Шановні науковці! В 2024 році компанія Clarivate продовжує безкоштовні вебінари українською у ZOOM.
Як і в попередніх роках, передбачено отримання сертифікату учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.
18 січня 2024
Тема: Персональний кабінет у Web of Science
Тези: 2024 рік починаємо з обговорення реєстрації та використання персонального кабінету у Web of Science з максимальною користю. Налаштування, коригування і робота з авторським профілем, історії пошуку, налаштування повідомлень. Також відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Час 10:15–11:15
Реєстрація https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_0yJ-iSyUQ_6r0k5BkGxhCQ
1 лютого
Тема: Базові можливості Web of Science для наукової діяльності
Тези: Як знайти та проаналізувати публікації за своєю темою. Як отримувати повідомлення про нові статті. Як визначити основні видання в які варто подавати статті. Як знайти установи та науковців що більше доклалися до вирішення цікавої вам теми.
Час 10:15–11:15
Реєстрація https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_VUCLqonERcGzxf8RttHjRg
8 лютого
Тема: Світ журналів: хороші, погані та хижацькі
Тези: Критерії якості наукового журналу. Основні атрибути та метрики: ISSN, doi, ORCID, імпакт-фактор, JCI, квартиль та інші. Як знайти та проаналізувати видання за допомогою Web of Science, MJL, JCR та не потрапити до різних типів хижацьких видань.
Час 10:15–11:15
Реєстрація https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_yfp-CZPBQuau8efzvfphhw
15 лютого
Тема: Відкритий доступ
Тези: Традиційно в середині лютого, згадуючи Будапештську ініціативу відкритого доступу що була оголошена 14 лютого 2002 року обговорюємо що нового в царині відкритої науки і відкритого доступу. Проаналізуємо відкриті публікації українських науковців за допомогою Web of Science та InCites. Зупинимося на нових індексах препринтів та дисертацій. Звісно згадаємо бізнес моделі журналів і як знайти видання відкритого доступу і ті що з безкоштовними публікаціями
Час 10:15–11:15
Реєстрація https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_V3wiRv_ITAOtclQ-lMqDWQ
22 лютого
Тема: Оцінка міжнародної співпраці
Тези: Міжнародна співпраця відкриває можливості проведення наукових досліджень на більш якісному рівні, кращій презентації наукових здобутків, та отриманню додаткового фінансування. Як визначити наявні та потенційні співпраці, оцінити їхню ефективність за допомогою Web of Science Core Collection та InCites. На вебінарі проаналізуємо співпрацю як України в цілому так і окремої установи. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.
Час 10:15–11:15
Реєстрація https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_yAShWvAqTC-_LzUt3GYXQA