ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Участь представників ХДАЕУ у практикумі «Запуск ринку землі: правові та технологічні рішення»

22 липня 2021 року представники Херсонського державного аграрно-економічного університету Юрій Яремко та Наталія Дудяк прийняли участь у практикумі для органів місцевого самоврядування Херсонської області на тему: «Запуск ринку землі: правові та технологічні рішення». Був запрошенийдо виступу в якості експерта Юрій Яремко - директор ННЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва», д.е.н., професор кафедри землеустрою, геодезії та кадастру, факультету архітектури та будівництва ХДАЕУ.

Детальніше...

Науково-дослідна робота на кафедрі ботаніки та захисту рослин

Під керівництвом доктора с.-г. наук, професора Марковської О.Є. продовжується цикл весняно-літніх польових робіт та наукових спостережень дисертаційного дослідження здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії другого року навчання ОНП «Агрономія» Стеценко І.І. на тему: «Продуктивність Lavandula hybrida Rev. за різних систем удобрення та умов зволоження темно-каштанового ґрунту півдня України».

Детальніше...

Співпраця викладачів кафедри лісового та садово-паркового господарства з фахівцями живого лозоплетіння

Професія фахівця зеленого будівництва та ландшафтного дизайнера – творча професія! Вона передбачає використання у озелененні рослин різних фактур та форм. Сьогодні відбулась зустріч викладачів кафедри лісового та садово-паркового господарства з фахівцем живого лозоплетіння Євгенієм Піскуном та засновницею Danila_club Світланою Кіхтенко.

 

 

Детальніше...

Відбулось чергове засідання Басейнової ради річок Причорномор’я

15 липня 2021 року відбулося чергове засідання Басейнової ради річок Причорномор’я. Конференція відбувалась в он-лайн режимі за допомогою платформи ZOOM. Від Херсонського державного аграрно-економічного університету участь прийняв член ради, доцент кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій Микола Волошин.

Детальніше...

Літня школа «Агрополітичний діалог 2021»

З 5 по 9 липня 2021 року науково-педагогічні  працівники університету у складі проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора  Аверчева Олександра Володимировича, доцента кафедри менеджменту та інформаційних технологій Жосан Ганни Володимирівни та методиста навчально-методичного відділу, кандидата юридичних наук кафедри публічного управління та адміністрування Сімонцевої Людмили Олександрівни взяли участь у «Літній школі АПД 2021».

Детальніше...

Інститут післядипломної освіти та дорадництва підвищує кваліфікацію кадрів

Так, доцент кафедри охорони праці й навколишнього середовища ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Сахацький Г.І. підвищив кваліфікацію в Херсонському державному аграрно-економічному університеті під керівництвом завідувача кафедри технологій переробки та зберігання сільськогосподарської продукції біотехнологічного факультету В.Г.Пелиха.

Детальніше...

Фонд Наукової бібліотеки ХДАЕУ поповнився новим навчальним виданням

Фонд Наукової бібліотеки ХДАЕУ поповнився новим навчальним виданням: Сидякіна О. В., Іванів М. О. Основи геології : навч. посіб. Херсон : ОЛДІ-ПЛЮС, 2021. 208 с. ISBN: 978-966-289-504-9. Навчальний посібник підготовлено відповідно до програми навчальної дисципліни «Ґрунтознавство з основами геології» для здобувачів вищої освіти агрономічних спеціальностей. 

Детальніше...

Участь у семінарі: «Кліматичні умови та сільське господарство»

Нам більше не потрібно запитувати себе, чи відбуваються зміни клімату і чи спричинені вони діяльністю людини. Натомість ми повинні спитати себе: "Що можу зробити саме я і зараз?". Вплив глобальних змін клімату на розвиток сільського господарства, визначення пріоритетних напрямів наукових досліджень та зниження негативного впливу екстремальних кліматичних явищ на продуктивність агросфери все це - виклики сьогодення для аграрної науки та освіти.

Детальніше...

Зустріч здобувачів спеціальностей 205 лісове господарство та 206 садово-паркове господарство зі стейкхолдерами

Випускники спеціальностей 205 Лісове господарство та 206 Садово-паркове господарство є затребуваними на ринку праці. Про це свідчать численні запроси на працевлаштування наших випускників. Сьогодні відбулась зустріч керівника ПП АльтаНова Володимира Колисниченко зі здобувачами з цікавими пропозиціями щодо майбутньої співпраці.

Детальніше...

Вручення дипломів бакалаврів на факультеті архітектури та будівництва

В Херсонському державному аграрно-економічному університеті відбулась  хвилююча та визначна подія – вручення дипломів бакалаврів за спеціальностями 192 Будівництво та цивільна інженерія, 193 Геодезія та землеустрій, 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології.

Детальніше...

«Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки» у категорії «Б»!

Щиро вітаємо науково-педагогічний персонал університету та редакційну колегію наукового журналу «Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки» Херсонського державного аграрно-економічного університету з нагоди присвоєння науковому журналу категорії «Б»!


 

Детальніше...

Професорсько-викладацький склад ХДАЕУ продовжує поповнюватися висококваліфікованими кадрами!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України #735 від 29.06.2021 року  було затверджено рішення спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії Кан Олені Юріівні!

 

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонський державний аграрно-економічний університет.

ХДАЕУ – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Про роботу експертної комісії на факультеті ВГБЗ

Про роботу експертної комісії на факультеті ВГБЗ

Експертна комісія Міністерства освіти і науки України ознайомилась з матеріально-технічною базою факультету водного господарства, будівництва та землеустрою ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», аудиторним та лабораторним фондом та лабораторним обладнанням, стендами для лабораторних занять та макетами сучасної дощувальної техніки, яка зроблена студентами.

 

Членами експертної комісії Міністерства освіти і науки України написано експертний висновок про підсумки проведення акредитаційної експертизи підготовки бакалавра з напряму підготовки 6.060103 «Гідротехніка (водні ресурси)» у ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет.

 

 

 

Результати виконання комплексних кваліфікаційних робіт

Висновки експертної комісії