ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Електронна доставка документів (ЕДД)

Шановні читачі, якщо у фонді наукової бібліотеки немає необхідної вам літератури, пропонуємо скористатися послугою електронної доставки документів (ЕДД), завданням якої є надання електронних копій документів (фрагмент з книги або збірника, статтю з періодичного видання, бібліографічні списки літератури).

Перш ніж робити замовлення, перевірте наявність необхідної літератури у науковій бібліотеці ХДАЕУ за допомогою Електронного каталогу. Якщо не вдається знайти інформацію, можна скористатися послугою Віртуальна довідка.

Детальніше...

Міжбібліотечний абонемент (МБА)

Шановні читачі, якщо у фонді наукової бібліотеки немає необхідної вам літератури, пропонуємо скористатися послугою Міжбібліотечного абонементу (МБА), завданням якої є надання документів у тимчасове використання з фондів інших бібліотек.

Перш ніж робити замовлення, перевірте наявність необхідної літератури у науковій бібліотеці ХДАУ за допомогою Електронного каталогу. Якщо не вдається знайти інформацію, можна скористатися послугою Віртуальна довідка.

Детальніше...

Визначення індексу УДК та авторського знаку

Ми можемо допомогти визначити індекс Універсальної Десяткової Класифікації (УДК) на Ваші статті та інші видання.

Для якісного визначення індексу УДК просимо надавати назву статті, розширену анотацію до неї та ключові слова. 

Допомога у визначенні індексу Універсальної Десяткової Класифікації (УДК), а також авторського знаку надається лише науковцям, співробітникам, викладачам, аспірантам та студентам Херсонського державного аграрного університету. 

Детальніше...

Віртуальна довідка

Віртуальна довідка допоможе Вам одержати інформацію про наявність конкретного видання, що знаходяться у бібліотечному фонді наукової бібліотеки Херсонського державного аграрно-економічного університету або у фондах сільськогосподарських бібліотек Херсонського територіального об’єднання, про конкретний факт або подію, уточнити елементи бібліографічного опису необхідного документу, як можна зробити заміну на загублену книгу, де можна підписати обхідний лист та багато ін..

Детальніше...

Підбір літератури за темою

Вам необхідно написати реферат, курсову роботу, або Ви проводити наукове дослідження, і не знаєте з чого почати? Почніть із списку літератури до теми, яка Вас цікавить. Вам необхідно заповнити Бланк-замовлення та надіслати його на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., і ми надішлемо на Ваш e-mail список літератури (не більше 10-ти найменувань), який допоможе якісно та вчасно виконати завдання, які стоять перед Вами. Термін виконання замовлення від 1 до 3-х робочих днів, в залежності від складності запиту. Термін виконання може бути продовжено залежно від кількості замовлень, складності теми, але не довше ніж 5 робочих днів. Послуга надається в порядку загальної черги.

Інформаційний супровід дослідження

Бажаєте бути в курсі останніх новин галузі дослідження? Заповніть Бланк замовлення на інформаційний супровід (ВРІ) та надішліть його на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Користувачі цієї послуги щомісяця отримуватимуть на вказану електронну скриньку перелік актуальних анотованих джерел за тематикою досліджень.

Детальніше...

Персональна консультація науковцям

Прагнете ефективно представити власні наукові публікації, знайти нових колег, відкрити нові можливості для фінансування, дізнатись свої наукометричні показники? Розпочніть розбудовувати свій віртуальний профіль науковця просто зараз!

Детальніше...

Формування персонального покажчика

У сучасних умовах функціонування вищого навчального закладу вагоме значення відводиться науковій діяльності, яка підвищує імідж університету на ринку освітніх послуг. Тому пріоритетним напрямом роботи наукової бібліотеки є популяризація досягнень провідних вчених Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Детальніше...

Книгозабезпечення та доукомплектування навчальних дисциплін

Одним із показників відповідності ВНЗ вимогам ліцензування та акредитації є показник забезпеченості навчального процесу літературою з фонду бібліотеки. Тому, нигозабезпеченність навчального та наукового процесів університету є одним з головних завдань роботи наукової бібліотеки і, зокрема Відділу комплектування, наукової обробки літератури та наукометрії. Для отримання об’єктивної та повної інформації про забезпеченість дисциплін навчальною літературою формується електрона база даних «Книгозабезпечення навчальних дисциплін» вона є інструментом якісного управління формуванням фондів та використання їх у навчальному процесі.Інформація у базі даних оновлюється двічі на рік.

Детальніше...

Організувати захід

Для замовлення послуги необхідно заповнити Бланк-замовлення та надіслати його на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або ж зв'яжіться із дирекцією наукової бібліотеки і ми про все подбаємо.

Детальніше...