ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти № 1112-Е від 04 серпня 2020 року в період з 09 по 11 вересня 2020 року буде проводитися акредитаційна експертиза у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю 207 «Водні біоресурси та аквакультура» освітньої програми «Водні біоресурси та аквакультура»(ID37236) за третім рівнем вищої освіти у Державному вищому навчальному закладі «Херсонський державний аграрний університет».

Програмою онлайн-візиту експертної групи запланована «Відкрита зустріч», яка відбудеться 09 вересня 2020р. з 15:30 до 16:00, взяти участь в якій можуть особи, які виявили бажання (крім гаранта ОНП та представників адміністрації ДВНЗ «ХДАУ»). 

Підключитись до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/77804023650?pwd=SlNRck04ZFExdkw3bFFsbFlmZWRhQT09

Ідентифікатор конференції: 778 0402 3650

Код доступу: 2020agro

Новини Херсонського державного аграрного університету

Проблеми ресурсо - та енергозбереження вирішуються у науковому гуртку кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій

В роботі студентського наукового гуртка  "Еколого - меліоративні технології", що працює на кафедрі  гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій, важливе місце займають питання енерго - та ресурсозбереження, безвідходних технологій, утилізації та знешкодження відходів. Практичне заняття було присвячено утилізації та переробці органічних відходів (листя, папір, картон  та ін.).

Детальніше...

Студенти економічного факультету здійснили похід на байдарках

17 вересня 2020 року відбулося виїзне практичне заняття з дисципліни «Інфраструктура ГРБ» на базі відпочинку «Петровець» (м. Херсон) для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня  другого та третього року навчання спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм».

Детальніше...

Виїзне практичне заняття «Навчальна практика з плодівництва та виноградарства» від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP

16  вересня 2020 року  в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між ДВНЗ «ХДАУ» та Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) було організовано виїзне практичне заняття з плодівництва та виноградарства для здобувачів вищої освіти першого бакалаврського  рівня  1 курсу агрономічного факультету за спеціальністю 201 «Агрономія» та 202 «Захист і карантин рослин» до ОПГ «Павлівські» та ДП ДГ «Новокаховське» Інституту рису НААН України.

Детальніше...

Сьогодні - студенти, завтра - провідні фахівці галузі водного господарства України

Девізом студентського наукового гуртка «Еколого-меліоративних технологій», що працює на кафедрі гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій є «Освіта – Наука - Виробництво». Керівник наукового гуртка – професор Морозов Володимир Васильович. Гурток працює в програмі досліджень наукової школи «Еколого-гідромеліоративних технологій», засновником якої є видатний  вітчизняний вчений – гідротехнік Донат Григорович Шапошников.

Детальніше...

Фізика в сучасному житті людини

14 вересня 2020 року відбувся навчально-методичний семінар учителів фізики «ПРОФЕСІЙНЕ ЗРОСТАННЯ ВЧИТЕЛЯ ФІЗИКИ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ», який організувала Херсонська академія неперервної освіти (КВНЗ «ХАНО»). Велику увагу та зацікавленість викликала доповідь «Фізичний експеримент на нестандартному обладнанні як засіб розвитку творчого мислення та формування експериментальних навичок, ініціативності та підприємливості учнів» Кияновського Олександра Мойсейовича – доцента Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Детальніше...

Перший курс економічного факультету

Більше 250 «першачків»-бакалаврів і більше 150 магістрантів! Нові і знайомі обличчя! Очікування та цікавість! Радість нових знайомств і довгоочікувані зустрічі! Це все – про сьогоднішній день економічного факультету Херсонського державного Аграрно-Економічного університету. «Найдосвідченіший» і одночасно найсучасніший виш Херсону відкрив двері першокурсникам – креативній, гарній і талановитої молоді, яка будує майбутнє країни.

Детальніше...

Знайомство першокурсників з професорсько-викладацьким складом на факультеті Архітектури та будівництва

15 вересня відбулась зустріч першокурсників факультету Архітектури та будівництва з деканом факультету Бабушкіною Р.О. та професорсько-викладацьким складом кафедр факультету Архітектури та будівництва: Гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій; будівництва; землеустрою, геодезії та кадастру.

Детальніше...

Відбулось чергове засідання басейнової ради нижнього Дніпра

15 вересня 2020 року відбулося чергове засідання басейнової ради нижнього Дніпра. Зустріч відбувалась в онлайн режимі. Від ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» участь прийняли доценти кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій Шапоринська Н.М. та Волошин М.М., а також Пічура В.І. професор кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка.

Детальніше...

Навчальний процес у Херсонському Аграрно-Економічному університеті розпочався в умовах карантину

11 вересня викладачі економічного факультету разом зі здобувачами вищої освіти приєдналися до роботи Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан та перспективи розвитку тваринництва України в умовах євроінтеграції», присвяченої 80-тій річниці від дня народження доктора сільськогосподарських наук, професора Коваленка Віталія Петровича, видатного науковця, який багато років працював в стінах нашого навчального закладу та створив унікальну наукову школу, яка і донині збагачує плідними напрацюваннями аграрну науку та сприяє розвитку галузі тваринництва в сучасних умовах.

Детальніше...

Знання, здобуті в стінах університету, ефективно закріплюємо в умовах виробництва.

Для практичного засвоєння здобувачами вищої освіти ІІ курсу факультету Архітектури та будівництва матеріалів ряду тем дисципліни «Будівельне матеріалознавство» доцентом кафедри будівництва Шкарапата Я.Є. організовані екскурсії на промислові підприємства будівельного профілю. 

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан та перспективи розвитку тваринництва України в умовах євроінтеграції»

11 вересня 2020 року на біолого-технологічному факультеті Херсонського державного аграрно-економічного університету за підтримки кафедри ветеренарії, гігієни та розведення тварин відбулася Міжнародна конференція присвячена 80-річчю вiд Дня народження видатного вченого, доктора с.-г. наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, член-кореспондента НААНУ - Коваленко Віталія Петровича. Модератор конференції кандидат с.-г., наук, доцент Наталія ПАПАКІНА.

Детальніше...

Перші кроки здобувачів 2 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

Не дивлячись, що карантині реалії стали вагомими факторами у  трансформації освіти,  здобувачі 2 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» мали можливість вдосконалити і поглибити свої теоретичні знання, отримані під час проходження літньої навчальної практики з топографії в польових умовах на базі Херсонського державного аграрно-економічного університету.  

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 08.01.2020)

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Kherson Devlet Tarım Üniversitesi

 

Devlet Yüksek Öğrenim Kurumu "Kherson Devlet Tarım Üniversitesi", tarım sektörünün akreditasyonunun IV düzeyinde önde gelen yüksek eğitim kurumudur. Üniversite 1874 yılında kurulmuştur. KSAÜ'deki personel eğitimi çok kademeli sisteme göre gerçekleştirilmektedir: lisans, yüksek lisans, felsefe doktoru, fen doktoru. Üniversitede adayın ve doktora tezinin savunulması için iki ihtisas meclisi bulunmaktadır. Bu, yüksek kalifikasyona sahip bilimsel ve pedagojik personelin hazırlanma yolunu açmaktadır. Bugün, yaklaşık 4000 öğrenci üniversitede okuyor.

Üniversite, akademisyen, NAASU'nun 3 muhabir üyesi, 27 bilim doktoru, profesör, 183 bilim adayı ve doçent profesör olmak üzere 304 bilimsel ve pedagojik işçi çalıştırıyor. Üniversitenin personeli, buluşlar için 300 patent, 200'den fazla patent belgesi hazırladı.

 

 

Üniversitenin yapısı: bilimsel bir kütüphane, 27 departman ve 25 şube bölümü bulunmaktadır; 20 önde gelen bilimsel okul; 45 eğitim ve bilim kuruluşu; Skadovsk Teknik Üniversitesi; Deneysel üretim sahası; Modern eğitim ve laboratuvar tabanı; İleri Araştırmalar Enstitüsü ve Yeniden Eğitim; Üniversite öncesi eğitim ve uluslararası eğitim, araştırma alanı, 5 eğitim binası, 5 hostel, 3 müze, kendi kazan-ev, spor kompleksi, Dnipro nehri üzerinde bir su istasyonu, "Kolos" rekreasyon merkezi, Karadeniz kıyısında.

 

 

 

 

Üniversite, öğrencilerin akademik hareketliliğini desteklemektedir. Bu nedenle bugün için öğrenciler için uluslararası programlar var:

- Federasyon "Fransa-Ukrayna Borsası" ile Fransa'daki öğrenciler, öğretim görevlileri ve araştırmacılar için stajlar. Fransız dili ortak Franko-Ukrayna işletmelerinde muhtemel istihdam ile çalışma;

- Pomorskaya Akademisi (Slupsk, Polonya) ile. Öğrencilerin, çift diploma almak amacıyla dönem eğitimi;

- Güney Bohemya Üniversitesi (Vodnyani, Çek Cumhuriyeti) ile. Eğitim kalitesini arttırmak için ikili bilimsel ve teknik işbirliği ve öğrenci değişimleri;

- Inter Agro Image LLC ile. Staj için öğrenci değişimi ve Almanya'daki tarım işletmelerinde pratik eğitim için uluslararası program.

 

 

 

Üniversite tarım ekonomisi, ekoloji, su yönetimi, inşaat ve ekonominin diğer kolları için uzmanlar hazırlar, temel ve uygulamalı araştırmalar yapar.

Bugün üniversite aşağıdaki uzmanlık alanlarına hazırlanıyor:

• Tarla tarımı

• Ekoloji

• Su biyolojik kaynakları ve su ürünleri yetiştiriciliği

• Ormancılık

• Peyzaj

• Yer Bilimleri

• Hayvancılık ürünlerinin üretimi ve işlenmesi teknolojisi

• İnşaat ve inşaat mühendisliği

• Jeodezi ve arazi yönetimi

• Hidroelektrik yapımı, su mühendisliği ve su teknolojileri

• Gıda Teknolojisi

• Çevre koruma teknolojileri

• Ekonomi

• Girişimcilik, ticaret ve hisse senedi alma faaliyetleri

• Yönetim

• Kamu yönetimi ve idaresi

• Muhasebe ve vergilendirme