ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Більше інформації за посиланням:

http://www.ksau.kherson.ua/viddilaspir.html

Новини Херсонського державного аграрного університету

Співпраця викладачів кафедри лісового та садово-паркового господарства з базовими школами!

18 вересня 2019 року доценти кафедри лісового та садово-паркового господарства Бойко Тетяна Олексіївна та Дементьєва Ольга Іванівна з профорієнтаційним заходом відвідали до загальноосвітньої школи №57 міста Херсона. Розказали школярам 11 та 10 класів про переваги навчання у ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», про нові спеціальності та рівні освіти, про навчання на традиційних спеціальностях аграрного університету, можливість дуального навчання та можливість працевлаштування.

Детальніше...

Обговорюємо адміністративно-територіальний устрій Херсонщини

18 вересня 2019 року доцент кафедри публічного управління та адміністрування Губа М.І. та студенти 3 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» прийняли участь у роботі круглого столу з питань адміністративно-територіального устрою Херсонської області, на якому члени робочої групи та представників Центру політико-правових реформ обговорювалися пропозиції з удосконалення адміністративно- територіального устрою субрегіонального рівня Херсонської області.

Детальніше...

Привітання студентів

Викладачі кафедри землеустрою, геодезії та кадастру вітали студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» з початком нового навчального року.

Детальніше...

ХДАУ відзначив 145 річчя

Великим святковим концертом вчора завершили святкування 145-ої річниці заснування Херсонського державного аграрного університету. Святкування, символічно поєднали з посвятою у студенти першокурсників. Сотні новачків урочисто прийняли присягу та приєдналися до дружньої Родини Аграрного.

Детальніше...

До 145-річчя Херсонського державного аграрного університету презентували фундаментальну працю

У рамках святкування 145-ої річниці Херсонського державного аграрного університету сьогодні відбулася презентація великого дослідження з історії нашого ВИШу. Редакційна  колегія урочисто презентувала результати багатомісячної роботи. При підготовці роботи авторський колектив опрацював сотні унікальних джерел, які допомогли всебічно розкрити майже півторастолітню історію університету.

Детальніше...

Зустріч викладачів ХДАУ з керівництвом Пловдивського національного аграрного університету у Болгарії

13-15 вересня 2019 року у Болгарії делегацією Херсонського державного аграрного університету завдяки Меморандуму про співпрацю з Travel company Tural – Varna під керівництвом професора, проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності Аверчева О.В. проведено зустріч із ректором Пловдивського національного аграрного університету (Болгарія) Христиною Янчевою та проректором з наукової, міжнародної діяльності та зв`язків із медіа Светлою Янчевою.

Детальніше...

День біолого-технологічного факультету

13 вересня 2019 року у актовій залі Херсонського державного аграрного університету свій День народження, а саме 94 роки відзначив один із класичних факультетів аграрного університету - біолого-технологічний.

Детальніше...

Участь викладачів біолого-технологічного факультету у фінальній зустрічі представників проекту ECOIMPACT «Adaptive learning environment for competence in economic and societal impacts of local weather, air quality and climate»

5-6 вересня 2019 року на базі Інститут метеорології м. Хельсенкі відбулась фінальна зустріч представників проекту ECOIMPACT «Adaptive learning environment for competence in economic and societal impacts of local weather, air quality and climate»  561975-EPP-1-2015-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP (2015-3320).

Детальніше...

Всеукраїнська інтернет-конференція «Сучасний стан та перспективи розвитку тваринництва в умовах Євроінтеграції» присвячена 79-й річниці від дня народження Коваленка Віталія Петровича

Минає час, бурхлива річка життя несе роки все далі-далі, однак у пам’яті людей залишають свій відбиток видатні особистості. Такою постаттю й був Віталій Петрович Коваленко, який присвятив нашому університету значну частину свого життя. Сьогодні його ім’я носить одна із кафедр біолого-технологічного факультету, на який він працював понад 17 років.

Детальніше...

Участь вчених Херсонського ДАУ в міжнародній науковій конференції

В Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова відбулася Міжнародна наукова конференція, присвячена 100-річчю від дня народження видатного вченого-грунтознавця, Гоголєва Івана Миколайовича.

Детальніше...

День факультету рибного господарства та природокористування

12 вересня відсвяткував свій 19-й день народження наймолодший в університеті факультет рибного господарства та природокористування! Це був неймовірний день, яскравий та гламурний. Студенти та викладачі факультету подарували всім гангстерську атмосферу, створили дух мафії, організували підпільне казино! Факультет знов вразив яскравим театральним дійством!

Детальніше...

Вітаємо з днем працівника лісу!

З нагоди дня працівника лісу, викладачі кафедри лісового та садово-паркового господарства вітають своїх колег з виробництва! Ваша щоденна праця неоціненна! Ліс в Степу відіграє величезну роль! Для жителів Півдня України важливі водоохоронні, водорегулюючі, протиерозійні, санітарно-гігієнічні та інші корисні функції лісів.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 25 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахунковий рахунок змінено з 01.01.2016 р.
новий р\р № 312 572 411 00 213
МФО 820172
код 00493020
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу, ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Про роботу експертної комісії на кафедрі землеустрою, геодезії та кадастру

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №131-А від 09 лютого 2017 р. з метою проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки магістрів зі спеціальності 8.08010103 «Землеустрій та кадастр» в Херсонському державному аграрному університеті, протягом 14-16 лютого 2017 р. на кафедрі землеустрою, геодезії та кадастру працювала експертна комісія у складі:

Сохнич Анатолій Якович – завідувач кафедри управління земельними ресурсами Львівського національного аграрного університету, доктор економічних наук, професор, голова комісії;
Горлачук Валерій Васильович – завідувач кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили, доктор економічних наук, професор.

Експертна комісія Міністерства освіти і науки України ознайомилась з матеріально-технічною базою факультету водного господарства, будівництва та землеустрою і провела на місці перевірку відповідності державним акредитаційним вимогам стану кадрового, навчально-методичного, матеріального та організаційного забезпечення підготовки магістрів зі спеціальності 8.08010103  «Землеустрій та кадастр».

 

Членами експертної комісії Міністерства освіти і науки України написано експертні висновки про підсумки проведення акредитаційної експертизи підготовки магістрів зі спеціальності 8.08010103  «Землеустрій та кадастр» у ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет». За результатами яких експертна комісія вважає можливим акредитацію підготовки магістрів зі спеціальності 8.08010103  «Землеустрій та кадастр».

Перевірку завершено, експертні висновки складено та підписано. Дякуємо експертам за плідну працю.

 

Експертні висновки

 

 

 

Автор: к.е.н., доцент Дудяк Н.В.