ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Статті

Серія «Історія університету»

Серія

«Історія університету»

 

У практиці роботи наукової бібліотеки важливе місце займає укладання бібліографічних посібників про діяльність навчального закладу, які виходять в серії «Історія університету». Вони характеризують науково-педагогічну діяльність університету і мають велике значення для створення праць з його історії.

 

Шановні друзі! Наш університет з великим історичним минулим, заснований більше століття тому назад і тому має свої традиції, як у навчальному процесі, так і в інших сферах діяльності. Щоб ближче довідатися, що таїться за словами «більше століття», запрошуємо Вас ознайомитися з документами про історію заснування факультетів, кафедр та служб університету, про їх керівників на різних етапах становлення навчального закладу.

 

Вип.1

Час, події, люди: 25 років з життя Херсонського державного аграрного університету та його ректора Ушкаренка В. О.

Вип.2

Проблемна науково-дослідна лабораторія еколого-меліоративного моніторингу агроекосистем сухостепової зони ім. проф. Д.Г. Шапошникова.

Вип.3

Почесні професори і Почесні доценти Херсонського державного аграрного університету: присвячується 135-річчю від дня заснування Херсонського державного аграрного університету.

Вип.4

Духовне виховання молоді (до 10-річного ювілею від дня відродження в Херсонському державному аграрному університеті Храму-каплиці Святої мучениці Татіани).

Вип.5

Життєвий та творчий шлях Проценко Діни Йосипівни.

Вип.6.

Херсонський державний аграрний університет: історія і сучасність (до 135 річчя університету).

Вип.7

Кафедра гідромеліорацій та економіки природокористування: історія і сучасність.

Вип.8

Херсонському територіальному об’єднанню сільськогосподарських бібліотек - 30 років.

Вип.9.

ч.1

Внесок спеціалізованої вченої ради Херсонського ДАУ з агрономічних спеціальностей в підготовку наукових кадрів України.

Вип.9

Ч.2

Життєвий шлях і творчі досягнення випускників Херсонського сільськогосподарського інституту ім. О.Д. Цюрупи 1960 року.

Вип.10

Народний музей історії Херсонського державного аграрного університету

Вип.11

Аграрії України - Герої України і Герої Соціалістичної Праці Херсонщини.

Вип.12

Викладачі і співробітники Херсонського ДАУ - учасники Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр..

Вип.14

Анатомічний музей Херсонського державного аграрного університету.

Вип.15

Наукова школа академіка НААН України Ушкаренка Віктора Олександровича.

Вип.16

Наукова бібліотека Херсонського державного аграрного університету на службі освіти, науки та виховання (до 140-річчя від дня заснування).

Вип.17

Доктори наук, професори Херсонського державного аграрного університету (присвячується 140-річчю від дня заснування Херсонського державного аграрного університету).

Вип.18

Відомі випускники Херсонського державного аграрного університету (присвячюється 140-річчю від дня заснування Херсонського державного аграрного університету).

Вип.19

Факультет водного господарства, будівництва та землевпорядкування: Декани (до 140-річчя Херсонського державного аграрного університету).

Вип.20

Еколого-меліоративна наукова школа (до 140-річчя Херсонського державного аграрного університету і 50-річчя факультету водного господарства, будівництва і землевпорядкування).

Вип.21

Агрономічний факультет Херсонського державного аграрного університету: історія та сучасність (присвячується 140-річчю створення факультету).

Вип.22

Відомі випускники Херсонського державного аграрного університету (присвячюється 140-річчю від дня заснування Херсонського державного аграрного університету).

 

Історичний калейдоскоп «Херсонського державного аграрного університету»

(видання поза серією)