ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

Проблеми нової української школи активно обговорюються в аграрному університеті

Професійна освіта,  нова українська школа, важливі компетенції й навички, старша профільна школа, шкільний і кар’єрний омбудсмен, методика професійної орієнтації – всі ці важливі для вітчизняної освіти проблеми обговорюють на економічному факультеті ХДАУ викладачі кафедри професійної освіти та вчителі м. Херсона.

Детальніше...

День Соборності України

 Вперше День Соборності України відсвяткували у 1939 році в Хусті. Тоді це місто було столицею Карпатської України - чехословацької автономії. А офіційно святкувати День соборності в Україні почали лише у 1999 році після указу президента Леоніда Кучми.

Детальніше...

В «Лабораторії фізичних експериментів» ХДАУ учні 8-го класу навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарного труда» Херсонської обласної ради

16 січня 2020 року завідувач кафедри фізики та загальноінженерних дисциплін, доцент Кияновський О.М. провів лекцію «Фізика та світ» для учнів 8-го класу НВК «Школа гуманітарного труда» Херсонської обласної ради. Він розповів про Херсонський державний аграрний університет, його славну історію, успішне сьогодення та перспективне майбутнє; про роль та значення фізики у сучасному світі, як відкриття у фізиці змінюють стан науки, техніки та усе життя людства; важливість отримання якісної освіти для гідного майбуття.

Детальніше...

Ректор ХДАУ Юрій Кирилов відзвітував за 2019 рік

14 січня 2020 року в Херсонському державному аграрному університеті відбулася Конференція трудового колективу. Під час конференції, окрім поточних питань, відбувся також і звіт ректора Юрія Кирилова. Він відзвітував про виконання Колективного договору ДВНЗ «ХДАУ» за 2019 рік. Ректор повідомив присутнім, що протягом 2019 року в університеті у повному обсязі проводилися доплати за наукові ступені та вчені звання, не дивлячись на складну ситуацію.

Детальніше...

Вручення дипломів магістрам за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія»

 

 

 

Магістрантам денної та заочної форм навчання за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» на факультеті ВГБЗ були урочисто вручені дипломи. Вітаємо наших шановних магістрів з отриманням дипломів і бажаємо професійних успіхів у будівництві, блискучих перспектив, благополуччя в житті, доброї вдачі та наснаги.

 

 

 

Детальніше...

Випуск магістрів у нове життя

27 грудня в Херсонському державному аграрному університеті відбулося вручення дипломів магістрів. В університеті вручення дипломів – визначна подія, адже випускний – це остаточне підбиття підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці. Навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли магістрантам вручили заповітні дипломи.

Детальніше...

27 грудня в університеті відбулася надзвичайна подія – випуск магістрів 2019!

 

Диплом із відзнакою отримала Жолобак Тетяна Сергіївна, яка виконала освітньо – професійну програму «Науки про Землю» зі спеціальності 103 – Науки про Землю.

 

Детальніше...

Урочисте вручення дипломів

27 грудня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів магістрів факультету водного господарства, будівництва та землеустрою спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій".

Детальніше...

Вручення дипломів магістрам за спеціальністю 194

Сьогодні 27 грудня відбулось вручення дипломів магістрам денної та заочної форми навчання за спеціальністю 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» на факультеті водного господарства, будівництва та землеустрою.

Детальніше...

Учні Херсонської спеціалізованої школи №24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови в «Лабораторії фізичних експериментів» ХДАУ

26 грудня 2019 року завідувач кафедри фізики та загальноінженерних дисциплін доцент Кияновський О.М. провів лекцію «Фізика та життя» для учнів Херсонської спеціалізованої школи №24. Учні школи, що поглиблено  вивчають математику та фізику, особливо активно і з зацікавленістю брали участь у різноманітних дослідах.

Детальніше...

До Аграрного університету завітали учні школи № 12

26 грудня 2019 року за сприяння декана агрономічного факультету, кандидата с.-г. наук, доцента кафедри ботаніки та захисту рослин Мринського І.М. Херсонський державний аграрний університет відвідали учні четвертого класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12.

Детальніше...

Презентовано «Рекомендації міжнародних і українських експертів щодо політики розвитку галузі туризму Херсонської області. Біла книга»

Насиченим на події та продуктивним був день, проведений 23 грудня 2019 року. У приміщенні конференц-залу готелю «Optima Херсон» представники економічного факультету ДВНЗ «ХДАУ» ознайомились із презентацією «Рекомендації міжнародних і українських експертів щодо політики розвитку галузі туризму Херсонської області. Біла книга» та взяли участь у круглому столі по впровадженню туристичного кластера «Соляна Дорога».

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 25 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 08.01.2020)

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

В рамках виборчого процесу 17 лютого відбулась зустріч кандидата на посаду ректора ДВНЗ «ХДАУ» професора Л.М. Грановської з колективом факультету ВГБЗ

Під час зустрічі Людмила Миколаївна докладно ознайомила присутніх з основними пунктами своєї програми дій. Особливо наголосила на необхідності збереження статусу університету та нагальності перегляду відношення до стану справ у вузі, оскільки це і є підгрунтя для подальшого успішного функціонування.

 

У своєму зверненні до присутніх, Людмила Миколаївна зупинилася окремо на існуючих проблемах та запропонувала свої шляхи до їх вирішення. Зазначила про необхідність зміни системи адміністративно – комунікаційних відносин та перегляду певних застарілих форм та методів господарювання. Запевнила, що докладе максимум зусиль для збільшення уваги над вирішенням проблем фінансування науково – дослідної роботи, міжнародної співпраці, оптимізації діяльності структурних та відокремлених підрозділів університету.

Автор: І.В. Михаленко