ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Реєстрація відкрита до 5 вересня 2019 року за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1KSOv28THqg8sNTwBEqdTMezjLCXHUwT_ur3Me5HtCFo/edit

Реєстрація відкрита до 5 вересня 2019 року за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1QiDWn00WkGF9cZyBz0hRBkzqF7nJvQn6YvLzVrhgt24/edit

Новини Херсонського державного аграрного університету

Херсонський державний аграрний університет запрошує на навчання і надає унікальну можливість одержати педагогічну й економічну освіту одночасно

Ваші професійні можливості: викладач економічних дисциплін, педагог-дослідник / фахівець у галузі економіки, магістр у галузі економіки, педагог професійного навчання, майстер професійного/виробничого навчання, викладач ліцею, коледжу, технікуму, фахівець служби зайнятості населення, інспектор центру перепідготовки й підвищення кваліфікації, вчитель технології праці та підприємництва, керівник гуртка.

Детальніше...

УКРАЇНСЬКІ УНІВЕРСИТЕТИ У ГЛОБАЛЬНОМУ ПОРІВНЯННІ U – MULTIRANK 2019

UMULTIRANK унікальний багатомірний міжнародний рейтинг вищих навчальних закладів. У ньому порівнюються показники у галузі викладання та навчання, передачі знань та міжнародної орієнтації. Це найкрупніший та найбільш інклюзивний рейтинговий показ, який охоплює різноманітність вищої освіти у всьому світі.

До U – MULTIRANK 2019 року входять 54 українські заклади вищої освіти, серед яких ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» посів 17 місце у загальному рейтингу та 4 місце за темпами зростання показників

Детальніше...

Вітаємо Пічуру Віталія Івановича з призначенням гранта Президента України!

Колектив Херсонського державного аграрного університету вітає Пічуру Віталія Івановича, доктора сільськогосподарських наук, професора кафедри екологічної та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка ДВНЗ "ХДАУ" з призначенням гранта Президента України для докторів наук на здійснення наукового дослідження за темою «Геомоделювання природно-антропогенної обумовленості зміни структурно-функціонального стану басейну ріки Дніпро».

Розпорядження Президента України № 241/2019-рп від 06.08.2019 р. https://www.president.gov.ua/documents/2412019-rp-28937

Бажаємо творчих успіхів та наукових звершень! Хай творча наснага та завзятість не залишають Вас, а результати наукових досліджень будуть застосовані як на теренах Херсонщина так і всієї України.

 

Випуск бакалаврів!

27 червня відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврів факультету водного господарства, будівництва та землеустрою напряму підготовки  6.080101 «Геодезія, картографія та землеустрій».

Детальніше...

Захист бакалаврів зі спеціальності 103 - Науки про Землю


У ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» 26 червня 2019 року відбулась знаменна подія – перший випуск бакалаврів зі спеціальності 103 – Науки про Землю.

Детальніше...

Отримано обладнання за проектом ECOIMPACT

28 травня 2019 року згідно наказу Міністерства освіти і науки України №508 від 17 квітня 2019 року та до умов проекту  «Адаптоване учбове середовище для розвитку компетенції з питань впливу місцевої погоди, якості повітря та клімату на економічне та соціальне життя» на кафедру генетики та розведення с.-г. тварин ім. В.П. Коваленка доставлено сучасне обладнання за проектом ECOIMPACT.

Детальніше...

Випуск бакалаврів за спеціальністю «Гідротехніка (водні ресурси)»

25-26 червня 2019 року на факультеті водного господарства, будівництва та землеустрою проведено захист кваліфікаційних проектів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Гідротехніка (водні ресурси)».

Детальніше...

Новий випуск бакалаврів за спеціальністю «Гідротехніка (водні ресурси)»

25 червня 2019 року на факультеті водного господарства, будівництва та землеустрою розпочався захист кваліфікаційних проектів бакалаврів за спеціальністю «Гідротехніка (водні ресурси)».

Детальніше...

«Науковий підхід до оцінки адаптації тварин в умовах сучасних технологій виробництва та змін клімату».

20 червня 2019 року за матеріалами проекту ECOIMPACT на кафедрі генетики та розведення с.-г. тварин ім. В.П. Коваленка відбувся круглий стіл «Науковий підхід до оцінки адаптації тварин в умовах сучасних технологій виробництва та змін клімату».

Детальніше...

Атестація здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит»

14.06.2019 р. робота Екзаменаційної комісії з підсумкової атестаціїї здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Облік і аудит». розпочалася проведенням комплексного іспиту зі спеціальності за напрямом підготовки 6.030509 «Облік і аудит» на денній формі навчання.

Детальніше...

Захист випускних кваліфікаційних робіт

25 червня відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти факультету водного господарства, будівництва та землеустрою денної форми навчання першого (бакалаврського рівня) четвертого року навчання з напряму підготовки  6.080101 «Геодезія, картографія та землеустрій».

Детальніше...

24 червня 2019 р. відбулося засідання робочої групи з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності

Засідання проводилось під головуванням проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В.

Під час проведення засідання робочої групи з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності в навчальному році були порушені питання про:

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 25 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахунковий рахунок змінено з 01.01.2016 р.
новий р\р № 312 572 411 00 213
МФО 820172
код 00493020
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу, ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт студентів 6 курсу денної та заочної форми навчання за спеціальністю 8.09010201 «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва» ОКР «Магістр»

В період з 13 по 15 лютого 2017 року на базі Херсонського державного аграрного університету  на біолого-технологічному факультеті відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт студентів 6 курсу денної та заочної форми навчання за спеціальністю 8.09010201 «Технології виробництва і переробки
продукції тваринництва» ОКР «Магістр»

 

 Було призначено екзаменаційну комісію у складі:

Голова комісії:

Підпала Т.В. –  доктор сільськогосподарських наук, професор, Відмінник аграрної освіти і науки України ІІІ ст. Завідувач кафедри технології переробки,стандартизації і сертифікації продукції тваринництва МНАУ

Члени комісії :

Вовченко Б.О. –  доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри технології виробництва продукції тваринництва ХДАУ;

Нежлукченко Т.І. - доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри генетики та розведення с.г. тварин, ім. В.П. Коваленка;

Вороненко В.І. – кандидат сільськогосподарських наук, доцент, декан біолого-технологічного факультету ХДАУ;

Балабанова І.О.- кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технологій зберігання та переробки сільськогосподарської продукції ХДАУ

Секретар:

Ференс Т.О. - старший лаборант кафедри генетики та розведення с.г. тварин ім. В.П. Коваленка ХДАУ


За результатами роботи екзаменаційної комісії ухвалено рішення видати дипломи з відзнакою студентам:

Сафронова Юлія, Дубровін Анатолій, Чернобай Вікторія, Крива Вікторія, Клименко Діна, Косьяненко Тетяна.

 

Щиро Вітаємо і дуже пишаємося нашими випускниками!

Автор: доцент Коваленко Т.С.