань з грунтознавства, ботаніки, дендрології, квітникарства, луківництва та газонів, захисту рослин тощо. Вебінари від ландшафтних дизайнерів-практиків підкреслюють цю синергію та у неформальній обстановці відбувається обмін досвідом з майбутніми фахівцями. 07 лютого своїми надбаннями в професії поділився Олександр Заморський, кандидат с.-г. наук, доцент кафедри садово-паркового господарства Уманського НУС, засновник та керівник Міжнародної школи ландшафтного дизайну.

На вебінарі були розглянуті такі питання:​

  • зонування території за рахунок правильного підбору складу та місця розташування дерев, чагарників, квітників, газонів тощо;
  • вибір стилю, гармонійного з існуючими архітектурними рішеннями;
  • визначення місць для вертикального та горизонтального благоустрою;
  • вибір виду озеленяючих об'єктів (сад, клумби, квітники, газони тощо);
  • підготовка та складання асортиментної відомості рослин.

Тому даний вебінар був спрямований на знайомство з професією ландшафтного дизайнера, уточнення вже отриманих знань, закріпленні пройденого матеріалу здобувачами.

Розглянули актуальні проблеми при створенні власного газону за всіма правилами.

Вдосконалили знання з чого розпочинати озеленення, де закуповувати посадковий матеріал, як спілкуватись з замовниками.

Здобувачі дізнались деяких секретів, щодо підбору рослини в композицію на присадибній ділянці.

Такі неформальні зустрічі важливі для майбутніх фахівців, адже побувати в колі однодумців спонукають до вдосконалення знань, саморозвитку та творчості.