ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Абітурієнту

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із майже 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Освітній процес забезпечують 30 докторів наук, професорів, 180 кандидатів наук, доцентів, понад 50 топових виробничників України не тільки викладають для студентів, а й вже сьогодні дають можливість отримати практичні навички на виробництві та отримати першу заробітну плату працюючим за спеціальністю ще під час навчання.

Під час навчання у нас, ти сам формуєш свою освітню траєкторію та обираєш дисципліни та власний  темп навчання.

Проєкти академічної мобільності, грантові програми, наукові проєкти, програми дуальної освіти, долучення до інноваційних розробок вчених ХДАЕУ – це можливості розкриття твого наукового потенціалу. Заняття в Центрі культури та мистецтв, Центрі фізичної культури і спорту та туризму, волонерство та членство в органах студентського самоврядування – допоможуть розкрити твої таланти та набути додаткових скілів.

ХДАЕУ ми не встановлюємо межі, ми – розкриваємо горизонти пізнання твоєї особистості!