ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Вакансії для наукових співробітників у Німеччині

Друзі, на цій неділі відкривають нові вакансії для наукових співробітників у Німеччині: - посада професора Мюнхенського технічного університету; - посада молодшого наукового співробітника (лаборанта), наукового співробітника з докторським ступенем, аспіранта,  докторанта  Федерального інституту матеріалознавства; - завідувача незалежної групи молодих наукових співробітників в університеті Хоенхайма.

Детальніше...

Перше засідання наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ХДАЕУ у новому 2021-2022 навчальному році

У середу 15 вересня 2021 року відбулось перше, у новому 2021-2022 навчальному році, засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ХДАЕУ. Засідання відкривав проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Олександр АВЕРЧЕВ. Він відмітив що Наукове товариство є важливим аспектом діяльності університету. Основною темою засідання слугувала участь молодих вчених та аспірантів університету у міжнародних та Українських проектах і програмах.

Детальніше...

Вступна лекція для здобувачів вищої освіти спеціальностей 205 «Лісове господарства» та 206 «Садово-паркове господарство»

Вступна лекція з дисципліни "Основи фахової підготовки" для здобувачів вищої освіти спеціальностей 205 «Лісове господарства» та 206 «Садово-паркове господарство» відбулася у читальному залі наукової бібліотеки Херсонського державного аграрно-економічного університету. Директор бібліотеки Смирнова Ірина Олександрівна розповіла про структуру та особливості роботи підрозділів наукової бібліотеки та ознайомила здобувачів вищої освіти з основами академічної доброчесності.

Детальніше...

Спортивні змагання між студентами присвячені Міжнародному дню фізичної культури та спорту в рамках олімпійського тижня

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров’я кожного громадянина нашої держави. Заняття фізичними вправами гартують не лише тіло, а й дух людини. Без фізичного виховання та спорту, без пропаганди здорового способу життя неможливе здоров’я нації.

Детальніше...

До уваги науковців! Серія вебінарів Постійні ідентифікатори

Державна науково-технічна бібліотека України за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з ORCID протягом вересня та жовтня 2021 року (29.09, 01.10, 04.10), проведе ряд вебінарів. Серія вебінарів присвячена питанням використання постійних ідентифікаторів ORCID для ідентифікації науковців та установ, поєднання та покращення пошуку наукового доробку. Вебінари відбудуться в онлайн режимі з використанням платформи Zoom та з прямою трансляцією на YouTube каналі ДНТБ України.

Детальніше...

Батьківські збори!

Батьки – це головні люди у житті дитини, бо хто як не вони найбільше люблять свою дитину та бажають їй найкращого. Батьки знають можливості, нахили та здібності своєї дитини. Тому й батьків, в свою чергу, потрібно вчасно інформувати щодо сучасних підходів професійного самовизначення, тенденцій та перспектив ринку праці, щоб вони вчасно та правильно змогли запропонувати дитині свою допомогу.

Детальніше...

Прокачати мозок і генерувати нові нейронні зв’язки…..чи нові бізнес-ідеї?

Це можна зробити одночасно! Інноваційні технології навчання реалізують в Аграрно-Економічному університеті. Саме у нас вивчають досвід успішних стартапів англійською мовою. Заняття проводять високопрофесійні викладачі, які мають унікальний досвід підготовки до міжнародних іспитів. У спеціально обладнаній комп’ютерній лабораторії ХДАЕУ (на кшталт сучасних коворкінг-центрів) 13 вересня відбулося заняття до Всеукраїнського дня підприємця. Актуальну тематику Starting a business розглядали на прикладі успішного британського студентського стартапу RolleyGolf.

Детальніше...

Робоча зустріч зі стейкхолдерами

Важливе значення для формування прикладних фахових компетентностей має співпраця із роботодавцями. 14 вересня 2021 року відбулася зустріч завідувача кафедри обліку і оподаткування Світлани Скрипник, гарантів освітніх  програм "Облік і оподаткування" та здобувачів ОС "Молодший бакалавр", "Бакалавр" і "Магістр" зі стейкхолдерами: Наталією Тарасовою - керуючою головним відділенням ПУМБ, та Людмилою Левченко – керуючою відділенням ПУМБ м. Херсона.

Детальніше...

Екскурс здобувачів агрономічного факультету до заводу «Північний»

13 вересня 2021 року в рамках екскурсійного виїзду на виробничі підрозділи групи компаній Агроф’южн, здобувачі першого бакалаврського та другого магістерського рівнів агрономічного факультету, ознайомились із сучасними формами вирощування та переробки томатів. На заводі «Північний», яке розташоване у с. Шевченкове Вітовського району Миколаївської області, завідувач виробничою лабораторією Сус Лілія продемонструвала по крокове виробництво томатної пасти, яке виробляється на експорт більш ніж в 50 країн світу.

Детальніше...

Прогулянка історичними місцями м.Херсон

Традиційно, куратор академічної групи знайомиться та продовжує спілкування зі своїми студентами в неформальній, теплій атмосфері, яка присвячується прийняттю першокурсників в студенти. Це допомагає їм на початковому етапі адаптуватися в студентському середовищі факультету архітектури та будівництва, спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» ХДАЕУ.

Детальніше...

Увага! На території м. Херсон зафіксована поява нового небезпечного шкідника – клопа мармурового

Науковці кафедри ботаніки та захисту рослин Херсонського державного аграрно-економічного університету систематично проводять моніторинг наявності шкідників на території м. Херсон. Деякі з шкідників є знайомими, але трапляються й нові, незнайомі для Півдня України види. Так в цьому році на території м. Херсон було виявлено нового небезпечного карантинного шкідника клопа мармурового (HalyomorphahalysStal.).

Детальніше...

Спілкування з батьками як запорука успішної профорієнтаційної роботи

Упродовж робочого тижня викладачі кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов разом із колегами з кафедри економіки та фінансів, а також кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії провели роз’яснювальну роботу з батьками щодо стратегії успішного вибору вищого навчального закладу випускниками, що в перспективі забезпечить затребуваність і конкурентоздатність на ринку праці.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонський державний аграрно-економічний університет.

ХДАЕУ – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електрону мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua