ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Меморандум про співпрацю з Представником Уповноваженого Верховної Ради з дотримання прав жителів АР Крим та м. Севастополя

10 вересня Херсонський державний аграрно-економічний університет підписав меморандум про співпрацю з Представником Уповноваженого Верховної Ради з дотримання прав жителів АР Крим та м. Севастополя.

 

Метою даного меморандуму є координація зусиль Сторін, спрямованих на співпрацю у розробленні та впровадженні просвітницьких та навчальних програм і проектів щодо реалізації, додержання, захисту прав і свобод людини і громадянина.

 

Предмет співпраці полягає у забезпеченні взаємної всебічної підтримки з метою досягнення цілей цього меморандуму та в рамках встановлених напрямків співпраці.

 

У ході зустрічі як зазначила пані Ірина Верігіна: «Ми повинні витягувати з окупованої материкової території абітурієнтів для того, щоб показати їм можливості вступу у вищі навчальні заклади України.

Також цей меморандум стосується не тільки студентів з окупованої частини Криму, а того, що в подальшому офіс омбудсмена хоче запровадити практику серед студентства вибори свого омбудсмена, який буде на пряму працювати з офісом».

 

Отже, взаємна співпраця сприятиме важливістю поєднання освіти та практики у сфері прав людини.

Автор: Катерина Нікітенко (13.09.2021)