ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Електронна бібліотека ХДАЕУ

Основним завданням наукової бібліотеки ХДАЕУ, є інформаційна підтримка навчального та наукового процесів в університеті, які нині все більш частіше здійснюються в дистанційному режимі та стають надзвичайно популярними. Бібліотечні фахівці приділяють значну увагу послугам, які можуть бути корисними викладачам, студентам та дослідникам. Для Вас, шановні користувачі, ми пропонуємо доступ до нашої цифрової колекції! 

Електронна бібліотека ХДАЕУ містить повні тексти таких видань:

-          авторефератів дисертацій 

-          довідників

-          монографій

-          навчальних посібників та підручників 

-          навчально-методичних матеріалів (методичних матеріалів до виконання лабораторних і практичних робіт, конспектів лекцій, робочих зошитів) 

-          збірників наукових праць 

-          матеріалів конференцій 

-          цінних і рідкісних видань з фонду Наукової бібліотеки ХДАЕУ, тощо. 

З повними текстами електронних документів можна ознайомитись та попрацювати у читальній залі Наукової бібліотеки (головний корп., 1 поверх) та отримати віддалено, скориставшись послугою електронної доставки документів.

Для цього за посиланням увійдіть у «Електронний каталог НБ ХДАЕУ», справа встановіть галочку навпроти ХДАЕУ та здійсніть пошук (простий за ключовими словами, або розширений за автором, назвою, ключовим словом та ін..) у Електронній бібліотеці НБ ХДАЕУ.

Інтерфейс електронного каталогу у мережі Інтернет

Якщо електронний ресурс знаходиться у відкритому доступі, то його бібліографічний опис містить інтерактивне гіперпосилання. Натиснувши у верхньому меню на позицію «Електронні версії» ви отримаєте можливість одразу попрацювати з електронною версією документу.

 

Інтерфейс електронного каталогу у мережі Інтернет

 

Інтерфейс електронного каталогу у локальній мережі

Для замовлення електронної копії документа (фрагмента книги або статті) необхідно надіслати лист на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  із зазначенням теми «Електронна бібліотека».

Надаючи в користування електронні документи, Наукова бібліотека ХДАЕУ не переслідує жодної комерційної мети. Бібліотека діє винятково з метою надання електронних видань для підтримки навчально-виховного та наукового процесу в навчальному закладі.

УВАГА! Документи з фонду Електронної бібліотеки призначені лише для особистого використання користувачів бібліотеки та не передбачають подальшого поширення, копіювання, публікації, тиражування будь-якими засобами, передачі іншим особам, використання з комерційною метою, розміщення на інших веб-сторінках, розсилання та ін. За порушення цієї вимоги користувачі несуть особисту відповідальність у відповідності до діючого законодавства України.

Цивільний кодекс України. Стаття 444. Випадки правомірного використання твору без згоди автора

1. Твір може бути вільно, без згоди автора та інших осіб, та безоплатно використаний будь-якою особою:

1) як цитата з правомірно опублікованого твору або як ілюстрація у виданнях, радіо- і телепередачах, фонограмах та відеограмах, призначених для навчання, за умови дотримання звичаїв, зазначення джерела запозичення та імені автора, якщо воно вказане в такому джерелі, та в обсязі, виправданому поставленою метою;

2) для відтворення у судовому та адміністративному провадженні в обсязі, виправданому цією метою;

3) в інших випадках, передбачених законом.

2. Особа, яка використовує твір, зобов'язана зазначити ім'я автора твору та джерело запозичення