ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Адміністративно-господарська частина

Ауд.97 головного учбового корпусу

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Призначення АГЧ

Адміністративно-господарська частина здійснює свою роботу на підставі Положення про структурні підрозділи університету і є об'єднанням структурних підрозділів, відповідальних за господарське забезпечення навчального процесу, безперебійну роботу інженерних систем та обладнання.
АГЧ очолює проректор з адміністративно-господарської роботи.
Проректору з адміністративно-господарської роботи підпорядковані головний інженер; головний енергетик; головний механік; завідуючі та коменданти гуртожитків, коменданти навчальних корпусів, водної станції, їдальні, провідного агронома дендропарку (на засадах подвійного підпорядкування).

Структура

До складу адміністративно-господарської частини входять:

  • експлуатаційно-технічний та господарський відділ (служба головного інженера);
  • ремонтно-будівельна бригада (служба головного механіка);
  • служби обслуговування гуртожитків;
  • служби обслуговування навчальних корпусів;
  • автогараж;
  • водна станція;
  • дендропарк (на засадах подвійного підпорядкування).

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СЛУЖБУ ПРОРЕКТОРА З АДМІНІСТРАТИВНО- ГОСПОДАРСЬКОЇ РОБОТИ (Завнтажити)

Склад  АГЧ:  

 Незнамов Сергій Олександрович – проректор з адміністративно-  господарської роботі
Тіт Михайло Васильович – головний інженер
Крушев Юрій Сергійович – головний енергетик
Ченін Олександр Миколайович –інженер з ОП
Прокопець Любов Леонідівна – начальник експлуатаційно-технічного відділу
Радинська Тетяна Володимирівна – інспектор гуртожитків
Досенко Олена Михайлівна – диспетчер
Мазурок Ірина Григорівна – провідний агроном дендропарку
Котовська Юліана Станіславівна – агроном дендропарку
Рябініна Лідія Ростиславівна – завгосп
Солодова Людмила Миколаївна – комендант ГУК
Павлюк Світлана Михайлівна – комендант спорткомплексу – комендант гурт. № 6
Швадченко Вікторія Миколаївна – комендант ГМФ
Іжевська Олена Олександрівна – завідувач гуртожитками №№ 2; 3
Лебедєва Людмила Петрівна – завідувач гуртожитками №№ 4,5
  Дорогов Федір Миколайович – інженер з ремонту
 

Богданова Антоніна Олександрівна – комендант УК – 4; МУК

  Йоєнко Тетяна Володимирівна – комірник,товарознавець