Круглий стіл «Глобальна продовольча безпека: криза та шляхи подолання» відбувся в Женевському центрі дипломатії та вирішення конфліктів
Питання продовольчої безпеки задля досягнення одної з цілей стійкого розвитку глобального світу – подолання бідності та ліквідація голоду набули найбільшої важливості. Криза, що виникла під час пандемії COVID-19 та поглибилась на тлі воєнного вторгнення росії на територію України, сьогодні обговорюється на всіх рівнях фахівцями та учасниками, задіяними в харчових ланцюгах та системах.
09 листопада у Женевському центрі дипломатії та вирішення конфліктів (Женева, Швейцарія) відбувся круглий стіл «Глобальна продовольча безпека: криза та шляхи подолання».
Займаючись довгий час питаннями технічного регулювання та експорту вітчизняної сільськогосподарської продукції, вивчаючи проблеми продовольчої та харчової безпеки, не могла не скористатися можливістю та взяти участь у заході.
Організатором круглого столу виступив Женевський центр дипломатії та вирішення конфліктів (Geneva Center for Diplomacy and Conflict Resolution, Switzerland) при підтримці Міжнародного інформаційно-аналітичного агентства (Agenzia internazionale di informazione e analisi, Italy).
Захід об’єднав трейдерів, експертів, журналістів з США, Південної Африки, Польщі, Швейцарії, України.
Серед доповідачів: Л. Мічал Джефферсон, голова правління та генеральний директор Hamershlag Private (L. Mychal Jefferson, Chairman and CEO Hamershlag Private, USA), доктор Пол О. Адекола (Dr. Paul O. Adekola, the Covenant University, Nigeria, the University of Geneva, Switzerland), Костянтин Куфлик (Starox Trade, Qortia AG, Швейцарія; iCORN, Україна); Юрій Сидоренко (Starox Trade, iCORN, Україна), Воротнюк В'ячеслав (NTK TRANS POLAND, Польща, Україна).
Доповідачами було зроблено оцінку сучасному стану проблеми, що була штучно створена внаслідок війни в Україні та представлено проекти, які мають стати ефективними шляхами виходу із продовольчої кризи.
Захід став унікальною можливістю для зустрічі всіх ключових лідерів зернової галузі, в тому числі трейдерів, експертів, журналістів, представників громадських організацій.
Дюдяєва Ольга, старша викладачка кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка