ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Події

Команда UKRAINE GLOBAL FACULTY представляє нову серію лекцій

Команда Ukraine Global Faculty з радістю представляє нову серію лекцій, які відбудуться у травні 2024 р. Лекції будуть проводити провідні міжнародні експерти, які поділяться своїми знаннями та досвідом. Запрошуємо приєднатися та розширити свій кругозір і поглибити знання разом з нами! Очікуємо вашої активної участі на нашій освітній онлайн платформі.

Для тих, хто вперше приєднується до спільноти Ukraine Global Faculty:

  • навчання – безкоштовне;
  • всі лекції – в синхронному перекладені на українську мову...

Детальніше...

Знайомство здобувачів вищої освіти економічного факультету з Центром кар’єри ХДАЕУ

11 квітня 2024 року для здобувачів вищої освіти економічного факультету було проведенна студентська година, метою якої було ознайомлення з діяльністю Центра кар’єри Херсонського державного аграрно-економічного університету.

 

 

Детальніше...

Студентська практика в Німеччині

Це Mavista І ми запрошуємо тебе долучитись до зустрічі в ZOOM, на якій ми обговоримо можливості студентської практики в Німеччині

 

 

 

Детальніше...

6037 by Genesis запускає Creative Bootcamp 2.0

Creative Bootcamp — це двотижневий інтенсив з маркетингу, з можливістю отримати job offer в найбільшу продуктову IT компанію!

У рамках інтенсиву наші спеціалісти занурять тебе у специфіку перформанс маркетингу в продуктовому IT та дадуть можливість протестувати власні ідеї на реальних продуктах.

 

Детальніше...

Tax Spring School від PwC Lviv SDC

Готовий/-ва прокачати свої знання цієї весни? Тоді приєднуйся на Tax Spring School від PwC Lviv SDC.

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

Екопроєкт Green Your Future від Mazars

Хочеш щось більше, аніж просто лекції з економіки? Дивишся на світ глобально та підтримуєш соціально-відповідальний бізнес?

 

 

 

Детальніше...

Онлайн-курс «Аудитор і професійний бухгалтер»

Компанія Nexia DK. Auditors & Consultants, яка є членом всесвітньої мережі провідних незалежних аудиторських та консалтингових компаній Nexia - запрошує на безкоштовний онлайн-курс «Аудитор і професійний бухгалтер».

 

 

Детальніше...

Херсонський державний аграрно-економічний університет продовжує співпрацю з Мавістою

Наприкінці березня 2024 року Херсонський державний аграрно-економічний університет та Студентська служба працевлаштування «Мавіста» скріпили підписами новий меморандум, офіційно продовжуючи свою плідну співпрацю.

 

 

Детальніше...

4 безкоштовних курси по особистому розвитку

КорисностіКанал зібрав для вас невеличкий список курсів від найкращих університетів світу.

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

Тенінговий курс Erasmus+ в Португалії

Де? Messejana, Portugal

Коли? 29 квітня - 5 травня або 6 - 12 травня

Метою тренінгу є розширити знання та можливості учасників у сферах цифрового дизайну й виробництва та переробки пластику, використовуючи досвід організації та спеціалізовані лабораторії.

 

Детальніше...

Знайомство здобувачів факультету архітектури та будівництва з Центром кар’єри ХДАЕУ

20 березня 2024 року відбулася онлайн-зустріч здобувачів факультету архітектури та будівництва з представником Центру кар’єри Херсонського державного аграрно-економічного університету.

 

 

Детальніше...

Освітній проєкт «IT for Uni: Bootcamp» повертається

«IT for Uni: Bootcamp» — це безоплатний навчальний курс для керівників і менеджерів ЗВО з менеджменту й управління на прикладі ІТ-індустрії від Асоціації «IТ Ukraine», створений за підтримки Міністерства освіти і науки України та Мінцифри.

 

 

 

 

 

Детальніше...

Всеукраїнський курс «Менеджмент у продуктовому ІТ» для викладачів ЗВО

В Україні відкривається безкоштовна навчальна програма для викладачів ЗВО, заснована на матеріалах Всеукраїнського курсу «Менеджмент у продуктовому ІТ». Понад 10 000 українських студентів уже пройшли попередні курси про створення, розвиток і маркетинг ІТ-продуктів.

 

 

 

 

Детальніше...

Гендерна рівність та клімат

Мета події: підвищити усвідомленість про важливість гендерної рівності в контексті змін клімату, сприяти створенню сприятливого середовища для обміну досвідом та ідеями між учасниками та учасницями.

 

 

 

Детальніше...

ElevateEU: Еразмус+ академічні обміни

Хочете поринути у світ Еразмус+? Давно чули про академічні обміни, але хочете дізнатись більше, про те, як виграти стипендію для безкоштовного навчання в європейському ЗВО?

 

 

 

Детальніше...

Нові можливості від перевіреного партнеру Міжнародного центру «Антей»

14 березня 2024 року відбулася студентська година для здобувачів вищої освіти Херсонського державного аграрно-економічного університету з багаторічним партнером вишу – Міжнародним центром «Антей». Метою заходу було ознайомлення здобувачів з програмами практики та працевлаштування у Німеччина під час канікул.

 

 

Детальніше...

Зроби перший крок до успішної кар’єри прямо зараз!

Ukrainian Student Summit від STUD-POINT — це безкоштовний онлайн-марафон, який запалить твою кар’єру.

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

Знайомство здобувачів агрономічного факультету з Центром кар’єри ХДАЕУ

06 березня 2024 року відбулася онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти агрономічного факультету з представником Центру кар’єри Херсонського державного аграрно-економічного університету.

 

 

Детальніше...

Проєкт «Girls Resilience Academy 1.0/Академія стійкості для дівчат 1.0»

Це не просто проєкт - це справжній скарб для тих, хто прагне зрозуміти себе та інших, навчитись керувати своїми емоціями та будувати здорові стосунки, побороти тривогу, стрес та депресію, знайти мотивацію рухатись далі та отримати базові навички із допомоги іншим в складних ситуаціях.

 

 

 

 

Детальніше...

Продовження співпраці ХДАЕУ з міжнародним центром «Антей»

У лютому 2024 року ХДАЕУ продовжив співпрацю з Міжнародним центром «Антей», шляхом підписання меморандуму про співпрацю. Метою співробітництва є реалізація молодіжних програм, а саме:

 

 

 

Детальніше...

Зустріч Центру кар’єри ХДАЕУ із здобувачами вищої освіти

22 лютого 2024 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти біолого-технологічного факультету з представником Центру кар’єри ХДАЕУ. Метою заходу було ознайомлення з діяльністю Центру кар’єри та структурою сторінки на сайті Університету.

 

 

Детальніше...

Academy4U A: навчальна програма про європейське право

Це можливість дізнатися більше про законодавство та політику ЄС під час тримісячного онлайн-курсу.

Сектор: Освіта

Тип: Програма

Місце: Онлайн

Кінцевий термін: 01 березня 2024 о 23:59 за київським часом

Організатор: Moving Forward Together

 

Детальніше...

Знайомство здобувачів з Центром кар’єри ХДАЕУ

19 лютого 2024 року відбулася зустріч здобувачів факультету рибного господарства та природокористування з представником Центру кар’єри ХДАЕУ. Метою заходу було ознайомлення здобувачів з діяльністю Центру кар’єри та структурою сторінки ЦК на сайті університету.

 

Детальніше...

Meet-up з ініціативою «Посли європейської молоді»

Українська асоціація студентів запрошує активну молодь для участі в інтерактивному тренінгу на тему можливостей від ЄС: від культурних обмінів до стажувань!

 

 

 

 

Детальніше...

Електронний суд як важливий інструмент діджиталізації держави

Запрошуємо на безкоштовний вебінар “Електронний суд як важливий інструмент діджиталізації держави”, де розглянемо актуальні питання використання Е-суду та Е-документації.

 

 

 

 

 

Детальніше...