ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Вітаємо з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України


Відповідно до наказу Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 №516-р «Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти» академічну стипендію Кабінету Міністрів України призначено Назару Безручко, здобувачу вищої освіти другого (магістерського) рівня агрономічного факультету (спеціальність 201 «Агрономія»). 

Детальніше...

Вітаємо Скіфських барабанщиць Аграрно-Економічного університету!

Не тільки призові місця в науковій та навчальній діяльності займають здобувачі Аграрно-Економічного університету. На початку червня у м. Київ відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «ДЖЕРЕЛО НАДІЙ» присвячений Дню захисту дітей, де ГРАН-ПРІ з хореографії та II премію в номінації естрадна мініатюра «Caro» отримали СКІФСЬКІ БАРАБАНЩИЦІ Аграрно-Економічного університету.

Детальніше...

Soft-skills- це саме ті навички, без яких в умовах сьогодення неможливо стати провідним фахівцем у будь-якій сфері!

Soft-skills- це саме ті навички, без яких в умовах сьогодення неможливо стати провідним фахівцем у будь-якій сфері! Адже в сучасному середовищі підвищених ризиків та постійних викликів запорукою майбутнього успішного спеціаліста є можливість вчитися у кращих, та при цьому активно розвивати особисті характеристики, які допоможуть успішно взаємодіяти в командній роботі.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Нові статті науковців
Херсонського державного аграрно-економічного університету,
які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Тренінг для керівників експертних груп

7-8 червня 2021 р. Іван Мринський, доцент кафедри ботаніки та захисту рослин, який є експертом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з акредитації освітніх програм спеціальностей 201 «Агрономія» та 202 «Захист і карантин рослин» прийняв участь у програмі підвищення кваліфікації експертів у формі онлайн тренінгу для керівників експертних груп.

Детальніше...

Майбутнє річок - у наших руках

«Продовжуємо вивчати стан поверхневих вод із притоків Пониззя Дніпра – річок Інгулець та Кошова. Закладаємо додаткові лабораторні досліди використання ейхорнії для очистки вод та фіксації розвитку гідрофітів у різному фізико-хімічному водному середовищі» – саме так сьогодні пройшов науково-експериментальний день студентів-екологів гуртка «Ecolife» Херсонського державного аграрно-економічного університету. У дослідженнях використовуємо сучасне обладнання науково-навчальної лабораторії «Ecomonitoring» кафедри екології та сталого розвитку імені Ю.В. Пилипенка.

Детальніше...

Участь науково-педагогічних працівників університету в підвищенні кваліфікації в Інституті водних проблем і меліорації НААН

08–09 червня 2021 р. в Інституті водних проблем і меліорації НААН було проведено курси підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників на тему «Сучасні технології і технічні засоби у зрошенні». Курси було проведено з використанням технічних засобів відеозвʼязку в форматі ZOOM-конференції.

Детальніше...

Переможці конкурсу “Ecolife” на екскурсії в ХДАЕУ

Сьогодні в ХДАЕУ відбулася цікава та пізнавальна зустріч школярів НВК №48 Херсонської міської ради, учні якої  стали переможцями в конкурсі Ecolife від кафедри екології та сталого розвитку ім. професора Ю.В. Пилипенка.

Детальніше...

Засідання наукового гуртка еколого-меліоративних технологій кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій

07.06.2021 р. відбулось чергове засідання наукового гуртка кафедри ГТБВІВТ, на якому здобувачі вищої освіти - бакалаври та магістранти вивчали досвід сучасних науково-технічних публікацій викладачів факультету архітектури та будівництва, які були опубліковані у різних наукових виданнях в 2020-2021 рр.

Детальніше...

Засідання наукового гуртка еколого-меліоративних технологій

На кафедрі гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій 04.06.2021 р. відбулось засідання наукового гуртка еколого-меліоративних технологій (керівник – професор Морозов В.В.), на якому студенти розглянули актуальні питання боротьби з підтопленням зрошуваних земель в Херсонській області.

Детальніше...

Професійно-іміджева складова зустрічі випускників факультету архітектури та будівництва Херсонського ДАЕУ

05.06.2021 р. в Херсонському державному аграрно-економічному університету відбулась зустріч випускників всіх факультетів. Від факультету архітектури та будівництва (в минулому будівельно-гідромеліоративного) прибула солідна делегація – понад 40 випускників. На факультеті під керівництвом декана Бабушкіної Р.О. зустріч пройшла не тільки емоційно, а і на високому рівні професійного спілкування.

Детальніше...

Наближається найголовніша подія кожного року - захист кваліфікаційних робіт бакалаврів

Напередодні кафедрою менеджменту та інформаційних технологій  ХДАЕУ було проведено передзахист, в ході якого здобувачі ВО спеціальності 073 Менеджмент показали високий рівень підготовки.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонський державний аграрно-економічний університет.

ХДАЕУ – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Державне агентство рибного господарства оголошує конкурс

Державне агентство рибного господарства оголошує конкурсний відбір наукових, науково-технічних робіт, що плануються до виконання за рахунок коштів державного бюджету у 2020 році.

Загальний обсяг видатків державного бюджету, передбачений Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» для фінансування наукових, науково-технічних  робіт, що будуть відібрані за результатами Конкурсу – 2200 тис. грн.

На Конкурс наукові, науково-технічні роботи подаються у формі заявки на участь у конкурсному відборі наукових, науково-технічних робіт, що плануються до виконання за рахунок коштів державного бюджету (Додаток 1) (далі - Заявка), заповненої учасником Конкурсу згідно з Рекомендаціями щодо заповнення заявки на участь у конкурсному відборі наукових, науково-технічних робіт, що плануються до виконання за рахунок коштів державного бюджету (Додаток 2).

Строк виконання наукових, науково-технічних робіт – до 31.12.2020.

Кінцевий строк подання Заявок учасниками Конкурсу: до 18 год 00 хв. 23 липня 2020 року.

Більш детальна інформація про конкурс міститься за посиланням: 

https://darg.gov.ua/_ogoloshennja_pro_provedennja_0_0_0_9900_1.html?fbclid=IwAR1AuQbaOiuZtrXjr_B4pyB-ehA55XjiP40iiRpc1UTDxOlopM8SnJgCIR0

Автор: Сімонова О.М. (25.06.2020)