ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Білозерська селищна рада запрошує студентів та фахівців розробити своє рішення щодо розвитку малого підприємництва в громаді

Білозерська селищна рада запрошує студентів та фахівців розробити своє рішення щодо розвитку малого підприємництва в громаді.

Білозерська селищна рада Херсонської області спільно з громадською організацією «Білозерський центр регіонального розвитку» розробила кейс кейсу «Розвиток малого підприємництва в громаді: креативні професії майбутнього» для чемпіонату в рамках Школи відкритих інновацій від CASERS.

Білозерська громада запрошує студентів та фахівців запропонувати свої відповіді на такі питання:

- Як провести навчання мешканців, щоб допомогти їм опанувати професію, отримати роботу та зареєструвати ФОП?

- Які активності може проводити керівництво громади для того, щоб через 1-3 роки в громаді значно збільшилась кількість ФОПів, які сплачують податки до місцевого бюджету?

- Як громаді популяризувати креативні професії та віддалений фриланс?

Умови участі:

  1. Брати участь можна індивідуально або в команді до 3 осіб. Персональна реєстрація для всіх учасників на платформі casers.org: https://casers.org/
  2. Цей кейс буде цікавим для студентів та випускників у сфері менеджменту та HR, але це не обмежує участь інших зацікавлених професіоналів, які б хотіли прокачати свої знання та навички і допомогти громаді знайти цікаві рішення для її розвитку

Що отримають учасники?

  • досвід вирішення реальної бізнес-задачі;
  • можливість застосувати здобуті в університеті знання на практиці та запропонувати стратегію навчання жителів громади креативним професіям майбутнього
  • можливість на реальному проєкті розвинути свої hard-skills та soft-skills;
  • всі учасники, які подадуть рішення, отримають сертифікат про вирішення кейсу.

А команда переможців отримає подарунки – можливість познайомитися з нашою громадою: відвідати унікальні інтерактивні експозиції в Білозерському музеї, набратися емоцій від прогулянки на каяках, скуштувати місцеві крафтові сири на екофермі та славетні білозерські вина, які здебільшого відправляються на експорт та відомі своєю якістю. 

❓ ПРО КЕЙС

Розвиток Білозерської селищної громади, що на Херсонщині, залежить від розміру місцевого бюджету. Його наповнюють бюджетні установи, малі підприємства у сфері торгівлі, послуг та сільського господарства. Але надходжень не вистачає, громада отримує допомогу (дотації) від держави. Якщо більше мешканців будуть займатися підприємництвом або фрилансом, громада буде швидше розвиватися і рівень життя для кожного мешканця підвищиться.

Ми шукаємо рішення, які допомогли б нашим жителям опанувати нові, креативні професії, які б їм забезпечили гідну оплату праці, а місцевому бюджету — наповнення. Це допоможе фінансувати роботу освітніх, медичних, культурних установ.

Наш кейс — про стратегію інформування, мотивації та залучення жителів до навчання професіям майбутнього та започаткування малого бізнесу (ФОП).

Графік Чемпіонату:

10 грудня

Старт реєстрації

Реєструйся, завантажуй завдання, створюй команду на платформі (якщо вирішуєш кейс з друзями)

22 грудня

Q&A сесія по завданню кейсу

Онлайн Q&A сесія по завданню кейсу з представниками суддівської колегії, під час якої ви познайомитеся ближче з представниками громади та отримаєте відповіді на уточнюючі питання щодо кейсу.

Посилання на Zoom Meeting отримають усі зареєстровані на сайті учасники

17 січня

Дедлайн подачі рішень

Завантажуй рішення в кабінеті кейсу на платформі до 23.59

25 січня

Оголошення фіналістів

Будуть опубліковані імена учасників, які проходять до фіналу

26 січня

Перевірка рішень

Колегія журі перевіряє рішення учасників. Визначають фіналістів, які будуть запрошені на фінал.

28 січня

Фінал

Фіналісти презентують свої рішення (в онлайн) для журі конкурсу. Нагородження, визначення переможців. Спілкування та зворотній зв’язок від представників Громади.

Деталі та контактну інформацію можна знайти за посиланням:

https://casers.org/cases/rozvitok-malogo-p-dpri-mnictva-v-gromad-kreativn-profes-maybutnogo

Автор: Шелахова Карина (22.12.2021)