Кураторська година для бакалаврів другого курсу спеціальності H2 Тваринництво
Метою заходу було сприяння успішній інтеграції студентів у навчальний процес, формування базових навичок роботи з цифровими платформами ХДАЕУ, забезпечення своєчасного обліку даних студентів та планомірного навчання у новому навчальному році.
Під час кураторської години студенти ознайомилися з правилами користування офіційним сайтом університету та особистим кабінетом студента, приділяючи увагу ефективному використанню онлайн-ресурсів для навчальної та самостійної роботи. Особлива увага була приділена адаптації п’яти здобувачів-молодших спеціалістів, які нещодавно приєдналися до бакалаврської програми.
В межах зустрічі обговорювалися питання нарахування стипендії, оновлення анкетних даних студентів та ведення журналу куратора. Студенти ознайомилися зі своїми індивідуальними навчальними планами на новий навчальний рік, отримали рекомендації щодо організації навчального процесу та планування навчальної діяльності.
Також під час кураторської години було складено план роботи групи на наступний рік та план проведення кураторських годин, визначено основні теми та заходи, спрямовані на підвищення ефективності навчання та формування професійних компетентностей.
Автор: Шнайдер С.Л.