ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

інформація про перепідготовку

Стажування науково-педагогічних працівників

Вчергове успішно завершили своє стажування науково-педагогічні працівники кафедри землеустрою, геодезії та кадастру та кафедри будівництва, архітектури та дизайну в ТОВ «Бломінфо-Юкрейн».

 

 

 

Детальніше...

Ваучер на безкоштовне навчання для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), осіб старше 45 років та осіб з інвалідністю

З метою боротьби з безробіттям, спровокованим війною,коли багато людей не можуть знайти роботу через невідповідність їхніх навичок роботодавцям, держава виділяє кошти для забезпечення населення ваучерами на навчання та перепідготовку/підвищення кваліфікації.

 

 

Детальніше...

Увага! Навчально-науковий центр «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Херсонського державного аграрно-економічного університету проводить набір на курси навчання та підвищення кваліфікації дорадників та експертів-дорадників

Навчально-науковий центр «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Херсонського державного аграрно-економічного університету проводить набір на навчання та підвищення кваліфікації за напрямом «Сільськогосподарський дорадник» та «Сільськогосподарський експерт-дорадник».

 

 

Детальніше...

Ваучер на безкоштовне навчання для учасників бойових дій, ветеранів війни* та осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії проти України**

Якщо ви хочете змінити професію, підвищити свою кваліфікацію, Херсонський державний аграрно-економічний університет надає можливість безкоштовно отримати другу вищу освіту на базі магістра або бакалавра за такими спеціальностями:

 

 

 

Детальніше...

Співпраця ХДАЕУ та ХВ ОНДІСЕ

Було укладено договір про співпрацю між Херсонським державним аграрно-економічним університетом та Херсонським відділенням Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз за сприяння навчально-наукового центру «Інститут післядипломної освіти та дорадництва».

 

 

 

Детальніше...

Ваучер на безкоштовне навчання для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

Якщо ви хочете змінити професію, підвищити сою кваліфікацію, Херсонський державний аграрно-економічний університет надає можливість безкоштовно отримати другу вищу освіту на базі магістра або бакалавра за такими спеціальностями:

 

 

Детальніше...

Увага! Навчально-науковий центр «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Херсонського державного аграрно-економічного університету проводить набір на курси навчання та підвищення кваліфікації дорадників та експертів-дорадників

Навчально-науковий центр «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» ХДАЕУ проводить набір на навчання з підвищення кваліфікації за напрямом «Сільськогосподарський дорадник» та «Сільськогосподарський експерт-дорадник».

 

 

 

Детальніше...

Шановні колеги!

Запрошуємо науково-педагогічних, педагогічних працівників, аспірантів, здобувачів вищої та фахової передвищої освіти взяти участь у міжнародно-практичному стажуванні, що пройде за сприяння Міжнародної Академії Прикладних Наук в Ломжі у співробітництві з вищими навчальними закладами України та Польщі:

 

 

Детальніше...

Увага! Навчально-науковий центр «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Херсонського державного аграрно-економічного університету проводить набір на курси підвищення кваліфікації дорадників та експертів-дорадників

Навчально-науковий центр «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» ХДАЕУ проводить набір на навчання з підвищення кваліфікації за напрямом «Сільськогосподарський дорадник» та «Сільськогосподарський експерт-дорадник».

 

 

 

Детальніше...

Увага! Навчання дорадників та експертів-дорадників на базі ННЦ «ІПОД» ХДАЕУ

На виконання ст.10 Закону України «Про сільськогосподарську дорадчу діяльність», наказів Міністерства аграрної політики України від 13.09.06р. № 519 « Про організацію професійної підготовки та проведення дорадчої діяльності на професійному рівні», від 23.10.2006 року №600 «Про внесення змін до наказу Мінагрополітики України від 13.09.2006 №519», від 10.07.2008 року № 416 «Про внесення змін до наказу Мінагрополітики України від 13.09.2006 №519», від 28.04.2009 № 304 «Про внесення змін до наказу Мінагрополітики України від 13.09.2006  № 519» та від 13.11.09 № 804 «Про внесення змін до наказу Мінагрополітики України від 13.06.2006 №519» Навчально-науковий центр «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Херсонського державного аграрно-економічного університету проводить набір на навчання з підвищення кваліфікації за напрямом «Сільськогосподарський дорадник» та «Сільськогосподарський експерт-дорадник». Початок дистанційних занять: «Сільськгосподарський дорадник»  з 17 січня по 28 січня 2022 року та «Сільськогосподарський експерт-дорадник» з 17 січня по 21 січня 2022 року.

Детальніше...

ХДАЕУ підписав договір про співпрацю з ЛНАУ

Херсонським державним аграрно-економічним університетом в особі ректора Юрія Кирилова та Львівським національним аграрним університетом в особі ректора Володимира Снітинського було підписано договір про співпрацю в галузі підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.

Детальніше...

Інститут післядипломної освіти та дорадництва ХДАЕУ проводить підвищення кваліфікації своїх працівників

Інститут післядипломної освіти та дорадництва Херсонського державного аграрно-економічного університету проводить підвищення кваліфікації своїх працівників. Так, до 5 листопада в Одеському державному аграрному університеті підвищення кваліфікації в режимі онлайн проходить науково-педагогічна працівниця біолого-технологічного університету Наталія Папакіна.

Детальніше...

Співпраця продовжуються

На базі ННЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Херсонський державний аграрно-економічний університет у вересні-жовтні провів стажування працівників Одеського державного аграрного університету. У період з 20 вересня по 5 жовтня на кафедрі загальноекономічної підготовки під керівництвом кандидата економічних наук, доцента Наталії Аверчевої науково-педагогічні працівники Одеського державного аграрно-економічного університету активно вивчали та обговорювали тему вдосконалення освітнього процесу та методики проведення занять з фахових дисциплін.

Детальніше...

Навчання за програмою 45+ в ХДАЕУ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 207 «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» Навчального-науковий центр  «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Херсонського державного аграрно-економічного університету  на підставі ваучера здійснює підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю.

Детальніше...

Іспит сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників

На виконання статті 10 закону України «Про сільськогосподарську діяльність» на базі навчально-наукового центру «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Херсонського державного аграрно-економічного університету 06 серпня 2021 року пройшов кваліфікаційний іспит із сертифікації сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників. 

Детальніше...

Викладачі Одеського державного аграрного університету закінчили курс підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної освіти та дорадництва ХДАЕУ

Під керівництвом завідувача кафедри технології виробництва продукції тваринництва Олени Ведмеденко в дистанційному режимі викладачі ОДАУ ознайомилися з навчально-методичним комплексом дисциплін кафедри, підвищили науково-теоретичний і методичний рівень викладання дисциплін та удосконалення освітнього процесу.

Детальніше...

Інститут післядипломної освіти та дорадництва підвищує кваліфікацію кадрів

Так, доцент кафедри охорони праці й навколишнього середовища ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Сахацький Г.І. підвищив кваліфікацію в Херсонському державному аграрно-економічному університеті під керівництвом завідувача кафедри технологій переробки та зберігання сільськогосподарської продукції біотехнологічного факультету В.Г.Пелиха.

Детальніше...

Другий етап підвищення кваліфікації в ОДАУ!

Другий етап підвищення кваліфікації проходять викладачі біотехнологічного факультету Папакіна Н. С., Кривий В.В., Любенко О.І. та Корбич Н. М. в Одеському державному аграрному університеті.

Детальніше...

Підвищення кваліфікації в ННЦ «ІПОД»

15 викладачів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного прийняли участь у курсі підвищення кваліфікації в ННЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Херсонського державного аграрно-економічного університету на економічному факультеті.

Детальніше...

Закінчилися курси для сільськогосподарських дорадників

25 червня 2021 року завершили роботу курси підвищення кваліфікації сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників на базі ННЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Херсонського державного аграрно-економічного університету».

Детальніше...

Участь науково-педагогічних працівників університету в підвищенні кваліфікації в Інституті водних проблем і меліорації НААН

08–09 червня 2021 р. в Інституті водних проблем і меліорації НААН було проведено курси підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників на тему «Сучасні технології і технічні засоби у зрошенні». Курси було проведено з використанням технічних засобів відеозвʼязку в форматі ZOOM-конференції.

Детальніше...

Викладачі ХДАЕУ проходять курс підвищення кваліфікації у своїх одеських колег

Розпочато курс підвищення кваліфікації викладачами біотехнологічного факультету Херсонського аграрно-економічного університету. З херсонськими колегами діляться знаннями та досвідом викладачі факультету ветеринарної медицини та біотехнологій Одеського державного аграрного університету.

Детальніше...

ННЦ «ІПОД» ХДАЕУ підвищує кваліфікацію своїх кадрів

Викладачі агрономічного факультету Шепель А.В., Минкін М.В. та Керімов А.Н. в онлайн-режимі пройшли курс підвищення кваліфікації в Інституті зернових культур НААН України. Було розглянуто технологічні аспекти вирощування озимих зернових культур, агробіологічні аспекти підвищення продуктивності гібридів зернових та інші теми.

Детальніше...

Науково-педагогічні працівники Одеського державного аграрного університету пройшли другий 90-годинний курс підвищення кваліфікації на базі ННЦ «ІПОД» ХДАЕУ

Науково-педагогічні працівники Одеського державного аграрного університету пройшли другий 90-годинний курс підвищення кваліфікації на базі ННЦ «ІПОД» ХДАЕУ. Стажування проходило на біолого-технологічному факультеті та факультеті рибного господарства та природокористування ХДАЕУ.

Детальніше...

Підвищення кваліфікації за напрямом «Геодезія та землевпорядкування»

З 15 березня по 09 квітня під керівництвом викладачів кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Мартинова І.М. та Крупіци Д.О. та Яценка В.М., свою кваліфікацію за напрямом «Геодезія та землевпорядкування» підвищували працівники ТОВ «БВФ «Нежданна». Слухачі отримали та розширили свої знання в області геодезичного забезпечення промислового та цивільного будівництва, здобули додаткові знання і уміння у сфері використання новітніх досягнень геодезії в цивільному та промисловому будівництві.

Детальніше...