ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Участь викладачів кафедри підприємництва, обліку та фінансів у серії вебінарів з наукометрії

З 2 по 5 жовтня науково-навчальним центром компанії "Наукові Публікації" було проведено Series of Webinars «The Basics of Scientometrics». До участі у даному заході долучились науково-педагогічні працівники кафедри підприємництва, обліку та фінансів професор Олександр Пристемський та доцент Аліна Сакун.

Серія вебінарів передбачала розгляд наступних тем:

  • Українська наукометрія сьогодні. Розвиток та майбутнє української науки;
  • Наукометрична база даних Scopus. Тонкощі роботи та проблематика самостійної публікації;
  • Наукометрична база даних Web of Science. Тонкощі роботи та проблематика самостійної публікації;
  • Платформи та способи для підвищення наукометричних показників вчених.

Спікер зустрічей Павло Коломієць – провідний фахівець компанії "Наукові Публікації" висвітлив нагальні та актуальні питання сучасної наукометрії. Зокрема, особливу увагу було приділено наукометричній базі даних Sсopus, основам її функціонування, головним наукометричним показникам в Scорus. Було наголошено на тому, що Scopus в Україні є найважливішою нормативною базою.

Учасники вебінарів були поінформовані про основи функціонування та головні наукометричні показники не менш важливої в Україні нормативної наукометричної бази даних Web of Science. Розглядалися проблеми, що виникають у вчених під час публікації робіт та як підготувати публікацію гідну розміщення в Web of Science.

Доповідач акцентував увагу на основних наукометричних показниках діяльності вчених; що необхідно враховувати в процесі наукової діяльності; які міжнародні платформи варто використовувати для просування власної діяльності. А також дав поради як підвищити власний рейтинг в закордонних базах даних для досягнення успіху в міжнародній науковій спільноті.

Автори: професор Пристемський О.С., доцент Сакун А.Ж.