ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Перше засідання наукового круглого столу кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту в межах спортивно-оздоровчого марафону!

Розвиток сучасної молоді, формування світогляду та інтелектуальне збагачення можливі лише тільки при умові створення оптимальних умов та можливостей! Саме за для цього 16 жовтня 2025 року викладачі кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту, в межах вже традиційного спортивно-оздоровчого марафону, провели для здобувачів вищої освіти ХДАЕУ студентський науковий «Круглий стіл» на тему: «Сучасні оздоровчі технології у фізичній культурі».

В засіданні прийняло участь більше 40 здобувачів з різних факультетів Херсонського державного аграрно-економічного університету, які представляють різні спеціальностей.

В ході роботи наукового круглого столу були презентовані дослідження, які охоплювали різноманітні сучасні методики, спрямовані на зміцнення здоров’я та покращення якості життя. Здобувачі в великим ентузіазмом обговорювали цікаві питання, висловлювали власну думку, надавали практичні рекомендації щодо оптимізації даного процесу не тільки в загальному розумінні, а й під час освітньої діяльності в межах Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Жваве обговорення в учасників заходу викликали повідомлення про використання цифрових інформаційних технологій, які надають можливість на більш якісному рівні організовувати заняття фізичною культурою.

Цікаві доповіді висвітлювали питання щодо можливості ІТ поєднувати функції накопичення, зберігання, аналізу, систематизації масивів інформації про адаптацію організму до фізичного навантаження і оцінки підготовленості тих, хто займається. Це уможливлює реалізацію індивідуального підходу до корекції оздоровчих програм. Захід став важливим кроком до усвідомлення і формування серед молоді культури здоров’я на новітніх засадах.

Традиційно всі учасники круглого столу отримали сертифікати учасників, а кращі доповіді отримали дипломи за певними номінаціями!

Проведення подібних заходів вказує на значний потенціал здобувачів, їх бажання самовдосконалюватись та можливість формування індивідуальної освітньої траєкторії! Спільна думка учасників засідання студентського наукового круглого столу полягала в необхідності регулярного проведення подібних заходів.

Викладачі кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту наголосили на продовжені спортивно-оздоровчого марафону й користуючись нагодою запросили всіх бажаючих на Гостьову лекцію з видатною української спортсменкою Вікторією Кравченко, яка відбудеться в четвер 23.10. об 15:00.

Автори: викладачі кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту