ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Події

Студентська година на економічному факультеті

23 січня 2019 року під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В. було проведено студентську годину здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня першого, другого та третього року навчання та другого (магістерського) рівня економічного факультету, компанією BB Staff.

Детальніше...

Продовження співпраці з Компанією TAFF Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi

29 листопада 2018 року в рамках співпраці ДВНЗ «ХДАУ» з Компанією TAFF Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi, під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В. Здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня першого, другого та третього року навчання економічного факультету було проведено студентську годину.

Детальніше...

Продовження співпраці з міжнародним центром «АНТЕЙ»

15 та 16 листопада 2018 року, в рамках співпраці ДВНЗ «ХДАУ» з міжнародним центром «АНТЕЙ», під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В. Здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня другого та третього року навчання, факультетів: агрономічного; рибного господарства та природокористування; водного господарства, будівництва та землеустрою – було проведено студентську годину.

Детальніше...

Меморандум про співпрацю між ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» та міжнародним центром «АНТЕЙ»

У січні 2018 року проректором з наукової роботи та міжнародної діяльності професором О.В. Аверчевим було підписано меморандум про співпрацю ДВНЗ «ХДАУ» та міжнародного центра «АНТЕЙ». Організатором підписання меморандуму виступив Інститут ПКП. Метою співробітництва є спільні дії з реалізації заходів, щодо практичної підготовки студентів денної та заочної форми навчання (1, 2, 3 курси та перший рік магістратури) на період літніх канікул за державною програмою Німеччини «ZAV».

Детальніше...

Нові можливості для студентів

28 березня 2018 року Інститутом ПКП ДВНЗ «ХДАУ» було організовано зустріч студентів з представниками компанії Selfinvest -студентська рекрутингова компанія, яка спеціалізується на легальному працевлаштування студентів в Німеччині.

Детальніше...

Меморандум про співпрацю між ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» та компанією TAFF Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi

У лютому 2018 року проректором з наукової роботи та міжнародної діяльності професором О.В. Аверчевим було підписано меморандум про співпрацю ДВНЗ «ХДАУ» та Компанією TAFF Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi. Організатором підписання меморандуму виступив Інститут ПКП. Метою співробітництва є спільні дії з реалізації заходів, щодо практичної підготовки студентів денної та заочної форми навчання (1, 2, 3 курси та перший рік магістратури).

Детальніше...

Другий Міжнародний Конгрес «Органічна Україна»

15 - 16 березня 2018 року місто Одеса ласкаво приймало учасників Другого Міжнародного Конгресу «Органічна Україна». На місце зустрічі прибули представники різних країн. Спікерами та учасниками стали успішні виробники, переробники та продавці органічної продукції, місцеві та міжнародні трейдери, консультанти, представники влади та науковці з навчальних і науково-дослідних закладів.

Детальніше...