ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Планове засідання наукового гуртка «Морфолог»

На біолого-технологічному факультеті у форматі онлайн-зустрічі відбулося жовтневе засідання наукового гуртка. У роботі засідання прийняли участь науково-педагогічні працівники кафедри ветеринарії, гігієни та розведення тварин імені В.П. Коваленка, а також здобувачі вищої освіти біолого-технологічного факультету спеціальностей 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» та 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Детальніше...

Засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти «Бухгалтер – податківець сучасного підприємства»

27 жовтня на платформі Zoom відбулось засідання наукового гуртка «Бухгалтер – податківець сучасного підприємства» участь в якому разом із гарантами освітніх програм взяли здобувачі вищої освіти освітніх ступенів «Молодший бакалавр», «Бакалавр» та «Магістр» спеціальності 071 Облік і оподаткування. Під час засідання були висвітленні актуальні питання щодо проблем оподаткування підприємств і організацій. Учасники зустрічі висловлювали свої думки та приймали активну участь у обговоренні теми, що розглядалась відповідно до затвердженого плану.

Детальніше...

Засідання наукового гуртка «Квітникарство»

Керівник гуртка «Квітникарство»: асистент кафедри лісового та садово-паркового господарства Юліана Котовська провела першу  зустріч з гуртківцями у формі засідання. На цьому засіданні староста гуртка  Валерія Федько відзвітувала про роботу за минулий рік: згадала, що було зроблено, що вдалося чи було особливо цікавим, а які теми були недостатньо пропрацьовані.

Детальніше...

X Міжнародна конференція GISTECHUA-2021 Новітні технології ГІС/ДЗЗ в Україні

Масштабна подія в галузі ГІС-технологій та ДЗЗ відбулась 20 жовтня 2021 року у м.Києві. На заході, проведеному з усіма мірами безпеки, були присутні представники державних установ, місцевого самоврядування, громадських організацій,  бізнесу, закладів освіти і науки (280 спеціалістів зі 170 організацій, у т.ч. представники близько 25 закладів вищої освіти).

Детальніше...

Спільна лекція Методологія й організація наукових досліджень та академічне письмо

В Херсонському ДАЕУ активно використовується прогресивна практика проведення спільних занять з провідними закордонними науковцями та викладачами, що дозволяє поєднати й презентувати найкращий світовий і вітчизняний досвід з тематики навчальних дисциплін здобувачам різних рівнів вищої освіти.

Детальніше...

Співпраця вчених Аграрно-Економічного університету з Національною академією аграрних наук

Вчені-гідротехніки кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії факультету архітектури та будівництва в науково-технічній роботі  плідно   співпрацюють з Національним науковим центром (ННЦ) «Інститут ґрунтознавства і агрохімії імені О.Н.Соколовського» НААН України.

Детальніше...

Чергове засідання студентського наукового гуртка «Успішний підприємець»

27 жовтня згідно плану відбулося засідання студентського наукового гуртка «Успішний підприємець», в якому прийняли участь члени гуртка, його керівник – доцент Людмила Бойко та запрошена до участі у роботі викладачка кафедри економіки та фінансів - доцент Ірина Мухіна. Тема наукової дискусії - «Стратегія блакитного океану у праці Ву Чан Кіма та Рене Моборн: суть, принципи та приклади». «Стратегія блакитного океану» - одна з найвідоміших книг зі стратегічного планування останніх десятиріч.

Детальніше...

Співпраця кафедри технології виробництва продукції тваринництва з Одеським державним аграрним університетом

26 жовтня 2021 року у Херсонському державному аграрно-економічному університеті відбулась онлайн-лекція з доктором сільськогосподарських наук, професором кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва Одеського державного аграрного університету РУСЛАНОМ ЛЕОНІДОВИЧЕМ СУСОЛОМ за темою: «Народногосподарське значення, стан і перспективи галузі свинарства» в рамках дисципліни «Основи фахової діяльності» зі здобувачами вищої освіти ОС «Молодший бакалавр» та «Бакалавр» першого року навчання денної форми зі спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Детальніше...

Засідання наукового гуртка здобіувачів вищої освіти «Актуальні проблеми динаміки та міцності» факультету архітектури та будівництва

26 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти “Актуальні проблеми динаміки та міцності” кафедри будівництва, архітектури та дизайну факультету архітектури та будівництва. Відповідно до плану роботи, здобувач  вищої освіти 3 курсу спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» Ворона Аліна виступила з доповіддю за результатами досліджень на тему: «Методика розрахунку циліндричного резервуару з плоским гнучким днищем на жорсткій основі» в рамках підготовки до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених «Гідротехнічне будівництво: минуле, сьогодення, майбутнє», яка відбудеться 28 жовтня 2021 року.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

 Нові статті науковців

Херсонського державного аграрно-економічного університету,

які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Детальніше...

Міжнародне стажування на факультеті Архітектури та будівництва

Відповідно до двосторонніх домовленостей про інвестиції, інновації та науково-технічну співпрацю між ОАЕ та Україною, досягнутих в ході Офіційного візиту Президента України Зеленського В.О. до ОАЕ 14-15 лютого 2021 року та наданих міжурядових гарантій, а також відповідно до Меморандуму між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерством вищої освіти і наукових досліджень Об'єднаних Арабських Еміратів про співробітництво в галузі вищої освіти і наукових досліджень від 26.11.2012 р., доценти кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії Волошин М.М., кандидат технічних наук та Ладичук Д.О., кандидат сільськогосподарських наук, отримали Міжнародний освітній грант та прийняли участь у Міжнародній програмі наукового стажування «Видатні Особистості: Вивчення Досвіду та Професійних Досягнень для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу».

Детальніше...

Участь здобувачів-обліковців у спільній лекції зі стейкголдерами

25 жовтня 2021 р. здобувачі освітньої програми «Облік і оподаткування» освітніх ступенів «Молодший бакалавр», «Бакалавр» та «Магістр» прийняли активну участь у спільній зі здобувачами освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» онлайн-лекції «Сучасне підприємництво: аспекти становлення власного бізнесу, трансформація бізнес-ідеї, ефективні інструменти підвищення обсягів продажу».

Детальніше...

 

 

Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із майже 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електрону мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Робочі програми навчальних дисциплін спеціальності 194

Архітектура та будівельні конструкції

БЖД

Будівельна механіка

Будівельне матеріалознавство

Вища математика

Водопостачання і водовідведення

Вступ до спеціальності

Гідравліка

Гідравлічні і аеродинамічні машини

Гідротехнічні споруди

ГІС-технології

Енерго- та ресурсозберігаючі технології

Комп'ютерна графіка

Кошторисна справа

Математичні методи

Меліоративна гідрогеологія

Меліоративна та будівельна техніка

Метрологія і стандартизація

Механіка грунтів, основи та фундаменти

Монтажні і спеціальні роботи

Нарисна геометрія

Насоси і насосні станції

Обгрунтування ефективності будівництва

Опір матеріалів

Організація і технологія

Основи автоматизованого проектування

Основи гідромеліорацій

Основи електротехніки

Основи технічної експлуатації

Охорона праці

Політологія

Прогнозування та регулювання стану

Проектно-вишукувальні роботи

Теоретична механіка

Технології водоочистки та водопідготовки

Технічна механіка рідини і газу

Українська мова

Управління інженерними проектами

Фізика

Фізичне виховання

Філософія

Хімія

Інвестиційно-іноваційна діяльність

Інженерна геодезія

Інженерна геологогія та гідрогеологія

Інженерна гідрологія

Інженерний захист територій

Іноваційні технології в проектуванні

Іноземна мова

Інформатика

Інформаційні системи

Історія суспільства

Автоматизовані системи управління

Автоматика на водогосподарських об'єктах

Водогосподарські проектно вишукувальні роботи

Водозабірні споруди

ГІС у ландшафтних меліораціях

Державні стандарти України

Експлуатація водогосподарських об'єктів

Електротехніка

Комп'ютерна графіка в водній інженерії

Комплексний захист ландшавтів від дії води

Моделювання інженерних та водних процесів

Покращення якості води

Програмно-аппаратний комплекс в управлінні водними об'єктами

Проектування у гідротехнічному будівництві

Психологія

Специфічні роботи в ГТБ

Сільськогосподарські меліорації

Інформаційні технології в професійній діяльності

Методичні вказівки

Органiзацiя i технологiя

Iнженерна геологiя та гiдрогеологiя

Водопостачання i водовiдведення

Основи гiдромелiорацiй

Методичні рекомендації по пiдготовцi квалiфiкацiйноi роботи

Наскрiзна програма практик