ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

До ХДАУ завітав лідер гурту «Антитіла»

20 лютого у Херсонському державному аграрному університеті відбулася зустріч студентів з фронтменом українського поп-рок-гурту «Антитіла» Тарасом Тополею.

На захід завітало керівництво ВНЗ. «Від того, наскільки ви активні зараз, залежить ваше майбутнє. Тож, не сидіть на місці – спілкуйтеся з цікавими людьми, беріть участь у різноманітних проектах, реалізовуйте нові ідеї… Сподіваюсь, що зустріч з Тарасом Тополею спонукатиме вас рухатись вперед. Адже перед вами живий приклад поєднання таланту та працелюбності», - запевнив в.о. ректора ДВНЗ «ХДАУ» Юрій Яремко.

Розпочалась бесіда з презентації студентам нового глобального проекту ЮНІСЕФ - U-Report. «Цей проект створили, щоб досліджувати думку молоді стосовно різних актуальних питань, - пояснив аналітик проекту Святозар Ніцполь. – Підключитися до проекту можна, надіславши повідомлення з текстом «Антитіла» на номер 4224.  Учасникам проекту регулярно надходять питання у вигляді смс-повідомлень, відповідати на які абсолютно безкоштовно, або меседжерів у соціальній мережі «Twitter». Таким чином, провести всеукраїнське соцопитування можна всього за три дні! Коли в середньому для цього потрібно не менше місяця», - акцентує він.

До речі, світовим «обличчям» проекту є Девід Бекхем. В Україні цю почесну місію виконує Тарас Тополя.

«Що я знайшов у проекті? У ньому задіяні люди, які не сидять на місці, а безупинно рухаються вперед», - говорить фронтмен гурту «Антитіла».

Спілкування пройшло у вільному форматі – студенти мали можливість поставити всі питання, що їх цікавлять. Зокрема, поговорили про те, чому варто жити та розвиватися в Україні. Тарас говорив про свою громадську та волонтерську діяльність, життя музикантів гурту. Розповів і про великий всеукраїнський тур на підтримку нового, п’ятого альбому «Сонце».

«Альбом «Сонце» ми випустили 9 грудня. Він включає дев’ять пісень, серед яких - такі відомі хіти, як «Танцюй», «Одинак», «Люди як кораблі», «Дунай» та кілька абсолютно нових композицій. Тур почали зі Львову… Потім був Тернопіль, Новоград-Волинський. До речі, ми заїжджаємо навіть в обласні центри... 26 березня приїдемо до Херсона. Завершиться тур 25 травня у Києві – на Вертолітній площадці, з якої вражаючий вид на лівий берег Дніпра», - розповів Тарас Тополя.

 На питання, що важливіше – творчість чи родина лідер гурту «Антитіла» запевнив – обирати у таких питаннях не можна. «Я б ніколи не вибрав… До якогось моменту сім’ї не було… Була лише творчість.  Але коли я одружився на чудовій жінці, коли вона подарувала мені двох прекрасних синів, з’явився ще один сенс життя… Звичайно, роль музиканта важко поєднати з роллю сім’янина. Що я, що дружина подорожуємо, виступаємо… Можемо не бачитись днями… Проте, все рівно повертаємось до себе додому, де зупиняється час…»

Коли ви вперше виступали на великій сцені?

«Перший виступ був на моєму випускному – у 2004 році. Гурту «Антитіла» тоді ще не було (він з’явився у 2008), та я виступав з піснею, яка називалась «Антитіла».

Хто з українських виконавців став для вас прикладом для наслідування?

«Кумирів немає. Проте є людина, у якої я багато чому навчився… Нажаль, цей музикант пішов із життя. Проте, я виріс на його піснях… Його творчість для мене – вершина української музики».

Чому ви вирішили займатися волонтерською діяльністю?

«Моя волонтерська діяльність почалася після першої хвилі мобілізації, коли на передову пішли мої рідні та друзі. При чому, хтось пішов добровільно, а когось забрали… І я розумію, що якщо зараз «пацанам» не буду допомагати, завтра не буде України».

Чи важко було підібрати новий склад групи?

«На цьому етапі не було важко, адже гурт доволі відомий і коли ми поширили інформацію, що треба нові музиканти – претендентів прийшло достатньо. Однак, у моральному плані не просто - ти призвичаївся до людини, працюєш з нею, і раптом все змінюється. Але, як правило, такі зміни відбуваються, не просто так… Тоді дійсно краще розійтися. І, знаєте, не факт, що заміна музиканта є чимось поганим, інколи це навіть на краще… Адже до нас долучаються інші люди, у яких горять очі…».

Завершилась бесіда виконанням пісні «Танцюй», фото- та автограф сесією.

 

Автор: Альона Мовчан

Фото: Тетяна Муха