ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Стажування

СТИПЕНДІАЛЬНІ ПРОГРАМИ, ГРАНТОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ АСПІРАНТІВ ТА МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ НА 2022 РІК

Міністерство освіти і науки України інформує про оголошення початку прийому заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в літньому семестрі 2021/2022 академічного року в рамках Національної стипендіальної програми (NSP) Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, вчених та митців.

   Заявки подаються в режимі онлайн на веб-сайті www.stipendia.sk або www.scholarships.sk.

Детальніше...

Розпочато прийом заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині!!!

Міністерство освіти і науки України інформує про оголошення початку прийому заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в літньому семестрі 2021/2022 академічного року в рамках Національної стипендіальної програми (NSP) Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, вчених та митців.

Останній термін подання заявок на літній семестр 2021/2022 академічний рік 31 жовтня 2021 року до 15:00. Заявки подаються в режимі онлайн на веб-сайтіwww.stipendia.sk або www.scholarships.sk.

Національна стипендіальна програма (NSP) Словацької Республіки була створена для підтримки мобільності іноземних студентів та аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, вчених та митців під час їхнього навчання чи науково-дослідної роботи в закладах вищої освіти та наукових установах Словаччини.

У разі виникнення питань щодо умов участі в програмі можна звертатись до Ондрея Арадски (nsp- Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Завершення наступного кола подання заявок на навчання в 2022-2023 академічному році відбудеться 30 квітня 2022 року.

Детальніше...

Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі

Тема стажування: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі».

Дати проведення: 15 листопада — 24 грудня 2021 року.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніх унікальних методів, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Університетом Collegium Civitas кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів).

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +38063 333 9152 або на сайті https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/

Детальніше...

Дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації

 

 «Європейська ліга професійного розвитку» разом з Білостоцьким університетом (факультет Наук про Освіту) організовує дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою: «Навчально-наукова діяльність у сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи».

Дати проведення: 11 жовтня – 19 листопада 2021 року.

Метою стажування є поглиблення знань та розвиток компетенцій науково-дидактичного колективу українських університетів з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному університеті.

Учасники стажування, використовуючи посилання на літературу по темі, аналіз прикладів, а також практичні завдання:

а) покращать свої компетенції у застосуванні різних методів та форм роботи зі студентами (навчання творчому мисленню, праця методом тьюторингу, інтерактивні онлайн інструменти) та вдосконалять свої дослідницькі навички (написання наукових статей, мистецтво публічних виступів);

б) зможуть оцінити потенційні переваги та проблеми застосування цих методів і форм у своїх навчальних закладах;

в) розроблять конкретні рішення для впровадження нових практик у різні сфери власної науково- педагогічної діяльності.

Стажування організоване за допомогою програмного комплексу ZOOM з професійним перекладом на українську мову.

Після завершення стажування учасникам буде виданий сертифікат про проходження міжнародного стажування загальною тривалістю 180 год (6 кредитів ECTS).

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +38063 333 9152 або на сайті https://elpd.com.ua/stazuvania-uwb/

Додаток: детальна програма стажування

 

ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА ОНЛАЙН-СТАЖУВАННЯ 

«Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи»

МОДУЛЬ 1. ВСТУП ДО НАВЧАННЯ

Презентація спікерів, факультету наук про освіту UwB, загальні положення про стажування – dr Marta Kowalczuk-Walędziak, заступник декана з міжнародного співробітництва факультету Наук про Освіту UwB.

Лекція 1. Міжкультурна комунікація в педагогічній перспективі - prof. dr hab. Mirosław Sobecki, завідувач кафедри освітніх та суспільних досліджень, декан факультету Наук про Освіту UwB.

МОДУЛЬ 2. ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСУ НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ

Лекція 2. Розвиток творчого мислення студентів – dr Beata Kunat, кафедра загальної педагогіки та методології педагогічних досліджень, факультет Наук про Освіту UwB.

[Методи подолання жорсткості мислення і творчого вирішення проблем; розвиток уявного мислення та пізнавальної цікавості; розвиток асоціативних здібностей].

Лекція 3. Тьюторинг в роботі викладача – dr Marta Kowalczuk-Walędziak, заступник декана з Міжнародного Співробітництва Факультету Наук про Освіту UwB.

[Суть і принципи академічного тьюторингу; основні інструменти в роботі тьютора; напрямки застосування тьюторингу у вищій освіті – магістерські та аспірантські семінари].

Лекція 4. Онлайн-освіта – інструменти для активізації студентів – mgr Piotr Remża, кафедра Загальної Освіти, факультет Наук про Освіту UwB.

[Mentimeter; QUIZIZZ; Kahoot; Questionpro; Klaxoon].

МОДУЛЬ 3. ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ'Я СТУДЕНТІВ

Лекція 5. Спектр психічних труднощів студентів не тільки під час пандемії: передвісники розладів і можливості подолання їх в університетському просторі – dr Beata Mirucka, кафедра психології, факультет Наук про Освіту UwB.

МОДУЛЬ 4. ВДОСКОНАЛЕННЯ ДОСЛІДНИЦЬКИХ НАВИКІВ

Лекція 6. Публікація праць в престижних наукових журналах – від ідеї до реалізації – dr hab. Krzysztof Sawicki, кафедра творчої ресоціалізації факультету Наук про Освіту UwB.

[Структура наукової статті; вибір журналу; редакційні та рецензійні вимоги; як відповідати на коментарі рецензентів; переклад та коректура].

Лекція 7. Стипендії, стажування, гранти на дослідження – як підготувати хорошу заявку? dr.hab. Urszula Wróblewska, кафедра історії та теорії освіти, факультет Наук про Освіту UwB.

[Вимоги до хороших заявок для грантів; основні вітчизняні та іноземні джерела фінансування досліджень та стажувань; аналіз зразків заявок на гранти з останніх конкурсних видань].

Лекція 8. Теорія і практика публічних виступів – dr Bożena Tołwińska, кафедра порівняльної педагогіки факультету Наук про Освіту UwB.

[Основні принципи публічних виступів; чотири ключові напрямки розвитку навичок публічних виступів].

Підсумок стажування – dr Marta Kowalczuk-Walędziak, заступник декана з міжнародного співробітництва факультету Наук про Освіту UwB.

Українців запрошують на стажування до корейського вишу прийом заявок до 27 березня

Корейський інститут науки і технологій вп’яте пропонує програму піврічного стажування для українських студентів і молодих вчених. Воно є підготовчим етапом для вступу до цього закладу, тож учасники зможуть здобути ступінь бакалавра або магістра. Прийом заявок для участі у програмі триватиме до 27 березня 2020 року.

Більше інформації за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/ukrayinciv-zaproshuyut-na-stazhuvannya-do-korejskogo-vishu-prijom-zayavok-do-27-bereznya

Стажування для аграріїв у Фінляндії + школа з англ. мови, Фінляндія

Дати проведення: 26.04 -02.05.2020 р.

Дедлайн реєстрації:  05.04.2020 (або до завершення місць на прогаму) 

Місце проведення: Західно-Фінляндський Коледж та фермерські підприємства м. Гуйттінен

Деталі та реєстрація: https://preview.mailerlite.com/a9u2d6/1354855678593734398/g6z9/

Семінар-тренінг "Норвезькі фінансові інструменти та фонди EEA - European Economic Area" Львів, 21 березня 2020 року

Більше 3 млрд євро що зорієнтовані на країни нового членства ЄС, організації з України можуть бути партнерами, у деяких інструментах – лідерами проектів.

Деталі та реєстрація: https://www.ceasc-bw.com/products/trening-seminar-norvezki-finansovi-instrumenti-ta-fondi-eea/

Тренінг "Написання проєктів. Фонди ЄС" у Києві 10-11 квітня

Участі в тренінгу "Написання проєктів. Фонди ЄС", який у 2020 році користується особливою популярністю серед тих людей, котрі хочуть залучити грантове фінансування на реалізацію своїх ідей та проєктів, оскільки розпочинається нова фінансова перспектива ЄС 2021-2027 рр.

Деталі та реєстрація: https://www.ceasc-bw.com/products/trening-napisannya-projektiv-fondi-jes-u-kijevi-10-11-kvitnya/

Стажування "Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність"- 17-22 травня, Україна-Словаччина.

Для кого: освітяни, викладачі та адміністративний склад українських ЗВО, дослідники та науковці, студенти останніх років навчання, аспіранти, представники громадських організацій, органів самоврядування, держслужбовці.

Деталі та реєстрація  https://www.ceasc-bw.com/products/stazhuvannya-17-22-travnya/

Тренінг "Написання проєктів. Фонди ЄС", Львів, 28-29 березня

2-денний базовий тренінг, який дає змогу зрозуміти сутність проектного підходу, структуру та ключові кроки розробки проектів та підготуватись до роботи з інструментами ЄС у новій фінансовій перспективі 2021-2027

Деталі та реєстрація https://www.ceasc-bw.com/products/trening-napisannya-projektiv-fondi-jes-lviv-28-29-bereznya/

Онлайн-практикум "Розробка м’яких проектів для дотаційного фінансування: практичні інструменти”, березень-квітень 2020

5 вебінарів, під час яких ми матимемо змогу поетапно попрацювати над нашими проектними ідеями, використовуючи базовий інструментарій розробки: формалізація та аналіз проблеми за допомогою Дерева проблем, планування проекту та представлення його у форматі діаграми Ганта, можливий розподіл обов'язків та ресурсів між партнерами, тощо

Всі етапи розробки проекту матимемо можливість звіряти з кейсом поданого та реалізованого проекту!

Деталі та реєстрація https://www.ceasc-bw.com/products/onlajn-praktikum-praktichni-instrumenti/