ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

Увага!!!

Кафедра менеджменту та інформаційних технологій економічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету запрошує школярів 9-10 класів міста Херсона взяти участь у Школі математики в період з 26.10.2020 р. по 27.10.2020 р. 

Детальніше...

Гостями Народного музею були здобувачі освіти економічного факультету спеціальність: 071 "Облік і оподаткування"

Екскурсію для них провела співробітник  Наукової бібліотеки  Вікторія Іванівна Ткаченко.  Майбутні економісти  ознайомились з історією та сучасністю  Херсонського державного аграрного університету. Найбільшу цікавість  викликала  колекція предметів старовини, що розповідає про життя студентів аграріїв і жителів міста.

Детальніше...

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування в контексті сталого розвитку» до дня пам’яті професора Ю.В. Пилипенка

22-23 жовтня в Херсонському державному аграрно-економічному університеті відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування в контексті сталого розвитку» до дня пам’яті професора Ю.В. Пилипенка.

Детальніше...

Науково - дослідна робота здобувачів вищої освіти на кафедрі технології виробництва продукції тваринництва біолого-технологічного факультету

Відповідно до плану роботи студентського наукового гуртка «Технолог з виробництва продукції тваринництва» 21 жовтня 2020 року відбулась студентська навчально-предметна конференція “Сучасне біорізноманіття порід собак в Україні”. 

Детальніше...

Набуття практичних навичок із спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

 

Учні Антонівської загальноосвітньої школи № 18 I-III ступенів, Херсонської міської ради, мали нагоду більше дізнатись про професію геодезиста – землевпорядника. Мартинов І.М. продемонстрував майбутнім абітурієнтам роботу  на високоточних, високопродуктивних геодезичних приладах із застосуванням геоінформаційних технологій.

 

Детальніше...

Гастрономічний тур до Мумбая: засідання наукового гуртка кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов

22 жовтня відбулося чергове засідання наукового гуртка «Англійська мова в міжкультурному спілкуванні», присвячене Всесвітньому дню кухаря й кулінара, який відзначали напередодні.

Детальніше...

Знайомство здобувачів першого (бакалаврського) освітнього рівня біолого-технологічного факультету з фундаментальною наукою

Жовтневий дайджест новин продовжує лабораторне заняття з дисципліни «Морфологія сільськогосподарських тварин» на кафедрі ветеринарії, гігієни та розведення тварин імені В.П. Коваленка Херсонського державного аграрно-економічного університету відбулося на якому здобувачі нашого факультету розпочали вивчати цикл наукових напрямів, що вивчають зовнішню і внутрішню будову тварин та закономірності їхнього формоутворення у процесі індивідуального (онтогенез) розвитку.

Детальніше...

Робота студентського наукового гуртка на кафедрі ветеринарії, гігієни та розведення тварин імені В.П. Коваленка

21 жовтня 2020 р. у Херсонському державному аграрно-економічному університеті на кафедрі ветеринарії, гігієни та розведення тварин імені В.П. Коваленка біолого-технологічного факультету відбулося засідання студентського наукового гуртка "Морфологія та розведення тварин", яке проходило з надзвичайним почуттям захоплення, єдності та гордості за здобувачів нашого університету!

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Нові статті науковців

Херсонського державного аграрного університету,

які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Науковий гурток «Публічне управління та адміністрування в умовах децентралізації» продовжує роботу

21 жовтня 2020 відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри публічного управління та адміністрування. На засіданні було проведено тренінг з підготовки тез виступу на конференцію,написання наукових робіт на конкурс, оформлення списку використаних джерел і літератури.

Детальніше...

Використання лікарських рослин в озелененні.

19 жовтня 2020 року на черговому засіданні наукового гуртка «Квітникарство» кафедри лісового та садово-паркового господарства учасники вивчили асортимент лікарських рослин, які використовуються в озелененні. 

Детальніше...

Другий день тренінг-курсу «Агромеліоративні проблеми земле- та водокористування»

21 жовтня 2020 року пройшов другий етап засідання «Школи аграрного лідера», організований та проведений факультетом архітектури та будівництва за співпраці з Українським проєктом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP (координатор проекту – д. с.-г. н., професор Аверчев Олександр Володимирович).

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 08.01.2020)

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua