ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

Увага!!!

Кафедра менеджменту та інформаційних технологій економічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету запрошує школярів 9-10 класів міста Херсона взяти участь у Школі математики в період з 26.10.2020 р. по 27.10.2020 р. 

Детальніше...

Науковий гурток «Публічне управління та адміністрування в умовах децентралізації» продовжує роботу

21 жовтня 2020 відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри публічного управління та адміністрування. На засіданні було проведено тренінг з підготовки тез виступу на конференцію,написання наукових робіт на конкурс, оформлення списку використаних джерел і літератури.

Детальніше...

Використання лікарських рослин в озелененні.

19 жовтня 2020 року на черговому засіданні наукового гуртка «Квітникарство» кафедри лісового та садово-паркового господарства учасники вивчили асортимент лікарських рослин, які використовуються в озелененні. 

Детальніше...

Другий день тренінг-курсу «Агромеліоративні проблеми земле- та водокористування»

21 жовтня 2020 року пройшов другий етап засідання «Школи аграрного лідера», організований та проведений факультетом архітектури та будівництва за співпраці з Українським проєктом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP (координатор проекту – д. с.-г. н., професор Аверчев Олександр Володимирович).

Детальніше...

Колекційний розсадник ХДАЕУ

Важливим елементом навчального процесу для майбутніх спеціалістів є набуття практичних навичок. Для набуття студентами агрономічного факультету глибоких знань і умінь активно використовується колекційний розсадник Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Детальніше...

«Література PRO їжу: дегустація книжкових делікатесів»: круглий стіл, присвячений Всесвітньому Дню кухаря й кулінара

20 жовтня в читальній залі наукової бібліотеки ХДАЕУ відбувся круглий стіл за участю доцента кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов Галини Бокшань і першокурсників спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». Захід був присвячений Всесвітньому дню кухаря й кулінара – професіям, без яких годі уявити індустрію гостинності.

Детальніше...

Практичні заняття в розпліднику нішевих плодових культур

За підтримки проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності доктора с.-г. наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України Аверчєва О.В. та співпраці з міжнародним проектом Український проект бізнес - розвитку плодоовочівництва «UHBDP», за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади у квітні 2019 року на території Херсонського державного аграрно-економічного університету було закладено «Розплідник нішевих плодових культур».

Детальніше...

Тренінг-курс «Агромеліоративні проблеми земле- та водокористування»

20 жовтня 2020 року розпочато перший день засідання «Школи аграрного лідера», організований та проведений факультетом архітектури та будівництва за співпраці з Українським проєктом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP (координатор проекту – д. с.-г. н., професор Аверчев Олександр Володимирович).

Детальніше...

Практичні заняття в структурному підпрозділі ХДАЕУ - водна станція на річці Дніпро

Дружніми, емоційними, незабутніми пройшли практичні заняття з дисциплін  циклу фахової підготовки для здобувачів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», факультету архітектури та будівництва. Щиро вдячні керівництву університету Юрію Кирилову і Вікторії Грановській та керівнику  структурного підрозділу Олегу Чечіну за можливість проведення практичних занять і напрацювання фахових навиків в різних умовах місцевості.

Детальніше...

Чергове проведення спостережень на наглядовій станції

У в зв’язку з виникненням та розвитком  деформацій на земної поверхні та в несучих конструкціях будівель і споруд університету (головний корпус «Морфологія», гуртожитки № 3 і № 6), які розташовані на ділянках з просідаючими грунтами, викладачами кафедри землеустрою, геодезії та кадастру продовжують здійснюватися спостереження.

Детальніше...

"Бібліотечні сутінки" для майбутніх фахівців індустрії гостинності та туризму

19 жовтня першокурсники спеціальностей 241 "Готельно-ресторанна справа" і 242 "Туризм" завітали до Херсонської обласної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара, щоби в сутінковій атмосфері величної книгозбірні, оточеної мальовничими дніпровими краєвидами, відчути чар і магію друкованого слова.

Детальніше...

Віцепрем’єр - міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України відвідала Херсонський державний аграрно-економічний університет

Віцепрем’єр - міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина в рамках офіційного візиту на Херсонщину відвідала Херсонський державний аграрно-економічний університет. Головною метою заходу було обговорення нагальних питань щодо співпраці з европейськими програмами розвитку. 

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 08.01.2020)

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua