ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Реєстрація на ЄВІ вступників до магістратури

 
Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це тестування з іноземної (англійської, німецької, французької або іспанської) мови, який відбудеться 1 липня 2020 року.

ДОКЛАДНІШЕ

Вступ до магістратури

Шановні вступники, звертаємо вашу  увагу, що реєстрація на ЄВІ вступників на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), передувало складання додаткових фахових вступних випробувань.

ДОКЛАДНІШЕ

ІНФОРМУЄМО!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» в університеті продовжено карантин до 22 червня 2020 року.

Освітній процес усіх форм навчання в університеті на час карантину здійснюється за допомогою дистанційних технологій.

До стабілізації ситуації призупиняється також проведення масових заходів. Терміни карантину можуть змінитись у залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Новини Херсонського державного аграрного університету

Як відбувається підготовка до екзаменів студентами спеціальності «Готельно ресторанна справа» та «Туризм»

Під час карантину в дистанційному режимі «в гості завітала Пані сесія», на яку ніхто не чекає, але вона приходить в чітко зазначені терміни.
Сесія – це завжди екстремальний і стресовий стан для студентів і водночас – невід’ємна частина студентського життя. Наші студенти –добросовісні і талановиті! То ж –нічого боятися! Головне – правильно розрахувати власний час і розподілити сили, а також– не панікувати. 

Детальніше...

Заліковий тиждень

На кафедрі готельно-ресторанного та туристичного бізнесу проведено заліковий тиждень за затвердженим графіком екзаменаційної сесії. Кожен викладач кафедри зі своїми студентами обирали найбільш зручні інформаційно-комунікаційні технології для навчання (Skype, Viber, Zoom, Telegram, платформи Moodle, електронну пошту).
Студенти Аграрно-економічного університету відповідально ставляться до складання заліків у дистанційному режимі, виконують усі вимоги, щодо процедури їх проведення, та із задоволенням опановують сучасні опції дистанційного спілкування. 

Детальніше...

Наукова діяльність факультету рибного господарства та природокористування із створення нової технологій вирощування перлів

У Херсонському державному аграрно-економічному університеті два роки ведеться науково-дослідна робота із створення та практичної апробації вітчизняної технології вирощування перлів. Дослідження реалізовуються у співпраці двох кафедр факультету рибного господарства та природокористування. 

Детальніше...

Знання іноземної мови – сучасні можливості для розвитку

Сьогодення - обмеження чи можливості? Поки світ намагається віднайти відповіді, Херсонський державний аграрно-економічний університет проводить заняття з англійської мови онлайн, створюючи умови та можливості для розвитку майбутніх фахівців! Студенти 3 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» не витрачають час дарма та використовують таку унікальну можливість для підготовки до вступу в магістратуру в наступному році та полегшення комунікацій під час подорожей, академічної мобільності, участі у міжнародних наукових та освітніх заходах, які плануємо.

Детальніше...

У вишиванці ходити модно, стильно і красиво

Вишита сорочка вважається одним із найважливіших українських атрибутів. Її  творять з любов'ю, вкладаючи у кожен візерунок певний смисл, щирі думки і душу. У вишивальниць є багато традицій і обрядів перед власне процесом вишивання, тому що це – особлива творчість, у якій передається наша українська краса, наша душа.

Детальніше...

Традиція дарувати бібліотеці книги продовжується!

Вчені кафедри « Гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій»   і кафедри «Науки про Землю» професори Морозов В. В., Морозов О. В., кандидат с.-г. наук Козленко Є. В. передали  до фонду Наукової бібліотеки нову монографію  з  серії: «Ефективне використання зрошуваних земель».

Детальніше...

Екзаменаційна сесія – виклик карантину!

Згідно затвердженим графіком екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р. здобувачі вищої освіти денної форми навчання спеціальностей 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство»15 квітня 2020 успішно склали іспит з дисципліни «Дендрологія».

Детальніше...

Крапельне зрошення завойовує нові площі

Важливим елементом навчального процесу для майбутніх спеціалістів є набуття практичних навичок. Для набуття студентами агрономічного факультету глибоких знань і умінь активно використовується колекційний розсадник Херсонського державного аграрно-економічного університету.
Через погодні умови 2020-го року, які характеризуються недостатньою кількістю опадів, частими суховіями, виникла необхідність встановлення системи крапельного зрошення на колекційному розсаднику.

Детальніше...

Підсумковий дистанційний залік з інженерної графіки

Дистанційне навчання здобувачів вищої освіти  інженерних спеціальностей 192 «Будівництво та цивільна інженерія»  та 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» на першому курсі з графічних дисциплін «Нарисна геометрія та інженерна графіка»  має деякі особливості в порівнянні з дисциплінами текстового  наповнення. Процес надбання креслярських навичок, які в першу чергу потрібен навіть початківцю-проектувальнику, складається з виконання окремих креслярських  завдань у стандартному форматі  А4,  як під час лекцій  та практичних занять,  так і під час домашньої роботи.

Детальніше...

Проведення екзаменів у дистанційному режимі на кафедрі фізики та загальноінженерних дисциплін

На кафедрі фізики та загальноінженерних дисциплін продовжується підсумковий контроль знань, отриманих здобувачами вищої освіти протягом весняного семестру 2019-2020 навчального року. До дистанційної форми навчання усі вже звикли. Кожний викладач кафедри зі своїми студентами обрали найбільш зручні інформаційно-комунікаційні технології для навчання (платформи Moodle, Zoom, месенджери Skype, Viber, Telegram, електронну пошту).

Детальніше...

День вишиванки!

21 травня в Україні святкують День вишиванки. Вишиванка – це особлива національна традиція українців. А сам День вишиванки – свято, яке покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Вишиванка – не просте вбрання українців! Це символічна річ для кожного з нас, адже це є святковий одяг! В орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду. В читальній залі головного корпусу Наукової бібліотеки університету  організовано книжкову полицю до Дня вишиванки України «Вишиванка – історія української культури».

Детальніше...

Науково-дослідна робота здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня біолого-технологічного факультету

Підготовка студентів магістратури до науково-дослідницької діяльності необхідна не тільки для проведення досліджень, а й у навчально-виховній практиці у вищому закладі освіти. Кожний магістрант – неповторна особистість і розкритися може тільки в діяльності. 
Дистанційна форма навчання в магістратурі на сьогоднішній день надає додаткові можливості як студентам, так і науково-педагогічним працівникам (науковим керівникам) поєднати навчання та проведення експериментальних досліджень. 

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 08.01.2020)

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Про роботу експертної комісії на кафедрі землеустрою, геодезії та кадастру

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №131-А від 09 лютого 2017 р. з метою проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки магістрів зі спеціальності 8.08010103 «Землеустрій та кадастр» в Херсонському державному аграрному університеті, протягом 14-16 лютого 2017 р. на кафедрі землеустрою, геодезії та кадастру працювала експертна комісія у складі:

Сохнич Анатолій Якович – завідувач кафедри управління земельними ресурсами Львівського національного аграрного університету, доктор економічних наук, професор, голова комісії;
Горлачук Валерій Васильович – завідувач кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили, доктор економічних наук, професор.

Експертна комісія Міністерства освіти і науки України ознайомилась з матеріально-технічною базою факультету водного господарства, будівництва та землеустрою і провела на місці перевірку відповідності державним акредитаційним вимогам стану кадрового, навчально-методичного, матеріального та організаційного забезпечення підготовки магістрів зі спеціальності 8.08010103  «Землеустрій та кадастр».

 

Членами експертної комісії Міністерства освіти і науки України написано експертні висновки про підсумки проведення акредитаційної експертизи підготовки магістрів зі спеціальності 8.08010103  «Землеустрій та кадастр» у ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет». За результатами яких експертна комісія вважає можливим акредитацію підготовки магістрів зі спеціальності 8.08010103  «Землеустрій та кадастр».

Перевірку завершено, експертні висновки складено та підписано. Дякуємо експертам за плідну працю.

 

Експертні висновки

 

 

 

Автор: к.е.н., доцент Дудяк Н.В.