ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Новини

Спільне засідання студентських наукових гуртків «Фінансист» та «Креативна економіка»

У квітні 2024 року було проведено спільне засідання студентських наукових гуртків «Фінансист» та «Креативна економіка».

 

 

Детальніше...

Участь здобувачів економічного факультету у Всеукраїнській науково-практичній конференції

28-29 березня 2024 року відбулась VIІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні проблеми та перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в соціально-орієнтованій системі управління підприємством».

Детальніше...

Продовжуємо серію гостьових лекцій від KPMG Хочеш дізнатися tips&tricks щодо формування фінансової звітності та аналізу?

«Фінансова звітність та аналіз. Бухгалтерський облік» за такою темою 12 квітня 2024р. для здобувачів освітніх програм кафедри підприємництва, обліку та фінансів, а також всіх зацікавлених здобувачів та колег економічного факультету, була проведена лекція-диспут.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Спільна участь магістрів та НПП спеціальності 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології у вебінарі

12 квітня 2024 року здобувачі другого (магістерського) рівня освіти та викладачі кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії прийняли активну участь у черговому вебінарі з циклу Ukraine Series: War and Ukraine’s Rivers, Wetlands and Seas.

Детальніше...

Гостьова лекція здобувачів Херсонського державного аграрно-економічного університету з заслуженим майстром спорту України з академічного веслування Оленою Олефіренко!

В гості до здобувачів завітала Заслужений майстер спорту України, учасниця двох олімпійських ігор, переможниця етапів Кубку світу, призерка чемпіонатів світу, неодноразова чемпіонка Європи з академічного веслування — Олена Олефіренко!

Детальніше...

Спільний курс: Територіальні громади та університет об'єднуються для зміцнення розвитку

Кроком до розширення можливостей співпраці Херсонського державного аграрно-економічного університету з місцевими громадами Кіровоградського району стало підписаня меморандуму.

 

 

Детальніше...

Партнерство для розвитку та спільного майбутнього

Розширились горизонти співпраці, завдяки підписанню ще одного меморандуму, з відділом освіти с. Соколівське Кіровоградського району Кіровоградської області.

 

 

Детальніше...

Призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Харчових технологій та інженерії» 2023-2024 н.р., який відбувся в Національному університеті харчових технологій

З 1 по 24 березня тривав перший етап ІІ туру – рецензування студентських наукових робіт членами Галузевої конкурсної комісії. Наступний ІІ етап ІІ туру – захист робіт на підсумковій науково-практичній конференції – відбувся 11-12 квітня.

Детальніше...

Домедична допомога та невідкладні стани

11 квітня 2024 року відбулася зустріч здобувачів освіти та викладачів Херсонського державного аграрно-економічного університету з координатором першої допомоги товариства «Червоного хреста» у Кіровоградській області, Валерієм Пузирем

 

Детальніше...

Знайомство здобувачів вищої освіти економічного факультету з Центром кар’єри ХДАЕУ

11 квітня 2024 року для здобувачів вищої освіти економічного факультету було проведенна студентська година, метою якої було ознайомлення з діяльністю Центра кар’єри Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Детальніше...

Вдосконалюючи свої навички та збагачуючи знання!

10-11 квітня 2024р. здобувачі другого (магістерського) рівня ОПП «Облік і оподаткування» долучилися до вебінару від Вищої школи Головбуха на тему: «Базові оцінки та підходи до обліку за МСФЗ: Нюанси трансформації фінансової звітності під час переходу на МСФЗ».

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка «Технолог» на тему: «Технологія м’ясних продуктів»

На кафедрі технологій виробництва та переробки с.-г. продукції ім.академіка В.Г. Пелиха відбулось планове засідання гуртка «Технолог», на якому розглядалось питання технологій переробки м’ясної сировини. 

Детальніше...

Винятковість навчання в ХДАЕУ: профорієнтаційні зустрічі викладачів економічного факультету

У комунальному закладі «Ліцей «Мрія» Кропивницької міської ради» 11 квітня 2024 року доцент кафедри соціальних та поведінкових наук ХДАЕУ Олена Шаумян провела профорієнтаційну зустріч із учнями 10-х класів та ознайомила їх із спеціальностями Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Детальніше...

Зустріч Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції з студентським самоврядуванням ХДАЕУ

11 квітня відбулась зустріч Студентського парламенту ХДАЕУ з Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції Валентиною Ковтун.

 

Детальніше...

Унікальність Освітньої програми 207 Водні біоресурси та аквакультура: знайомство з талановитою молоддю Півдня України

На факультеті рибного господарства та природокористування продовжуються зустрічі щодо знайомства з освітньою програмою 207 Водні біоресурси та аквакультура галузь знань 20 Аграрні науки та продовольство.

Детальніше...

Гостьова лекція «Застосування безпілотних рішень в агровиробництві» для здобувачів ХДАЕУ

10 квітня 2024 року, за запрошенням викладача кафедри землеустрою, геодезії та кадастру О. Коваленка відбулася зустріч здобувачів ХДАЕУ з тренером-пілотом Міжнародної групи компаній DroneUA Владиславом Гончаренко.

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч з випускниками Херсонського Таврійського ліцею Херсонської міської ради

5 квітня 2024 року випускники Херсонського Таврійського ліцею Херсонської міської ради мали нагоду дізнатися більше про перспективні спеціальності та можливості навчання в Херсонському державному аграрно-економічному університеті.

Детальніше...

Обираємо професію разом

Продовжується цикл зустрічей викладачі кафедри рослинництва та агроінженерії з вихованцями закладів середньої освіти та випускниками 2024 року.

 

 

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч викладачів ХДАЕУ

Профорієнтаційний захід викладачами ХДАЕУ кафедри екології та сталого розвитку ім. професора Ю.В.Пилипенка триває. Цього разу представника нашого ВНЗ доцента Алмашову Вікторію гостинно прийняв Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеської області.

 

Детальніше...